2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canm bana oğlan gbi geldi baya belirgin cikms kafası fln
Ay sağlıklı olsun. Eşim tabi öncelikle erkek istiyor ama tüp bebekle oldu tercih gibi bir şeyimiz yok zor bulduk cinsiyet beğenmeme lüksü yok :d

Ben özellikle profesore gidiyorum cihazı inanılmaz gösterior bu bulanık hali kıprıorddu baya kol bacak çırpıodu o yüzden flu çıktı ama biz orda ekrandan izlerken çok çok daha netti :) doktkr 13-14 haftadan önce anlaşılmaz dedi.

Ay sağlıklı olsun. Eşim tabi öncelikle erkek istiyor ama tüp bebekle oldu tercih gibi bir şeyimiz yok zor bulduk cinsiyet beğenmeme lüksü yok :d

Ben özellikle profesore gidiyorum cihazı inanılmaz gösterior bu bulanık hali kıprıorddu baya kol bacak çırpıodu o yüzden flu çıktı ama biz orda ekrandan izlerken çok çok daha netti :) doktkr 13-14 haftadan önce anlaşılmaz dedi.
Oyy oyy o tüp bebeği bilmez mymm ne güzel senin tutmuş cnm bnm.eylülde tutmadı o yorgunluk o strès maddi manevi bi de tutmayınca tamamen yıkım oluyor.5 ay snra Allah kndilignden verdi çok sukur.bnm de tüp bebeğin üstüne böyle gelince çok kiymetli ve aynen lüksüm uz yoj ama yine de insanın içinde biri ağır basıyor. Yoksa çok şükür inşallah sağlıkla dev edr

Oyy oyy o tüp bebeği bilmez mymm ne güzel senin tutmuş cnm bnm.eylülde tutmadı o yorgunluk o strès maddi manevi bi de tutmayınca tamamen yıkım oluyor.5 ay snra Allah kndilignden verdi çok sukur.bnm de tüp bebeğin üstüne böyle gelince çok kiymetli ve aynen lüksüm uz yoj ama yine de insanın içinde biri ağır basıyor. Yoksa çok şükür inşallah sağlıkla dev edr
Benim de ocakta bi aşılama denedik tutmadı. İkinci aşılama için iğnelere başladım şubatta bu sefer de çok fazla yumurta oluştu aşılama iptal oldu. Boşa gitmesin diye tüp bebek yaptık şükür tuttu. Ama tabi 2,5 yıl kadar kendiliğinden olur diyen doktorlar yüzünden bekledik hasret kaldık. Hepimizin bebeğini korusun rabbim

Benim de ocakta bi aşılama denedik tutmadı. İkinci aşılama için iğnelere başladım şubatta bu sefer de çok fazla yumurta oluştu aşılama iptal oldu. Boşa gitmesin diye tüp bebek yaptık şükür tuttu. Ama tabi 2,5 yıl kadar kendiliğinden olur diyen doktorlar yüzünden bekledik hasret kaldık. Hepimizin bebeğini korusun rabbim
Bana da kendiliğinden kalamazsn dediler bn de bostan yere tüp bebek yapms oldum kısmet canım vakitleri bu zamanmis demek ki.geldiler ya nasi geldiler onemli degil bütün cekilenleri unutturuyor.bn de 2 senedir bekliyodum

Kızlar kötü haber alıyorum diye buraları terk etme durumu değil bende ki aslında,ziraa etmedim de burdayım,ama dedım ya bende cok kısa zaman once bi kazanında vesilesiyle bebegımı kaybettım, bu kötü durumu yasadım.bu defa sürekli kendımi dinlemek istemediğimden böyle birsey söyledim.

Malesef bende de var aynı sorun. Araştırdım; doğumdan sonra geçiyor diyor herkes. Ama bu şekilde yaz geçmez:KK43: Aldırmak lazım fakat ya aldırdıkça köklenir doğumdan sonrada çıkmaya devam ederlerse diye düşünüp duruyorum.
Aman ama sakın aldırma yoksa kendıne yenı bir tüy bölgesi olusturursun.cok rahatsız olursan tüt sarartıcı kullanırsın yazın,zaten güneşte sararırlar:)

kızlar bugün tekrardan gittim malesef dünki gibi kalp atımı yok cuma gidip kürtaj olacağım 8 haftalık gebeliğim sonlandırılacak :KK42::KK42:Svartbabe
dmt cm allah sizlerede bana da sabır versin kalan tüm annelerede sağlıklı hamilelik diliyorum
rabbim yeniden sağlıkla kucagına alacagın bir bebek nasip etsin.Erken düşükler bizi cok üzsede ilerleyen dönemde goreblcgmz daha kötü sonuclarla karsılasmamak için yasadgmz birsey zaten bılıosundur sende.Yüreğini ferah tut.

Benim gibi hiç kusmadan ama gece yarısı bile otobüs tutmuş gibi hamileliğini geçiren var mı... Uyku da tutmuyor allahtan raporluyum yoksa iş hayatı çekilmez olurdu eminim...

X