2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben de son bi kaç gündür otobüste falan sıcak oldu mu daraliyorum resmen baygınlık hali geliyor. Havalar iyice ısınınca galiba öyle istediğim gibi dışarıya falan cikamayacagim. Çünkü sıcak inanılmaz etkiliyor
:KK64:
Evet o bende de oluyor maalesef işe gitmek zulüm gibi

Kızlar ben de son bi kaç gündür otobüste falan sıcak oldu mu daraliyorum resmen baygınlık hali geliyor. Havalar iyice ısınınca galiba öyle istediğim gibi dışarıya falan cikamayacagim. Çünkü sıcak inanılmaz etkiliyor

Herşeye rağmen şanslıyız tam serin ve taze meyve zamanı geldi. :oops::kk77::KK59::KK48:

Merhaba kızlar sayfalar cok birikmiş hepsini okumam mumkun olmadı. . Bebegının kalbı duran canlara Allahtan sabır diliyorum. . Cok etkılendıgım için bır sure buraya bakamayacagım sanırım.. .:KK61: Umarım herkes saglıklı gebelıkler gecırıp bebegini kucagına alacak. . Allah hepımızın yardımcısı olsun..

Merhaba kızlar sayfalar cok birikmiş hepsini okumam mumkun olmadı. . Bebegının kalbı duran canlara Allahtan sabır diliyorum. . Cok etkılendıgım için bır sure buraya bakamayacagım sanırım.. .:KK61: Umarım herkes saglıklı gebelıkler gecırıp bebegini kucagına alacak. . Allah hepımızın yardımcısı olsun..

Etkilenme canım. Ben de gidiciyim zaten. Hicbirinizi üzmek istemem ama yazılanlara cevap yazıyorum sadece. Bugün kürtaj da olup bitecek zaten. Kimbilir belki yine gebe olursam size mutlu birşey yazarım burdan. Burdaki ortamı çok sevmiştim. Allah yardımcınız olsun hepimizin. Ben gidiyorum dostlar. Kendinize ve bebeklerinize iyi bakın. Kötüye odaklanmayin .mutluluklar..

Etkilenme canım. Ben de gidiciyim zaten. Hicbirinizi üzmek istemem ama yazılanlara cevap yazıyorum sadece. Bugün kürtaj da olup bitecek zaten. Kimbilir belki yine gebe olursam size mutlu birşey yazarım burdan. Burdaki ortamı çok sevmiştim. Allah yardımcınız olsun hepimizin. Ben gidiyorum dostlar. Kendinize ve bebeklerinize iyi bakın. Kötüye odaklanmayin .mutluluklar..

Canım kendine iyi bak dikat et bekliyoruz bizde güzel. Haberlerini inşallah kürtaj in iyi geçer hemen toparlarsin kendini herseyin hayirlsii olsun hakkında

Canım inşallah tekrar bebeğin olur rabbim sağlıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin inşallah yine gel akıl danışiriz cnm
Sağlıkla kal insallah:KK12::KK200:

Arkadaşlar ben de iş yoğunluğundan biraz aralıklı girebiliyorum maalesef. Bebeğini kaybeden arkadaşlar Allahım güç ve sabır versin inşallah. Herşeyde bir hayır vardır, şu anda böyle bakmak ve üzülmemek eminim elinde değildir insanın ama gerçekten beterin beteri var. Allahım dermansız dert vermesin kimseye, inşallah birgün tüm isteyenler sağlıkla ve huzurla bebeğini kucağına alır. Ben 3 yıllık tüp bebek tedavisinin ardından hamile kaldım. Zor zamanlar yaşadım ama biliyorum ki benden çok daha zorunu yaşayanlar da var. Başımıza gelen hiç birşey tesadüf değil ve bir sebebi var. İsyan etmeden hayata devam etmek nasip olsun inşallah her olayda hepimize....

kızlar nasılsınız şükür biz de duyduk kalp atışını ama dun verdiğim tahlillerde guatr cıktı.0.25 mis düşük dedi dr .Yarın bölüm dr sine gideceğim ilaca başlayabilir misiz .Canım sıkıldı var mi benim gibi düşük çıkan ilk hamileligimde yoktu böle bisey

kızlar nasılsınız şükür biz de duyduk kalp atışını ama dun verdiğim tahlillerde guatr cıktı.0.25 mis düşük dedi dr .Yarın bölüm dr sine gideceğim ilaca başlayabilir misiz .Canım sıkıldı var mi benim gibi düşük çıkan ilk hamileligimde yoktu böle bisey
Dert edilecek bişi değil
Tsh mı düşük çıktı t3 ya da t4 mü?
Bir ilaca bakıyor ayda bir kontrole gidersin.
Ben de kullanıyorum her sabah aç karnına :)

arkadaslar dua dua dua en önemlisi o.

cok sevdiğim 16 yıldır tandıgım komsumuz dini konularda masallahı var

dua istedim ondan saolsun o da verdi

gece yatmadan önce

1 ayetel kürsi
1 felak
1 nas
3 defa kevser suresi
3 kafirun suresi.

el yazısı dua da verdi ama aktarırken yanlışlık yaparım diye yazamadım.

ama yukarıdaki duaları okumak isteyenler için yazdım.

Cnm benimde 3 kaybım var hem de tup çok iyi anliyorum seni ancak kendi kendine hamile kalabiliyosun.çok daha geç kaybexebilirdin.olumlu şeylere odaklan.ben de seni çok sevmiştim. Guzel haberlerini bekliyorum.çok geçmiş olsun.

bebeklerini kaybeden kişiler hepinize geçmiş olsun tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepinize.
bilirsiniz az çok benimde 3 kaybım var. 3 kayıptan sonra gidip üniversite hast. her testi yaptırdık tabi hiç bir şey çıkmadı ne genetiklerimiz de ne de bende başka bir sorun vardı. doktor pgt yöntemi ile tüp bebek önerdi ama yaşımdan dolayı henüz erken dedi deneyip yanılmadan başka yapacak bir şeyin yok açıklanmayan düşüklerin var dedi. buna da eyvallah dedik 3. düşükten hemen 1 ay sonra hamile kaldım bu arada kürtajlarımı herhangi bir anestezi ile yaptırmadım hepsini canlı oldum. zaten düşüyorlardı belli bir süre sonra doktor kan pıhtılarını alıyordu içimden,hep derdim bu acıya katlanırsam normal doğum bana vız gelir doktorda onaylardı.son düşüğümden 1 ay sonra hamile kaldığımı öğrendim dedim tamam buda düşecek belli daha adet bir kere oldum çünkü. ben hiç oturmadım 15 saatlik yol ile tatile gittim ağaçlara tırmandım köyde erik toplamak için ama doktora bir gittim bebek yerinde duruyor kalp atışlarıda var inanamadım doktora yüz kere sordum yüz kere ekranı inceledim gerçekmi diye :) gel zaman git zaman ikinci randevuda umudum iyice yerlerdeydi çünkü lekelenme başlamıştı. bu arada diğer düşüklerimde de kendini lekelenme ile belli ediyordu , buda dedim tamam düşecek doktora gittim bebekle ilgili bir kanama değil yerleşme kanaması dedi ben yine şok çünkü inanamıyorum gittiğim doktor bu arada riskli gebelik doktoru idi. oğlumu riskli gebelikde aldım kucağıma tedavileri testleri biraz daha farklı oluyor normal doktordan. oğlum şuan 15. ayına girecek kardeşi doğduğunda neredeyse 2 yaşında olacak. yine rabbim nasip etti bunda da yerime oturamıyorum hep bir koşturmaca hep oğlum kucağımda. yani demem o ki rabbim o bebeği yaşatacksa her türlü yaşatıyor. oğlumda hamile olduğumu ilk öğrendiğim anda dedim içimden doğuma kadar her gün yasin okuyacağım ve okudumda rabbim sağlıklı nasip etti bana. tavsiyem elbet üzüleceksiniz ama sakın kendinizi umutsuzluğa sürüklemeyin çünkü rabbim ol derse olur. etrafınızdaki kimsenin laflarına aldırış etmeyin siz denemeye elinizden ne geliyorsa yapmaya devam edin gerisi allahtan :)

Kızlar dün o halimle iki kelime zor yazabildim.. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Üzmeyin kendinizi bebeklerinizi sıkı sıkı sarılın... Öyle hayaller kurmustum ki, bebeklerimizin büyümesine beraber şahit olacaktık. Doğduktan sonra her dertlerini paylaşacaktık birbirimizle.. Resimlerini atacaktık birbirimize... :KK42:

Hepiniz yazmışsınız dönemedim sizlere
ebyar ebyar Ikra meyra Ikra meyra nisamelek nisamelek gonulll gonulll @ell82 isilll1 isilll1 acemiperi acemiperi merve5541 merve5541 AnneyimBen AnneyimBen @ayseankara urashaa urashaa @sedaseferoglu aslblnt aslblnt G gulse84 melekkk_ melekkk_ @Hadiinsallah bal_hatun bal_hatun arzerik arzerik @Aydede88 singer singer acemigelin acemigelin
Kızlar hepiniz çok saolun umarım bebeklerinizi sağ salim kucağınıza alirsiniz. Takmayin kafaniza hiç birseyi..
dmt cm dmt cm ile bizim kaderimiz nasibimiz buymuş.. Çok ama çok acı .. Kimse yaşamasın bu durumu...
Hastaneye öyle umutlarla gittim ki bebeğim hareket etsin diye çikolata flan yedim.. Gözlerimin içi gülüyordü resmen.. Ulstrasyona girerken eşime hadi çek diyorum bebegimizi .. Ve o yıkım anı eşime sarila sarila ağladım ağladım ağladım... Başka ne yapabilirsin ki... Bende forum a son kez yazmak istedim... Hepinizi çok sevmiştim her sabah ilk işim buraya bakmak olurdu... :cry:
Kendinize çok dikkat edin... Bebeklerinizi ve siz Allaha emanetsiniz... :KK200:

Kizlar. Gece seyden sonra yani 2 aydan sonra kocacim.dayanamadi ve hafif kan geldi peceteye ama inanilmaz az ve hafif pembe. Tabi ben cok korktum. Sabah kendi doktorum uzakta oldugundan bana yakin olan ozel hastaneye gittim. Gitmez olaydim. Doktor bebege bakti. Hareket ediyor bak dedi. Ama kan gelince biz dusuk tehlikesi diyoruz dedi. Belki dedim icten degildi kan hani. Genede dusukten supheleniyoruz bebek iyi mi dedim bak hareket ediyor dedi. Sonra ilac yazdi nicin bunlar dedim. Kullan sen dedi. Sonra elime kagit verdi asagida kan ver 2 hafta sonra sonuclari al dedi. Nicin dedim 2li test dedi. Tovbe yarabbim. Dedim gerek yok kendi doktorum beni bilinclendiricek ve karari bana birakicak dedim. Hmm dedi elimden kagidi cekti siz bilirsiniz dedi. Sonra doktorumu aradim. Korkma o ilaclari kullan 3 4 gun istirahat et. Randevu gunu gel uzulme ki bebegimiz uzulmesin annesi dedi. Dusuk falan yok olsa kanaman olurdu dedi. O giriste zedelenmedir dedi. Ne bicim doktorlar var ya.

Kızlar dün o halimle iki kelime zor yazabildim.. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Üzmeyin kendinizi bebeklerinizi sıkı sıkı sarılın... Öyle hayaller kurmustum ki, bebeklerimizin büyümesine beraber şahit olacaktık. Doğduktan sonra her dertlerini paylaşacaktık birbirimizle.. Resimlerini atacaktık birbirimize... :KK42:

Hepiniz yazmışsınız dönemedim sizlere
ebyar ebyar Ikra meyra Ikra meyra nisamelek nisamelek gonulll gonulll @ell82 isilll1 isilll1 acemiperi acemiperi merve5541 merve5541 AnneyimBen AnneyimBen @ayseankara urashaa urashaa @sedaseferoglu aslblnt aslblnt G gulse84 melekkk_ melekkk_ @Hadiinsallah bal_hatun bal_hatun arzerik arzerik @Aydede88 singer singer acemigelin acemigelin
Kızlar hepiniz çok saolun umarım bebeklerinizi sağ salim kucağınıza alirsiniz. Takmayin kafaniza hiç birseyi..
dmt cm dmt cm ile bizim kaderimiz nasibimiz buymuş.. Çok ama çok acı .. Kimse yaşamasın bu durumu...
Hastaneye öyle umutlarla gittim ki bebeğim hareket etsin diye çikolata flan yedim.. Gözlerimin içi gülüyordü resmen.. Ulstrasyona girerken eşime hadi çek diyorum bebegimizi .. Ve o yıkım anı eşime sarila sarila ağladım ağladım ağladım... Başka ne yapabilirsin ki... Bende forum a son kez yazmak istedim... Hepinizi çok sevmiştim her sabah ilk işim buraya bakmak olurdu... :cry:
Kendinize çok dikkat edin... Bebeklerinizi ve siz Allaha emanetsiniz... :KK200:
Canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşaAllah kendine dikkat et senin iyi olman gerek sen iyi ol ki bebisin sana tez vakitte hayırlısıyla gelsin.

Kızlar çok üzülerek bende aranızdan ayrılıyorum. Acımı anlatacak kelime bulamıyorum.. Gözlerimden dökülen yaşlar tek tek konuşuyor sanki.. Çok zormuş çok.. Tek isteğim ve duam umarım hepiniz sağlıkla alırsınız bebeklerinizi kucağınıza Rabbim hiç birinize yaşatmasın bu acıyı..hepinizi çok sevmiştim Allaha emanet olun..
Hay Allah sende mi canım :KK61: rabbim sabır versin canım inan söyleyecek söz kalmadı çok üzgünüm :KK61::KK61:

X