2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İnşallah canım bakalım inşallah çok tadilat işi çıkmaz birde içinde oturan ateşeymiş iyi düşünmek istiyorum :))
Allah'ım resmen trajikomik film :))
Lojmanlar eski ama inşallah yormaz sizi. Mekanın çok iyi olmuş. Ankara'nın en afili bölgelerindendir malum. Çocuk da güzel büyür. Hem lojman da olduğundan rahat edersin. Avm biraz uçuk fiyatlıdır. Panora ve One Tower çok yakın. Ama 365 avm de yakın o tarafa. Anammmm yıllarca gittim geldim oralara...
Şimdi arkadaşım lojmana yakın oturuyor. Ve oradan hergün çubuk'a gidiyor.

Hayırlı olsun canım yorulursun ama lojman her türlü iyi

Kızlar yoğun bakımda olan bir yakınımız adı Fevzi topal şifa işin cüz alirmisiniz. Hadi birer tane vereyim size. 1 hafta içinde okunacak okursunuz

Kandilimiz mübarek olsun. Rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine günahlarımızı affetsin. Dualarımızi kabul etsin. Bizleri cennetlik kullarından eylesin. Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara ödeme kolaylığı versin. Rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin. Evlatlarımızı vatanımıza milletimize ailemize hayırlı evlat etsin. Rabbim ölmüşlerimize rahmet eylesin yerlerini mekanlarıni cennet eylesin. Evlerimize huzur mutluluk sağlık ve bereket versin Haramdan bizleri korusun. Evlat isteyen lere hayırlı evlat nasip etsin. Dünyada da ahirette de Allahım herseyi hayırlısını versin.

Cok yoğun bir hafta geçirdim kizlar.kizim hastalandi onu doktora götürdüm sonrasında sağlık ocağına geçtim oglusun aşısı için. Orada elimden hizlica asıldı ve kiyamet koptu sanki çığlık çığlığa.hemsireler doktorlar koşturdu hic dokumdirtmuyor vs. Bizi ambulansla gönderdiler acile gittik. 2 farklı hastanenin acili 2 ortopedi ve 3 rontgen cekildi bir sey gorunmuyor deyip 2 günümüz ağlayarak gecti uykusuz. Başka hastanenin ortopedisine goturduk ve 2 gun nerdeydiniz vs. Konuşurken takk diye bir ses ve cocuk aglamayi kesti 15 dk sonra normal kullanmaya başladı
Cıkmış kolu dedi bilek dirsek bölgesinden.o aglamaya terle soğu derkem omce grip arkasından bronsit olduk 4 igne ile duzeldi... cok ama cok zor bir haftaydı.ilk 2 hun esim de yoktu. Çocuğum mahvoldu resmen. Allahim sifalar versin cumlemize imsallab

valla cnm çok yalniz kalıyorsun ugrasiyon 2 çocukla çoğu zaman kendin çok üzülüyorum sana çok geçmiş olsun kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…