2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gerçekten rabbim bu ankara nasıl bir güç kuvvet veriyor. Bunca olan şeyi nasıl kabullenip başa çıkabiliyoruz. Sonrada herseyi unutuyoruz. Rabbim sana şükürler olsun

Sende yoktun gözünden kaçtı sanma :))

Canım çok geçmiş olsun

Herseyi anda iki kere yapmaya çalışmak daha da zordur. 2 banyo 2 yemek yedirmek 2 uyutmak 2 ağlayanı susturmak
Aynen canım sürekli bi döngü ben de 3üz filan olanları düşünüyorum Allah kolaylık versin diyorum. Kız memeyi bıraksa biraz rahat edeceğim aslında

Biz parmak boya kullanıyoruz. Pastele cesaret edemem. Ama su bazlı her boya kabulum :))
Mum boya da alabilirsiniz.
Bir de carioca diye bir markanın su bazlı 1 yaş boyası var. Gazlı kalemler gibi. Suyla her yüzeyden çıkıyor. Koltukları falan hep boyadı. Sildim çıktı.

Canım çok sağol gerçekten fırsat bulamıyorum hiçbirşeye şuan iki küçük uyuyor da öyle ikisinin aynı anda uyuması nimet gerçekten çok şükürzoru geçti gibi 20 günlük olduk
Oyyy masallah saglikla buyusun minnos adini ne koydunuz bebisin

Masallah 15 haftalik cinsiyetini ogrendinizmi saglikla gelsin minnos

Bebeviks de iyi geliyor

Yorgun ve hastalikla hastanelerde gecen bir gunun gecesinden selamlar... sağlıkları yerinde olsun da artik hareketli olmasi gec uyumasi vs. falan sorun değil

Sende yoktun gözünden kaçtı sanma :))
Ayy arkadaşım benim başımda binbir şey uğraş dur 10 gün önce oğlumla annemlere İstanbul'a geldik dogum Günü yapacaktık eşimde sonradan gelecekti.o arada bizim ev sahibi aramış eşimi kirayı 1700 istiyorum 1 yılınız doldu demiş eşimde önce evin eksiklerini tamamlayın camlarda macun yok perdeler uçuyor kombi bozuluyor habire falan filan. Sonrada kızdıgından lojman başvurusu yaptı ben anca fotolardan falan gördüm tabi.başvuru yaptı ve lojman çıktı bize ama işin trajikomik yanı ev dolu olduğu için eşim girip evi gezmemiş evi ezbere yazmış 30 tercihte bir tek o evi görmemiş ve o ev bize çıktı :))) muhtemelen evde tadilat işleri olacak evler çok eski çünkü. Yeni mekan msb oran lojmanları rint :) şimdi tekrar gitcem ev taşı hazırlan offf öyle işte..oğlumda da antin kuntin haller var doğduğundan beri su kuşu olan oğlum banyo yapmak istemiyor belki iki ay sürdü bugün aylar sonra banyoda oynadı devamı gelir mi bilmem baktım iki yaş sendromuymuş sizde de oldumu. @gonulll sanada cevap yazamadım demi teşekkür ederim foto bir ara koyarım :) Allah razı olsun

Etiket olmamış :). gonulll

Ordaki lojmanların güzel olduğunu duymuştum. Bence çok tadilat gerekmez. Lojman her bakımdan dağa iyi olur sizin için hiç merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…