2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Göbekte tüylenmeden bahsetmişsiniz benim gibi pıhtılaşması olup her gün göbekten iğne olanları bir görseniz daha şimdiden göbeğimde iğne yapacak yer kalmadı dünya haritası gibi yeşil mor insanın canı sıkılıyor ama elden başka da bişey gelmiyor
Ahh sorma göbeğimi goresim yok :KK43: Geçen gün kardeşim gördü cok üzüldü halime... Bi de tam geçmek üzere oluyo yeni bir morluk oluşuyor tam harita :)

kızlar günaydın bende kaç gündür gene mide bulantısıyla savaşıyorum yarın kontorülümüz var ense kalığın ölcek doktor umarım bebişim iyidir yeme konusada pek iyi değilim yemek yiyemiyorum dua edin bana piskolojım çok bozuldu ayırca sürekli ağlıyorum :KK43:

Içini ferah tut canım. Geçmiş olsun.. hiç birşey olmamıştır. Tedirgin olmuyor değiliz ama mutlu bir şekilde döneceksin hastaneden canım:anneadayı: sınıf öğretmeni misin buarada?
Daha da kötü anasınıfı... Yani anne babaların gözünde dört gözlü dört elli bakıcı

Can'ım bende öğretmenin hamileliğimi öğrendiğim hafta bir Veli'nin fiziksel saldırına uğradım önce rapor sonra heyet aldım 11 mayısta bitiyor bir kere daha daha heyet alırsam dönemi kapatırım inşaallah bana kadın doğum verdi durumumu anlattım asla okula gidemem dedim ve iki düşüğüm olunca verdi
Maalesef bi veliler ve ogrencilwrle işimiz nolcak bilmiyrm saygısızlık diz boyu.gecms olsun canm Allah göstermesi bi daha.bn de okulum stresinden uzak kalmak için aldm.düşük riski de vardı miyomlardan.ama bn alamiyom heyet.pskytri den 100 liraya aldm.ankaraya gtcektim 600 liray fln alck tm ama pskytri de şansımı denicem yine.okula gtmek istemiyrm ozledm aslında evde de sıkılıyor insan ama smdi pamuk gbi o kadr sakinim ki o strese giremicem

Ahh sorma göbeğimi goresim yok :KK43: Geçen gün kardeşim gördü cok üzüldü halime... Bi de tam geçmek üzere oluyo yeni bir morluk oluşuyor tam harita :)
Ben netten araştırıp hidiroid jel kullanıyorum ama hiç iyileşmiyor yenisini yapıncada başka bir renk oluşuyor çok nadir morarmadan iğne yaptığımız

exclusive exclusive canim bugun detayli ultrasona gircektin guzel haberlerini bekliyoruz.hic girmedin sanki bugun kk ya
canım çko teşekkür ederim ilgilendiğin için evet detaylı ultrasona girdim çok şükür herşey yolunda çıktı bi sıkıntı yok çok şükür renklisini bile gördük bebişin herşeyi oluşmaya başlamış ama henüz tam olarak gelişmemiş :) Bunu da bir oh diyerek atlattık çok şükür :)

Bende başkasına sordun sanıp ben cevap verdim.. Meğer banaymış soru hiç deymez arkadaşım al raporunu riske atma ben geçen yıl düşük yaptığım da üzülecekleri yere düşük yaptı ondan bu kadar sinirli dedi velilerim bu senede iki tane tartıştığım Veli yalancı şahit oldu hakkımda
Aynen çocuklar melek zaten.o kadar kötü çocuklar var ki veliler hala çocuğum haklı diyor agzm açık kalıyor. Gitme canm zaten zor bulduk riske atamam bn de.sıcaklar da geliyor bunaliyom bi saat bile dışarda dursam

Günaydın canım.Ben çok iştahsızım,zar zor yiyorum.Canım hiçbirşey istemiyor.Yiyebildiğim tost ve peynir ekmek.Meyve yiyebiliyorum birde azda olsa.Bulantı olduğu için sanırım iştahsızım.
Dün okulda kutlu doğum kutlandı bn de gttm o kadar çok hamur Kızartma ydm.ki ilk defa midem bulandı ve cok kotu bsy midesi bulananlara Allah kolaylık verdin cidden bsy yenmez zaten o halde

Maalesef bi veliler ve ogrencilwrle işimiz nolcak bilmiyrm saygısızlık diz boyu.gecms olsun canm Allah göstermesi bi daha.bn de okulum stresinden uzak kalmak için aldm.düşük riski de vardı miyomlardan.ama bn alamiyom heyet.pskytri den 100 liraya aldm.ankaraya gtcektim 600 liray fln alck tm ama pskytri de şansımı denicem yine.okula gtmek istemiyrm ozledm aslında evde de sıkılıyor insan ama smdi pamuk gbi o kadr sakinim ki o strese giremicem
Bende aynı durumdayım stresten uzak kalmak adına en iyisini yapıyoruz bence... Birde ben mahkemeliğim ben Veli'den şikayetçiyken o benden şikayetçi oldu kahve içtim okulda diye rezil bir durum sürekli beynimde konuşuyorlar olay mahkemelik olunca kimseye ağzımı açıp iki çift laf edemiyorum sabır diliyorum rabbimden tam unuttum diyorum soruşturma tam unutuyorum mahkeme çok zor günler inan

image.jpeg Günaydın arkadaşlar bugün doktora gittim 9+3 gözüküyor sesi 3 gün fark vardı kapanmış 9 haftada kolları belirgin olmuyor mu ultrasyona bakabilirmisiniz.Cinsiyet olarak da tahminlerini bekliyorum

canım çko teşekkür ederim ilgilendiğin için evet detaylı ultrasona girdim çok şükür herşey yolunda çıktı bi sıkıntı yok çok şükür renklisini bile gördük bebişin herşeyi oluşmaya başlamış ama henüz tam olarak gelişmemiş :) Bunu da bir oh diyerek atlattık çok şükür :)
Gozun aydin.herseyin iyi olmasina sevindim.ileriki donemlerde renki olarak yuzunun fotosunu verebiloyor bazi dr ler o zmn insan cok mutlu oluyor.oglumun cenesinde gamzesi var o bile belli olmustu ultrason kagidinda.saglikli hamilelikler insallah

güzel düşün Hersey yolundadir...
o migren ağrılarıyla bende uğraşıyorum..
kafamı duvarlara vurasim geliyo.
korkma iyidir minigin...
İnşaallah iyidir canım migrenim stres kaynaklı çok zor gerçekten... Parol aldım biraz uyumuşum üç te kalktım çok şükür ağrımıyordu ama uyku da uyuyAmadım.. Zor günler geçecek inşaallah

Sevndm canm çok Şükür riski biraz atlattık sanki pek büyümez artik
kesinlikle Allahın izniyle sağlıkla geçirmek nasip olur 9 ayı :)
Gozun aydin.herseyin iyi olmasina sevindim.ileriki donemlerde renki olarak yuzunun fotosunu verebiloyor bazi dr ler o zmn insan cok mutlu oluyor.oglumun cenesinde gamzesi var o bile belli olmustu ultrason kagidinda.saglikli hamilelikler insallah
evet canım bende aldım renklisini ama ücret karşılığında verdi benim gittiğim yer bide ücret karşılığı dvd'ye çekiyor :) 40 tl farkla bende hatırası kalsın diye istedim :) budabizim yüzümüz ense kalınlığını çekerken doktor çok güzel yakalamış :)

Eklentiler

• _20160421_094546.JPG
    _20160421_094546.JPG
    40,6 KB · Görüntüleme: 71
Eki Görüntüle 1817842 Günaydın arkadaşlar bugün doktora gittim 9+3 gözüküyor sesi 3 gün fark vardı kapanmış 9 haftada kolları belirgin olmuyor mu ultrasyona bakabilirmisiniz.Cinsiyet olarak da tahminlerini bekliyorum

Canim sirt kismindan almis o yuzden birsey gozukmuyor.benim de ultrason kagidim oyle.kolu bacagi elbet sekillenmistir.

İnşaallah iyidir canım migrenim stres kaynaklı çok zor gerçekten... Parol aldım biraz uyumuşum üç te kalktım çok şükür ağrımıyordu ama uyku da uyuyAmadım.. Zor günler geçecek inşaallah
geçecek inşallah.
banada doktorum yarım minoset dedi kesmesi diğer yarısını dedi
ama iyi geliyo çoğu zaman parol hiç etki etmiyorum bende.
ilaç içinde dayabildigim kadar dayanmaya çalışıyorum.son noktada kullanıyorum mecburen

kesinlikle Allahın izniyle sağlıkla geçirmek nasip olur 9 ayı :)

evet canım bende aldım renklisini ama ücret karşılığında verdi benim gittiğim yer bide ücret karşılığı dvd'ye çekiyor :) 40 tl farkla bende hatırası kalsın diye istedim :) budabizim yüzümüz ense kalınlığını çekerken doktor çok güzel yakalamış :)

Allah in cok buyuk bir mucizesi bizler icin.Allah nazarlardan korusun ins.benim dr her seferinde dvd yi elime verir ucretsiz.

Aynen çocuklar melek zaten.o kadar kötü çocuklar var ki veliler hala çocuğum haklı diyor agzm açık kalıyor. Gitme canm zaten zor bulduk riske atamam bn de.sıcaklar da geliyor bunaliyom bi saat bile dışarda dursam
Yok Can'ım kararlıyım gitmicem okul müdürünü ve diğer arkadaşları bile görmek istemiyorum çok zor günler geçiriyorum rabbim selamete çıkarsın.. Bu arada bende de miyom var hiç endişelenme oğlumda da vardı çok şükür sorun olmadı..evde olmak çok güzelmiş gerçekten tadını çıkarmak lazım ama yaşananlardan dolayı bunalımdan kurtulamadım

X