2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah Allah çocuğuna üzüleyim sana mı üzüleyim bilemedim. Çok geçmiş olsun. Çocuğun canı nasıl yanıyormuş demekki 2 gün ağlamış. Okadar doktorlar dolaştıniz nasıl anlamamışlar. Sonrasında bide iğneler. Sana gelsek senin çektiğin de nedir bu tek başına kardeşim ya. İnan sen ayakları bile öpülesi bir eş ve annesin.. Seni anlunun catisunun ortasından opiyurum

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl?eşinin işleri azalmadı mı?kış geldi inş daha çok yardımcı olur

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl?eşinin işleri azalmadı mı?kış geldi inş daha çok yardımcı olur
Şükür canım iyi şimdi. 1 haftadir burada artik bitti sayılır isleri. Bizim burada herkes hasta butun hastaneler dolu kızım anaokuluna gidiyor insallah o da hastalanmaz o da oglana geciriyor hemen

Şükür canım iyi şimdi. 1 haftadir burada artik bitti sayılır isleri. Bizim burada herkes hasta butun hastaneler dolu kızım anaokuluna gidiyor insallah o da hastalanmaz o da oglana geciriyor hemen
Çok çok geçmiş olsun benim de okul zamanında korkağım bir durum olur çocukların gecirmesi

Selam kizlar nasilsiniz ben epey zamandir bakmıyorum buralara herkesler kaybolmus kimse yazmiyo sanirim sayfaya...ben bu sene ise basladim okula git gel evde cocukla ugras derken cok yoruluyorum hicbiseye vakit kalmiyor...bu sene ders saatim cok yogun okul cok zorluyo evde oğlum...yemek isi cok zorluyo bizi asiri secici bi cocuk oldu cogu seyi yemiyo...memeye asiri düşkün nasil kesicem bilmiyorum iategiyle birakmasini bekleyeyim diyodum ama hala yenidogan gibi surekli memede cok yoruyo emmemesi icin ikna edemiyorum siz nasil yaptiniz kizlar bi fikir verin bana optum hepinizi

Hu huu kızlar ben geldim :) yeni evin tadilatı toparlanma taşınma yerleşme derken ancak gelebildim
Çok yorulduk ya maddi olarakta battık banyo mutfak kırdırdık yaptırdık çok kötüydü içi
Oğlum deseniz çok huylu yaa bir türlü oh büyüdü artık diyemiyorum artık babasına bile gitmiyor hep benimle olmak istiyor yapışıyor çok bunalıyorum
Siz napıyorsunuz emzirmeler bitti mi :)

Maşallah Ankara rehberi gibisin :)) zaten ne olsa ben bir rint e sorayım diyorum:)))
Lojmanlar aynen dediğin gibi eski oturanlardan maşallah bir çivi çaktırmamış çok uğraştık bir hafta sırf tadilat hala gelen giden usta var :)
Ortamı gerçekten güzel yazın rahat edeceğiz inşallah emreyle.
Sen napıyorsun nasıl gidiyor iş güç Ediz nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…