2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Farklı virüslerle karşılaşınca yandık valla ailemin yanına geldim herkes kreşe ver çocukları diyor

merhaba bayanlar nasilsiniz ne zamandır bildirim gelmediği için yazmadım 24 aylik oğlum uyku düzeni bir türlü ayarlayamadim sizin nasıl uyku düzeni gündüz uyuyorlar mj
Benim kiz akşam geç uyuyor. Gece hala kaç kere uyanıyor yanimiza alıyoruz. Sonra uyanıyor su istiyor sonra uyanıyor mizmizlaniyor falan filan. Ama artık tekrar tekrar yatağına koymuyorum çünkü yat kalk yat kalk yeter artık. Uyanıp ağlayınca yanimiza alıyorum ortamizda yatıyor. Gündüzde 1 kere 1 sat uyuyor

Arkada slar artık bütün mikroplar dirençli hale geldi ve mutasyona uğradı. Bağışıklık ne yapsın. Heryerde bir salgın var. Bu salginlsrin tedavisi yok. Yedikletimiz sanki sağlıklı mi değil. Onlarda yok gdo lu yok yurt dışından. Yani bizler yanlış yapmıyoruz. Dünyanın dengesi bozuldu bu yüzden hastalıklar da değişti. Birde kreşe baslayinca evet hasta oluyorlar ama çabuk alışıyor vücutlar merak etmeyin sonra çok sağlam bir yapıları oluyor tecrubeliyim

benim oğlumda geç uyuyor gündüz iki saat uyuyor

Allah yardım etsin sana E Emnis bak sen den daha kötüsü de var. İnsanın beyni vücudu kaldırmıyor degilmi çok zorlanıyor bazen insan. Allahim tüm annelerin yar ve yardımcısı olsun
Aynen bazen diyorum bu kadar zor olmamalıydı diye kabul edemiyorum işte sonra da tövbe ediyorum Allah başka dert verebilirdi diye.hala yeni doğan gibi yorucu bir türlü eski düzenime dönememek sıkıntı

Selam arkadaşlar nasılsınız?
Uyku mevzusu konuşulmuş
Benim sıpa da aynı
Gündüz evdeysek hiç uyumuyor genelde
Anneme giderdik, akşam 17:30 gibi eve dönerken arabada uyurdu sonra gece 1e kadar ayakta
Gündüz Uyumasa bile gece en erken 11 buçuk
Artık erken yatması çok nadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…