2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet niye öyle uzun olmuş aslında bende yeni bir doktordan dinlemiştim 2 3 dakikada olur biter görüntü olarak anneler çok korkutur ama fiziksel olarak çocuğa göründügu gibi bir etkisi yok demişti
Uzun sürüyor olmasi beni endişelendirdi. Eşimle onu öyle görünce ümidi yitirir oldum bı an için yaşam bekirtisi yok gibiydi. Çok çok korkunctu. Artık bı elimizde ateş ölçer bı elimizde şurup olcak. 37.1 olunca hemen şurup vermemiz gerekecek. Çok zor günler bizi bekliyor. Gece gündüz ne zaman ne olacağı belli değil. Şuan ya eşim ya ben geceelri hep uyanigiz uyuyamıyoruz korkudan

Evet kısa surermis normalde bizimde çok uzun sürdüğü için araştırmak istedim.

Çok haklısınız tedirgin olmaz mı insan canim vallahi bende korkuyorum artık etrafimiz virüs mikrop dolu eskisi gibi grip oldu geçer diyemiyoruz hastalıklar eski hastalık değil okullar desen hastalık yuvası muhtemelen seninkide kresten kaptı Mehmet emrede geçirdi kreşe yazdirmistik tam 1 ay sürdü şimdi öksürük kaldı çocukları kavanozda büyütmek lazım herhalde

Kreşin ilk seneleri ille hasta oluyorlar o normal sonraki seneler alisiyorlar. Biraz bunyele alakalı tabi oğlumun hasta olduğu zamanlar çok nadirdir 11 yaşına giriyor düşün yani. Ortanca kızımda gulsume göre daha az hasta oldu bu sene. Gülsüm çok sık hasta oldu hep hafif hafif atlayuyordu. Bı kaç defa ağır hasta oldu. Velhasıl olcak oldumu oluyor işte. Erken doğum tetiklermis havaleyi.
Allah'a emanetler Allah uzun ömür versin çocuklarımıza.

Dün doktora gittik yine dizlerden refleks alamadı. Haftaya tekrar gideceğiz. İns önemli birşey çıkmaz.

Aynen bılmek lazım.Amiin İnşallah canım İnşallah

Canım gonulll cum inşallah bişey çıkmaz Gülsüm kuzuda, sen için ferah tut canım.
İns canım.daha şöyle bı toparlayamadi 1 hafta oldu.
Bugün işyerinde bı bayanın da çocuğu bı kaç gün öncesi havale gecirmis fakat 2-3 dk anca sürdü diyo. Bakalım bu uzun sürmesinin altindan birşey çıkmaz ins.

Canım gonulll cum inşallah bişey çıkmaz Gülsüm kuzuda, sen için ferah tut canım.
Canım bişey sorcam sana gulsumun hastanede o an bana kalsa daha serum vs vermeden kanı alindi tahlil için açlık kan şekeri 287 çıkmış bunu görünce şok oldum. 2 gün sonra tekrar baktırdım 63 du şekeri. Normal midir havale esnasında

Canım belki nöbet kaynaklı öyle yüksek çıkmış olabilir ama sen yine de bir çocuk endokrine bir götür bence.
çok çok geçmiş olsun kuzuya

Dün filmlerimizi çekildik çok şükür. Baya zor oldu ama hallettik gece 1 i buldu eve gelmemiz. Bı filmimiz kaldı o da bizim buralarda yok. Univ de var bakalım randevu ayarlamaya çalışıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…