2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hepinize ayrı ayrı yazabilcek durumda değilim. Ağlamaktan gözlerim açamiyorum. Çok dua edin lütfen dualarınıza ihtiyacım var... Bebeğimin gelişimi 6. Hafta da durmuş malesef.. Ya kürtaj ya kendiliginden düşmesini beklicez.. Ne hayallerle gitmiştim hastaneye oysa...
Her ser gibi gordugumuzde hayr var canim bizler goremiyoruz. İlk bebegimi 20 haftalik normal dogum yaparak kaybettim dunyam yikildi sandim. Ama etrafimda kocaman cocuklarinj kaybedenleri gordum sukrettim beterin beteri var gercekten. Senide cok iyi anliyorum hayalleri caliniyor sanki insanin. Ama en kisa zamanda en guzel hediye gelicek sana sabret sadece

Kızlar hepinize ayrı ayrı yazabilcek durumda değilim. Ağlamaktan gözlerim açamiyorum. Çok dua edin lütfen dualarınıza ihtiyacım var... Bebeğimin gelişimi 6. Hafta da durmuş malesef.. Ya kürtaj ya kendiliginden düşmesini beklicez.. Ne hayallerle gitmiştim hastaneye oysa...
canımm allah yardımcın olsun ve sabır versin..sylenicek baska bişey yok ki :KK61:

Kızlar üçünüz içinde çok üzüldüm Rabbim en kısa zaman da sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin bi daha da evlatla alakalı hiçbir acı göstermesin inşallah

Kızlar çok üzülerek bende aranızdan ayrılıyorum. Acımı anlatacak kelime bulamıyorum.. Gözlerimden dökülen yaşlar tek tek konuşuyor sanki.. Çok zormuş çok.. Tek isteğim ve duam umarım hepiniz sağlıkla alırsınız bebeklerinizi kucağınıza Rabbim hiç birinize yaşatmasın bu acıyı..hepinizi çok sevmiştim Allaha emanet olun..
Cok uzuldum canim Allah yardimcin olsun sabir versin en kisa zamanda saglikli hayirli gebelik nasip etsin

Kızlar o atan damarı bende bulamadım yaa. Hepimiz bulamadiysak sorun yoktur değil mi:KK17: endiselendim simdi
Canım çok bilmiş görünmek istemem ama ben hamilelik isterken bir teyzenin tavsiyesiyle her ay o deneyi yapardım aynı bu şekilde elini kasığına koy pıt pıt atıyorsa adet olacaksın atmıyorsa hamilesin derdi ve dediği gibi oldu yani hiç korkma.. Ben şuan hala o damarı duyamıyorum ki ebeler bile steteskopla karnımız Kocaman olunca anca duyuyorlar bizim duymamız çok zor daha

Benim damar atıyor pıt pıt sol kasıkta ortada ilk kez keşfettim nedir bilmiyorum ama inanılmaz keyifli dinlemesi

Ben bulamadim pit pit.:110:
Aldigimiz kayip haberlerinden sonra yarin dr ye gitmeyi dusunuyorum.hem bel agrim cok hem cok halsiz kaliyorum hemde pitpitlar devam ediyormu merak ettim.2 hamileligimde de boyle acaba hamileligim devam ediyormu diye hic endiseye kapilmamistim ama bu sefer baya endiselendim artarda kayiplar yasaninca.
Asil gitme sebebim dis doktoru dolgum vardi nerdeyse 15 yil olcak ve minicik bir acilma olmus o da sizlatiyor daha da acilma buyumeden bi caresi varmi diye gidicem gitmisken bebikimede bakicam nasipse:emir_bebek:tabi yarin bi isim cikmazsa.:KK55:

Artık bende çok korkuyorum psikolojim bozuldu kızlar acaba bişeymi oldu diye düşünmekten kendimi alamıyorum birde kanama olmadan kayıpları görünce acaba? Sorusu kafayı yedirecek bana :cry: kayıp yaşayan arkadaşların acısını çok iyi anlıyorum. Allah aramızdan kimseye başka acı yaşatmasın.perşembe gelsede bende rahatlasam artık saatler geçmio artık tedirginlikten.:KK43:

:110::110::110::110::110::110::110::110:Kızlar naciZane bir fikrim var, benim ilk bebeğim şimdi büyüdü bile 4,5 yasında ozamanlar kk ya 6.ayımda ağustos annesı olrk katılmıştım.İlk gebelık oldgndsn dolayıds cok bılınclı değildim doğrusu.nekadar bilirsek okadar fazla düşünüyoruz.2.de 8 .haftada düşük/kürtaj konusunu en kötü tecrube edenlerden biri de ben oldum yaklask 5 ay once.halıyle şimdi iyi kötü herseyı bıldıgımden bu gebelıkte cok korkuyorum ,hem basımdsn geçtg için hem sık sık duydugum için arkadaslarımda ve burada da.Doktorum bana gebelıkte fazla okumak iyi değildir dedi internet arastırmaları vs..ben zaten herseyi sana anlattyrm atladıklarımı da sen sor bana dedi ve hak verıyorum.ben 3-4 gündür yine olumsuzluklads kapılmaya basladım korkulsrm yine basladı,pazartesi günü yakın bir arkdsm düşük+kürtsj oldu , ve aramızdan arkadaslarımızds yasadılar birkaçgün once burada.
Biraz uzattım belkı ama ben birsüre okumamayı ve burada olmamayı dusunuyorum, en azındsn mayıs sonuna kadar Bilmem sizlerden haber almadsn bakmadsn yapabılır mıyım.??☺️

canım giremedim bu gün çok geçmiş olsun Rabbim sana sabır versin... Ben inanıyorum Allah büyük hiç bir kuluna bilerek acı vermez bununda bir sebebi vardır... Ve inanıyorum Rabbim kollarını boş bırakmayacak... Sana sağlıklı bir evlat nasip edecek inşallah

Amin canım. İnsallah geçer bu günlerde

X