2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kızlar. Ben de dahil bircok kisi kaybolmuş. Galiba herkes ara ara girip çıkıyor yazan olmuyor diye... o krizlerle biz de uğraşıyoruz ve dikkati kolay kolay dağılmıyor hic yola yatma kendini atma tarzında sinir katsayimi artıran davranışlar fazlasıyla mevcut ama ya sabirrrr. Kızımla bir iyiler oyun kurup oynar gibiler sonrasi kavga.denge kurmak zorluyor. Yuzunu falan cirmaliyor resmen ya da vuruyor derken iyiyiz yani :deli::deli:

Selam kızlar. Ben de dahil bircok kisi kaybolmuş. Galiba herkes ara ara girip çıkıyor yazan olmuyor diye... o krizlerle biz de uğraşıyoruz ve dikkati kolay kolay dağılmıyor hic yola yatma kendini atma tarzında sinir katsayimi artıran davranışlar fazlasıyla mevcut ama ya sabirrrr. Kızımla bir iyiler oyun kurup oynar gibiler sonrasi kavga.denge kurmak zorluyor. Yuzunu falan cirmaliyor resmen ya da vuruyor derken iyiyiz yani :deli::deli:
Selam canım sen nerelere kayboluyorsun ..bende hep en zorunu yaşıyorum sanarken bir sonraki dönemleri daha zor oluyor.eskiyi mumla arar oluyorum offf çok yoruldum artık:KK43:(

Selam canım sen nerelere kayboluyorsun ..bende hep en zorunu yaşıyorum sanarken bir sonraki dönemleri daha zor oluyor.eskiyi mumla arar oluyorum offf çok yoruldum artık:KK43:(
Selam canım.koy annemgil kayinvalidemgil ev sehir dışından misafir derken geçiyor zaman. Ya evde durmak tümden sıkıntı dışarı çıkmak daha da bi sıkıntı.her gun sıkıntı zorluk çıkartıyorlar ikisi arasinda kaliyorum.oglan cok fena

Eylülde hem fiyatlar düşüyor hem hava da daha güzel oluyor keşke ben de gidebilsem ama 1 eylülde iş başı

iyi akşamlar kızlar uzun zamandir girmemiştim nasılsınız :) tuvalet eğitimine başlayan var mı
Ben denedim ama tuvalete gitmek istemediler 1 gün altını açık bırak tuvalete götür zaten yapmıyorlar hep yere yaptı benimkiler :-) tepkisinden anlarsın tamam mı devam mı diye

Ben denedim ama tuvalete gitmek istemediler 1 gün altını açık bırak tuvalete götür zaten yapmıyorlar hep yere yaptı benimkiler :-) tepkisinden anlarsın tamam mı devam mı diye
:))))))
Yaa bende mi denesem acaba off ama hiç halı koltuk silesim yok :))
Benimki artık kaka yaptığında bezine dokunmama izin vermiyor yaa acayip atıyor kendini yerlere altına yaptığı için kendini mi kötü hissediyor acaba diyorum kendimce :)
Alt değiştirme ölüm o yüzden istiyorum bir yandan alışsın tuvalete diye bakalım

:))))))
Yaa bende mi denesem acaba off ama hiç halı koltuk silesim yok :))
Benimki artık kaka yaptığında bezine dokunmama izin vermiyor yaa acayip atıyor kendini yerlere altına yaptığı için kendini mi kötü hissediyor acaba diyorum kendimce :)
Alt değiştirme ölüm o yüzden istiyorum bir yandan alışsın tuvalete diye bakalım
Canım oğlan hazır mı bilemem ama valla ben hiç hazır değilim.

guzel fikirmis ben bi kere oturttum çığlık atarak koşarak kaçtı cok komikti. bayramdan sonra tekrar deniycem bakalım:)

X