2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aman ama sakın aldırma yoksa kendıne yenı bir tüy bölgesi olusturursun.cok rahatsız olursan tüt sarartıcı kullanırsın yazın,zaten güneşte sararırlar:)
Göbekte tüylenmeden bahsetmişsiniz benim gibi pıhtılaşması olup her gün göbekten iğne olanları bir görseniz daha şimdiden göbeğimde iğne yapacak yer kalmadı dünya haritası gibi yeşil mor insanın canı sıkılıyor ama elden başka da bişey gelmiyor

Canım Allah yardımcın olsun. Anne olmak zor derlerdi inanırdık ama şimdi yaşıyoruz resmen. Ama çok şükür yaşatana hissettirene bu duyguyu tattırana

Canım Allah yardımcın olsun. Anne olmak zor derlerdi inanırdık ama şimdi yaşıyoruz resmen. Ama çok şükür yaşatana hissettirene bu duyguyu tattırana
Aynen öyle çok çok şükür şimdi artık tıp ne kadar ilerlese de anne olmak eskisi gibi kolay değil.. Sende mi uykusuzsun ben gibi

@exclusive canim bugun detayli ultrasona gircektin guzel haberlerini bekliyoruz.hic girmedin sanki bugun kk ya
Canm sen öğretmendin dimi bn de ogrtmenim.norm fazlasıyim hm de.kanama fln yok çok şükür ama bnde miyom var ogrendigimden beri gtmedm.önce normal rapor aldm snra heyet aldm 5 mayısta bitiyor bi daha heyet bulmam lazm.psikolojiden aldm bn kadın doğum vermedi kanaman yok dediler.sen de mi heyet aldin

Kızlar hayırlı mutlu sabahlar diliyorum hepimize.bnm canimm hep hamur işi ve patates kızartması fln çekiyor siz sağlıklı şeyler mi yiyorsunuz neler yiyorsunuz
Gunaydin cnm
Valla ben canim isterse patates kizartmasi da yiyorum hamur isi de yiyorum o kadar cok o zararli midir bu zararli midir diyr dusunmuyorum yani. O kadar cok sey var ki zararli olan. Hormanlu olan. Saglikli bisey bulmak zor. O yuzden cok ustune dusmuyorum.

İlk başta yumurta ceviz süt yoğurt yedm smdi tost istiyo canm her sabah patats.bıktım hemen sağlıklı beslenmekten:))sütten yoğurttan tiksindim gbi ayran istyor canım. Hep eksi istiyo ki tatlıya çok düşkündüm normalde

arkadaslar ben öyle çok miğde bulantısı yasamadım ama gecen haftadan beri ara ara sabhları çok zorlanıyorum

ve sapsarı su çıkarıyorum hep..

Günaydınlar.. bende canım ne istiyorsa onu yiyorum. Aşırıya kaçmadan tabiki.. Gerçekten herşeyin içerisinde hormon yabancı madde. Onu yeme bunu yeme derken ne kalıyor geriye? Vitamini elmanın kabuğunda derlerdi. Elmayı ısıra ısıra yemeyi çok severdim.. şimdilerde üzerine parafin maddesi ile kaplıyorlar parlak ve uzun ömürlü olsun diye. Onuda yiyemiyoruz istediğimiz gibi.. Bebişlerimiz sağlıcakla doğsunlar inşallah hepimizin

Kızlar hayırlı mutlu sabahlar diliyorum hepimize.bnm canimm hep hamur işi ve patates kızartması fln çekiyor siz sağlıklı şeyler mi yiyorsunuz neler yiyorsunuz
midemin işi hiç belli olmuyor bazen çekiyor bazende yağ aklıma gelince bile midem kalkıyor yoğurt ekmek yiyip kalkıyorum sofradan ağır şeyleri hiç çekmiyor canım

Can'ım bende öğretmenin hamileliğimi öğrendiğim hafta bir Veli'nin fiziksel saldırına uğradım önce rapor sonra heyet aldım 11 mayısta bitiyor bir kere daha daha heyet alırsam dönemi kapatırım inşaallah bana kadın doğum verdi durumumu anlattım asla okula gidemem dedim ve iki düşüğüm olunca verdi

Enfal97 yazacaktım yanlış olmuş kusura bakma.uykulu yzdm sabahın korunde
Bende başkasına sordun sanıp ben cevap verdim.. Meğer banaymış soru hiç deymez arkadaşım al raporunu riske atma ben geçen yıl düşük yaptığım da üzülecekleri yere düşük yaptı ondan bu kadar sinirli dedi velilerim bu senede iki tane tartıştığım Veli yalancı şahit oldu hakkımda

Bu arada kızlar dün çok stresli bir gün geçirdim bir de migren Ağrı'sı çok ağladım ve psikolojik olarak bir çöküntü halindeydim bu gün karnım yumuşamış sanki çok korkuyorum bebeğime bişey oldu etkilendi diye o yüzden randevu aldım öğleden sonraya inşaallah iyidir sağlıklıdır miniğim

Içini ferah tut canım. Geçmiş olsun.. hiç birşey olmamıştır. Tedirgin olmuyor değiliz ama mutlu bir şekilde döneceksin hastaneden canım sınıf öğretmeni misin buarada?

Günaydın canım.Ben çok iştahsızım,zar zor yiyorum.Canım hiçbirşey istemiyor.Yiyebildiğim tost ve peynir ekmek.Meyve yiyebiliyorum birde azda olsa.Bulantı olduğu için sanırım iştahsızım.

Canım branşn ne ve nerde çalısıyosun? Ben de ogretmenim başına böyle bişey gelmesne uzuldum. Rapor almakla en iyisni yapmıssın.

Gunaydn arkadaşlar beslenme konusunda ben de skntılyım cunku yemem gereken şeylerdn tiksndim. Dun doktoruma sordum o kadar kafana takma bebek sendn her turlu beslenir, zaten bi sure sonra tiksnmen gecer dedi. O yuzdn ben de artk şu surecte çok dikkat etmeyecem.

ben kol ve bacaktan yapıyorum canim
hem morarma çok çok az oluyor hemde daha kolay gibi geldi.. gerçi benim eşim yapıyo ben beceremedim. bi iki kere denedim morartmak ne kelime resmen çürüttüm..

güzel düşün Hersey yolundadir...
o migren ağrılarıyla bende uğraşıyorum..
kafamı duvarlara vurasim geliyo.
korkma iyidir minigin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…