2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Nekadar uzun yazmışım:))

Sen de zor bir süreç atlatmışsın canim bsnim yaa.allahim yavrularımızı bağışlasın bazen kızıyoruz falan ama sağlıkları yerinde olsun da geri kalan her sey olur gider

Sağol canım kısa zamanda sende düzenini kurarsın inşallah ya gün geliyor anamın evinde 1 hafta rahat olamıyorum valla

Aynen ben hala WC ye bile tek giremiyorum daralıyorum kendimi balkona falan atıyorum hemen peşimden geliyor :)

Çok şükür yaa anlatmamıştın daha önce çok zor zamanlar olmalı rabbim yaşatmasın kimseye

Doktor ne diyor bu duruma. Sürekli yatmak mi gerekiyor. Bilmediğim için soruyorum öğrenmek için
evet canım yatıyorum hep 1 hafta hastanede yattim ama doktorlarin yapacagi bi şey yok eve cikardilar zaten benim için evde olmak daha iyi şuan durumum iyi cok şükür doktorlar gittiği yere kadar dedi inşallah en az bi 34 ü görürüz hayırlısıyla

İnsallah 34. Hafta yi sağlıklı bir şekilde beraberce geçirirsiniz yavrun la. Evet evde olmak daha iyi bencede. Hangi hastanede yattın Zübeyde hanimmi

Kız sen nasılsın neler. Yapıyorsun

Oğlanla takılıyoruz ya bende biraz hafıza sorunu var bişeyi unutunca uzun süre aklıma gelmiyor sanki silinmiş hiç yokmuş gibi sonra farkediyorum biraz öyle oldu. Zamanın farkına varamıyorum .aklıma geliyor gireceğim derken bakıyorum akşam olmuş gün bitmiş. Tam girmeye başlayayım dedim ben hasta oğlan hasta kaç gündür onun uğraşı derken

Ayyy bizimki de hastalandı ishaldi flaan o bitti şimdi hapşuruyor güzelde emdi yedi içti ama niye böyle bağışıklığı düşük anlamadım (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…