2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oğlumun gerçekten vampir olduğuna inanıyorum artık uyumuyor kızlar uyumuyor ne yapayım ben ? Hangi doktora götüreyim psikolog gittim çocuk doktoru gittim tüm değerler herşey iyi psikolog emmeyi kesince düzelir dedi şimdi daha kötü eskiden emerken uykuya geçiyordu en azından şimdi uyumuyor direniyor az bir zamanda olmadı bırakalı alışması lazımdı yok uyumuyor
Az yedirdim uyumadı
Çok yedirdim
Banyo pijama ninni masal tüm rutinleei yaptım
Üstü açık yatırdım
Üstü örtülü yatırdım
Cam açık kapalı yatırdım
Onla onsuz yattım
Enerji verecek şeyler yedirmeyim ikindi sonrası meyve bile vermiyorum
Yer yatağı yaptım rahat uyusun diye geniş geniş
Dün papatya Melisa çayı içirdim yarım saat sonra uykusu geldi sızdı ama bu zarar vermez mi pişman oldum öyle hemen uyuyunca kucağımda daldı uykuya veren var mı yada versem bile hep öyle mi uyuyacak bu sıpa offfff

Canım sakin ol bak bunların hepsi geçecek. Biliyorsun saatlerce dolanıyorum. Dün gece 2 buçuk saat gezip dolandık evde. Yok olmuyor. Uyumayı sevmiyor bu çocuk illa gece 11de yatacak. 10 buçukta yatsa gece 2 3 saat nöbetteyiz. Uykuya geçmesi ayrı dert uykusu ayrı dert.
Ediz muhtemelen köpek dişlerini çıkarıyor. Gece sürekli mızır mızır. Sabır diyorum. Emre için de aynısı geçerli. Bak çocuk bir kendine gelemedi ki. Dışıydı yaş döngüsü atağı... Ortam değişikliği. Bak anneden geldin daha yeni.
Ama biz bir yerde hata yapıyor olmalıyız.
Mesela bence hatamız destekli uyumaları. Emerek pışpışla sallanarak falan... En azından benim hatam bu. Ama geçecek. Hepsi geçecek.
Artık bundan sonra bir yere götüreceksen çocuğu uyku eğitimini dene. Psikllogluk falan değil bu durum. Psikoloğa götüreyim dersen de sağlıklı çocuk gelişimine götür.
Belki bir kaygıları var bu sıpaların. Ya da sopa istiyorlar :)

Canim deloday surup uyku yapiyor aksam yatmadan ver 1 hafta icir uykuya alisir sati gelince meyrada uyumuyordu insallah uykuya alisir buyuk oglumda uyumazdi 1 hafta surup verdim uykuya alisti deliksiz uyur

:))) Ay evet ya nedir bu çektirdikleri millet okeye döndü 2.3 .yü yaptı bunlar bizi 1 de pes ettirdiler :) nasılda çocuk severdim hayalmiş:))
Gerçi yine manyak yanlarım var bugün 1 saatliğine hastaneye gittim tek oğluma babası baktı Allah'ım döndüm çocuk bana sarılıyor ben ona nasıl bir hasretlik :))) eşim sana müstehak diyor :)) her hafta sonu hadi filme git diyor yok bırakamıyorum :) neyse uyku konusunda evet yanlış yapıyoruz şuan ben sarılıyorum öyle uyuyor uykusu geberecek kadar geldi ise :) seninki daha bir cinnetlik tabi ben bunu kucağımda taşıyamıyorum nasıl dayanıyorsun bilmem. İnternette uyku koçları falan var ama dolandırıcı gibi geliyorlar bana :))

Canim deloday surup uyku yapiyor aksam yatmadan ver 1 hafta icir uykuya alisir sati gelince meyrada uyumuyordu insallah uykuya alisir buyuk oglumda uyumazdi 1 hafta surup verdim uykuya alisti deliksiz uyur
Yok canım ya Melisa içirdim diye bir garip oldum ilaç hiç veremem :) demek bir iki uyuduktan sonra alıştı belki bende melisayla düzene sokup sonra vermeyebilirim bakalım .. sağol bilgi için

Uyku eğitimi dene bence de canım. Bebek ve uyku, kundak bebek vs bunlar gerçek diğerlerini bilmiyorum

Günaydın canlaruzunca bir ara verdim şifremi unutmuşum açamadım uzun sürdü sonra minik elimde tlf görünce deli oluyor o yüzden yastık altında saklıyorum hep malum gebelik zor geçiyor o uyudukça bende uyuyorum şükür uykusu düzenli yeni hamileler var galiba tam okuyamadım ama hayırlı olsun inşaallah darısı isteyenlerin başına

Hosgeldin cnm bebis net olarak erkekmi yoksa kizmi 13 haftada erkekti belki yanilmistir dr tabi oncelik saglik

Hosgeldin cnm bebis net olarak erkekmi yoksa kizmi 13 haftada erkekti belki yanilmistir dr tabi oncelik saglik
Erkek canım aslında 13. Haftada kızdı 17. Hafta erkek oldu bi daha da sormadım cinsiyetini rabbim sağlık versin tüm evlatlara inşaallah kız çocuğu tabi ki isterdim her anne gibi ama nasibimizde üç oğlan annesi olmak varmış

günaydın kizlar size sacma gelebilir ama aklima takılıyo beni sivri sinek ısırdı hamilelikte zarari var mi ilk hamileligimde ısırmamıştı hiç ankarada pek yok ama şimdi izmitte ısırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…