2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Cok geçmiş olsun cnm ilk dönemler zor oluyor gerçekten ama geçiyor Allah sagli' versin hepinize hepimize

Amin cnm tez zamanda geçsin de sen de rahatla ins

Geçmiş olsun canım. Titreme olayı geçici bi durumdur inşallah bir nedeni yoktur. Maalesef insanlar düşüncesizler. Bişi olmaz, mikropta lazım sakınma, dur sarılmayayım elini öpeyim çocuğun... Daha benzeri çok ama hastayım gelmeyeyim yok.

Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin.anladgm kadaryla yenı dgumda yapmışsn hyrlı olsun çok sevındım

E hadi bakalım senden de bekliyoruz uyumaya alisirsan yapamazsın :)) Ediz hala iki numaradan fazla uyanıyor
Yok canım biz defteri kapattık
Uyumaya alışmak mı halen kesintisiz uyku nedir bilmiyorm merak etme
Ufaklık iyi uyuyor he? MAşallah 2.ler kolay olur efsane değil mi yani:)))

Yok canım biz defteri kapattık
Uyumaya alışmak mı halen kesintisiz uyku nedir bilmiyorm merak etme
Ufaklık iyi uyuyor he? MAşallah 2.ler kolay olur efsane değil mi yani:)))
Heheheh Edizin hala 7-8 kere uyandığını belirtmek isterim : ya da üç kere uyanıyor ama hepsinde birer saat uyanık kalıyor.
İkinci kolay değil de garibanlar ilgisisz kalıyor. Mesela Ediz'e uyku eğitimi vermedim ama ikinciye zorunlu olarak veriyorum. Birincinin çisi kakası yemeği derken bebe yatakta ben gidene kadar ağlamaktan yorulup uyuyakaliyor.

Gözünüz aydın bebiş doğmuş kıskançlık durumu nasıl? Benim bebeğim de 6 aylık oldu, o büyüdükçe kıskanma durumu da büyüyor da ondan merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…