2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hoş geldi Uraz 🤗
Geçmiş olsun inş kolay atlatır anne olduktan sonra kışı sevmiyorum artık hep hastalık
Sağ ol canım :)
İnşallah tez zamanda iyileşir de kardeşine geçmeden... Bir daha da geçer gider hastalıklar.
Allah tüm kuzuları korusun.

Bence tek çocuklu kalmazsın da azıcık zaman geçince olur. :)). Ufaklığın ismi Uraz :))
Maşallah canım :KK200: Sağlıkla büyüsün kuzucuk
Selam kızlar canlar yoldaşlar. Bayadır girememistim şükür gelebildim
Larendecim nasılsın görüşmeyeli?
Ahh canım gözünüz aydın sağlıkla kavuştunuz çok şükür çok sevindim.
Edizin ilk tepkiler nasıl ?:))
Emniscim selam, nasılsın? Nasıl gidiyor?
Nasılsın canım?çocuklar nasıl?
Jeancim hoşgeldin, nasılsın?

Selam canım nasıl olsun koşturma Mehmet emre ile uğraşmaya devam :/ bu araalar sinir krizleri aşırı derecede sabretmeye çalışıyoruz inş geçici bir durumdur bizi çok zorluyor :KK43:
Sen nasılsın oğlun nasıl iyisiniz inş

Selam canım nasıl olsun koşturma Mehmet emre ile uğraşmaya devam :/ bu araalar sinir krizleri aşırı derecede sabretmeye çalışıyoruz inş geçici bir durumdur bizi çok zorluyor :KK43:
Sen nasılsın oğlun nasıl iyisiniz inş
İyiyiz canım çok şükür
Bizde de benzer durumlar
Yaramazlık yapma ve ağlamalar
Üç yaş sendromu da var mıydı :)
Allah kolaylık versin gerçekten bazen sabretmek çok zor oluyor
Zaman ne çabuk geçiyor 2 hafta sonra doğumgünleri var :)

İyiyiz canım çok şükür
Bizde de benzer durumlar
Yaramazlık yapma ve ağlamalar
Üç yaş sendromu da var mıydı :)
Allah kolaylık versin gerçekten bazen sabretmek çok zor oluyor
Zaman ne çabuk geçiyor 2 hafta sonra doğumgünleri var :)
Aynen canım ya bişey kalmadı büyüdü sıpalar ama dediğin gibi sendromları bitmedi tam bittti derken ergenlik sendromları başlar bunların :)))

Maşallah canım :KK200: Sağlıkla büyüsün kuzucuk

Larendecim nasılsın görüşmeyeli?

Jeancim hoşgeldin, nasılsın?
Sağ ol canım iyiyim sen nasılsın? Bizimkiler anaokuluna başladı 3 gün gidiyorlar çok iyi oldu onlar için ben de mutlu oldum sürekli etkinlik şarkı öğreniyorlar işteyken içim rahat

TaeYang TaeYang canım yazdan beri konya ankara hastane tahlil derken uğraşıyorum. Kızım 1. Sınıfa başladı ben de baya zor günler geçirdim psoriatik artrit teşhisi kondu:KK43: Allahim kimseye muhtaç etmesin cok zor...senin nasıl gidiyor iş hayatı cocuk sınav hazırlıkları

Yok canım daha değil malesef ama iyiye gidiyoruz şükür. Kendi sehrimde olmadığı için doktor konya ankara git gel yapıyoruz
Ah canım geçer gider inş buda çok zordur tahmin ediyorum:KK43:
Ufaklığın çenesi artık hiç durmaz maşallah rahatlamışsındır bazı çocuklar böyle bir sorunu olmuyor ama geç konuşuyor genetik belki ..şimdi acısını çıkartır o :))

rint rint nasıl gidiyor 2 çocuklu hayat alıştınız mı ailecek birbirinize
Vallahi o kadar kosturmali geçti ki günler... Annem yanımızda olduğu halde zorlandık. Uraz'da titreme vardı norolojiye gittik ayrı bir korkuttu bizi. Sonra Ediz grip oldu. Tam toparladı boğaz enfeksiyonu. Tam toparladı ishal kusma. Hah Ediz iyileşti derken ben hasta oldum. Ardından eşim ve annem. Bu sırada Uraz'da uzamış sarılık varmış bugün doktor dedi kan idrar verdik bir şey çıkmaz inşallah.
Diyordum bu bebe sarı diye de kimse inanmıyordu
Uraz'ın titremesi ediz'in gribi ve bir turlu iyileşmemesi, en yakınlarımızın bakın hastalik siz kendinizi iyi hissetseniz de çocuklara bulaşır, hastaysaniz ilaçla ayaktaysaniz gelmeyin dememize rağmen gelmeleri...
Çok hızlı çok yoğun bir ay geçirdik.
Allah'a şükürler olsun iyiyiz. Allah'a şükürler olsun titremeden bir şey çıkmadı. Allah'a şükürler olsun enfeksiyon kapmadim dikisim açılmadı :))

Vallahi o kadar kosturmali geçti ki günler... Annem yanımızda olduğu halde zorlandık. Uraz'da titreme vardı norolojiye gittik ayrı bir korkuttu bizi. Sonra Ediz grip oldu. Tam toparladı boğaz enfeksiyonu. Tam toparladı ishal kusma. Hah Ediz iyileşti derken ben hasta oldum. Ardından eşim ve annem. Bu sırada Uraz'da uzamış sarılık varmış bugün doktor dedi kan idrar verdik bir şey çıkmaz inşallah.
Diyordum bu bebe sarı diye de kimse inanmıyordu
Uraz'ın titremesi ediz'in gribi ve bir turlu iyileşmemesi, en yakınlarımızın bakın hastalik siz kendinizi iyi hissetseniz de çocuklara bulaşır, hastaysaniz ilaçla ayaktaysaniz gelmeyin dememize rağmen gelmeleri...
Çok hızlı çok yoğun bir ay geçirdik.
Allah'a şükürler olsun iyiyiz. Allah'a şükürler olsun titremeden bir şey çıkmadı. Allah'a şükürler olsun enfeksiyon kapmadim dikisim açılmadı :))
Maşallah canım çok sevindim ❤️ yenidoğan sürecini atlatsın sonra daha bir oh dersin tabiki başka sıkıntılar olacak bitmeyecek biliyoruz ama şükür sağlıklılar diyoruz edizede sizede çok geçmiş olsun

Ya ben neyi anlamıyorum biliyor musunuz?
Ben bu çocuğu kendi çocuğum gibi görüyorum diyen şahıs hasta, antibiyotik içiyorum iyiyim diyor. Aman diyorum bulasicilik devam eder, ilaçla toparlaniyoruz biz ama o hastalık vücutta ve seni hasta etmeyen mikrop bile bebeği çocuğu hasta eder, oğlan daha yeni toparlıyor zaten öteki de çok küçük.
Himmm neyse yapaak bir şey yok çok yakın temas etmeyeli o zaman, neyse gelince konusuruz, diyor. Geliyor. Bir insana "Gelme" daha nasıl söylenir.

Ya ben neyi anlamıyorum biliyor musunuz?
Ben bu çocuğu kendi çocuğum gibi görüyorum diyen şahıs hasta, antibiyotik içiyorum iyiyim diyor. Aman diyorum bulasicilik devam eder, ilaçla toparlaniyoruz biz ama o hastalık vücutta ve seni hasta etmeyen mikrop bile bebeği çocuğu hasta eder, oğlan daha yeni toparlıyor zaten öteki de çok küçük.
Himmm neyse yapaak bir şey yok çok yakın temas etmeyeli o zaman, neyse gelince konusuruz, diyor. Geliyor. Bir insana "Gelme" daha nasıl söylenir.
Densizler 🤷

Maşallah canım çok sevindim ❤ yenidoğan sürecini atlatsın sonra daha bir oh dersin tabiki başka sıkıntılar olacak bitmeyecek biliyoruz ama şükür sağlıklılar diyoruz edizede sizede çok geçmiş olsun
Amin canım amin. sağlık olsun da gerisi geçer Allah'ın izniyle. Titreme bizi o kadar korkuttu ki... Hatta hala korkuyorum. Normal gelişim görene kadar da için tam rahat etmeyecek sanırım.
O gün bir kez daha anladık ki her şey boş.
Allah herkese evladiyla birlikte sağlık sıhhat versin. Siz de dua edin, doktorlar sıkıntı yok dedi ama yine de işte ana yüreği. Allah'ın izniyle bitsin şu titremeler bir şey olmasın...

Amin canım amin. sağlık olsun da gerisi geçer Allah'ın izniyle. Titreme bizi o kadar korkuttu ki... Hatta hala korkuyorum. Normal gelişim görene kadar da için tam rahat etmeyecek sanırım.
O gün bir kez daha anladık ki her şey boş.
Allah herkese evladiyla birlikte sağlık sıhhat versin. Siz de dua edin, doktorlar sıkıntı yok dedi ama yine de işte ana yüreği. Allah'ın izniyle bitsin şu titremeler bir şey olmasın...
Belli anlarda mı oluyor yoksa herzaman mı ? Şidmi aklıma geldi de emrede de oluyordu emzirirken fark ediyordum sonra doktora söyledim başta idrarını yaparken anlık titreme olabilir demişti sonra geçti

Belli anlarda mı oluyor yoksa herzaman mı ? Şidmi aklıma geldi de emrede de oluyordu emzirirken fark ediyordum sonra doktora söyledim başta idrarını yaparken anlık titreme olabilir demişti sonra geçti
Canım bizimki normal titreme değil de hani bebekler uyurken sıçrar ya, onun çok uzun süreli ve elini kolunu attığı halini düşün, öyleydi. 2 dk kadar sürüyordu.
Sonra biz geçti sanıyorduk ama dün mesela yine oldu. O yüzden epey korktum yine :KK43:
Doktor uyku sırasında oluyorsa ve dokununca duruyorsa sorun yok dedi. Bir de acıkınca olur dedi. 🤔

X