2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizde emmeyi bıraktık ama 5 kez uyanıyor sıpam iştah bizimde maşallah çok arttı bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim
Canım bizim doktor narmal bir bebek için değil ama Ediz için gece beslenmesi olmadığı halde 5 defa uyanması normal, demişti. Eskiden 15'i buluyorsa 5 iyi bir rakam dedi.

Haha aynen E Emnis tespit gibi tespit olmuş valla hepimizin derdi aynı. Biz de tatilden döndük çok çok zor geçti sinir hastası oldum sabır diye diye hep ağlama bağırma aktiflik

Bize tatil yalan kızlar.sizinkilerde inatlaşmaya başladı demi yani bizimki aslında hep yapardı ama bir şekilde kandırırdım şimdi yok arkadaş yerlerde tepinip çatlayana kadar ağlıyor

Bize tatil yalan kızlar.sizinkilerde inatlaşmaya başladı demi yani bizimki aslında hep yapardı ama bir şekilde kandırırdım şimdi yok arkadaş yerlerde tepinip çatlayana kadar ağlıyor

İşte bunları okudukça normal hepsi böyle bu bi dönem ve geçecek diyorum hep. Özellikle o ağlama tepinme yerlere yatmak markette koşma bağırma sinirlenip yüzde vurma masaya yumruk atma.. Uzayıp gidiyor... Oyalamak ilgi dağıtmak çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…