2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizde de o haller var ya ne zaman bitecek bunların atarı gideri :KK43: gık desem sinirlenip kendini yere atıyor konuşmak yerine devamlı ağlıyor çok sinir bir durum :KK43:( geçmiş olsun bu arada alper kuzuya
Çok sağol bilmiyorum ki canım hergun yeni bir sorun sürekli bu aralar geç yatmaya basladi zaten kendime vakit ayıramiyorum artık hiç :KK43:

L Larendee arada yoklama çekmek lazım sanırım :)) iyi yapmışsın canım bende bu aralar çok yoruluyorum oğlum bir hafta iyi ise bir ay kötü çok agresif oldu uyku sorunlarımız hala devam doğdu doğalı düzelmedi. Hayatımda değişen durum ise kapandım çok şükür :) yıllardır ha bugün ha yarın derken nefis hep engelledi durdu çok şükür sonunda yendim onu :)) internete girince devamlı kıyafet şal eşarp falan bakıyorum o yüzden buralara fırsat kalmıyor :)) sen nasılsın oğlun iyileşti mi
Nasıl sevindim çok tebrik ederim darısı başıma:)

Ben seni kapalı sanıyordum hani hissedersin ya konuşurken öyle geliyordu bana
Hadi ya :) albüme foto falan koymuştum denk gelmemişsin demek :)
Bu arada Allah kolaylık versin insanın düzeni oturmayınca huzursuz oluyor ocaktan sonra rahatlarsın artık

L Larendee arada yoklama çekmek lazım sanırım :)) iyi yapmışsın canım bende bu aralar çok yoruluyorum oğlum bir hafta iyi ise bir ay kötü çok agresif oldu uyku sorunlarımız hala devam doğdu doğalı düzelmedi. Hayatımda değişen durum ise kapandım çok şükür :) yıllardır ha bugün ha yarın derken nefis hep engelledi durdu çok şükür sonunda yendim onu :)) internete girince devamlı kıyafet şal eşarp falan bakıyorum o yüzden buralara fırsat kalmıyor :)) sen nasılsın oğlun iyileşti mi
Aaaa bayırlı uğurlu olsun canım Allah muvaffakiyet versin

TaeYang TaeYang geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun nasıl durumu

TaeYang TaeYang canımok geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın
Kızlar Allah razı olsun güzel dileklerinize teşekkürler
İyi sayılır şu anda toparlanıyor çok şükür.
Bakalım ek tedavi olarak ne yapılacak, onkolojiyle görüşeceğiz artık.
Pazartesi de kayınvalidem ameliyat olacak onun için de dualarınızı beklerim
:dua::dua:

Kızlar Allah razı olsun güzel dileklerinize teşekkürler
İyi sayılır şu anda toparlanıyor çok şükür.
Bakalım ek tedavi olarak ne yapılacak, onkolojiyle görüşeceğiz artık.
Pazartesi de kayınvalidem ameliyat olacak onun için de dualarınızı beklerim
:dua::dua:
Geçmiş olsun Allah kolaylık versin. Yaş 40 a gelince hemen hastalıklar çıkıyor çok kızıyorum kendimize hiç iyi bakmıyoruz

İyiyiz canım, aklına gelmişiz, ne mutlu bize.. dün kontrole gittik, ikili için kan verdik, 5.6 cm olmuş ufaklık, cinsiyet tahmini yapamadı. Denizimin inat halleri, ufaklığın halsiz bırakmalarıyla göZüm korka korka yeni hayata alışmaya çalışıyoruz. Bir de doğumgününe bir köpek edinmeyi düşünüyoruz, hep istiyordukta ertele ertele.. deli miyiz ne :)
Ama güzel oynarlar Denizle.. :KK66:

İyiyiz canım, aklına gelmişiz, ne mutlu bize.. dün kontrole gittik, ikili için kan verdik, 5.6 cm olmuş ufaklık, cinsiyet tahmini yapamadı. Denizimin inat halleri, ufaklığın halsiz bırakmalarıyla göZüm korka korka yeni hayata alışmaya çalışıyoruz. Bir de doğumgününe bir köpek edinmeyi düşünüyoruz, hep istiyordukta ertele ertele.. deli miyiz ne :)
Ama güzel oynarlar Denizle.. :KK66:
Maaşallah canım iyi olur köpek oyalanır bence de bide artık büyüdüler bakımını da üstlenebilir köpek türünü ne düşünüyorsun?

Merhaba kızlar uzun Bi aradan sonra tekrar yazıyorum size. Biz böbreğimiz den açık amaliyat olduk 3 hafta oluyor yeni yeni toparlanıyoruz henüz. Çok zor günlerden sonra bu halimize binlerce şükür. Şuan stent takılı önümüzdeki ay da stent çıkarmak için ufak Bi operasyon geçirecek. İnşallah ondan sonra böbreği normale döndü tedaviye ihtiyaç kalmadı derler. Hayatta sağlıktan önemli hiç bişey yok bunu tekrar anımsadık Allah bütün bebeklere çocuklara sağlık versin onların ayakları taşa takılmasın şuanda hastanelerde şifa bekleyen tüm kuzulara acil şifa versin rabbim.

Merhaba kızlar uzun Bi aradan sonra tekrar yazıyorum size. Biz böbreğimiz den açık amaliyat olduk 3 hafta oluyor yeni yeni toparlanıyoruz henüz. Çok zor günlerden sonra bu halimize binlerce şükür. Şuan stent takılı önümüzdeki ay da stent çıkarmak için ufak Bi operasyon geçirecek. İnşallah ondan sonra böbreği normale döndü tedaviye ihtiyaç kalmadı derler. Hayatta sağlıktan önemli hiç bişey yok bunu tekrar anımsadık Allah bütün bebeklere çocuklara sağlık versin onların ayakları taşa takılmasın şuanda hastanelerde şifa bekleyen tüm kuzulara acil şifa versin rabbim.
Çok cik geçmiş olsun rabbim tez zaman da şifa versin

Cooook gecmis olsun canim benim. Daha dogumdan hemen sonra başlamıştınız galiba tedaviye.allahim sifa versin tez zamanda...

X