2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kizlar oglum üşüttü peditus mu veriyoduk burnu tıkalı. bugün havuzda düştü insallah su yutmasinin bi zarari olmaz
Peditus mümkün olduğunca kullanmayın demişti doktor.
Suya girince burun tıkanıyor. Denize gidince tıkandı 3 hafta sürdü günde 3 defa serum fizyolojik yapıyordum. Başka bir şeye gerek kalmadı.

Peditus mümkün olduğunca kullanmayın demişti doktor.
Suya girince burun tıkanıyor. Denize gidince tıkandı 3 hafta sürdü günde 3 defa serum fizyolojik yapıyordum. Başka bir şeye gerek kalmadı.
dedigin gibi gerek kalmadi canim gece sadece 1 kere kustu havuz suyunu çıkardı galiba sonrasında uyanmadan uyudu burnu tikali ama hasta degil cok şükür

merhaba kızlar. sabah kahve rengi icinde kan olan az akinti geldi biz erdekte tatildeyiz burda doktor yokmuş bandırmaya gittik ordada doktor zahmet edip gelmedi telde progestan kullansin demiş. bandırma ozel hastanesine gittik ordada 243 liraymış ayrica tahlil masraflarida olacakmış çok şaşırdık. ankarada ayni doktor 3 gün hastanede kalıyor bu insanlar nasil yaşıyor diye şaşırıyoruz özeller en pahalı yer 90 lira. buralarda yaşam zormuş bunu anladık. inşallah bebeğim iyidir

Tatil yeri fırsatçılığı demek ki canım gönlünü ferah tut Progestan iyi geliyor bide dinlen ağır kaldırma stres olma Allah ömür nasip ettiyse Yaşar ama sağlıklı değilse zorla tutamayız kanın kahverengi olması iyi bir şey aktif kanama yok belki yerleşme kanamasıdır rahat ol canım

inşallah sağlıklıdır bebişim. oglumla hep eşim ilgilendi zaten ben geldigimizden beri dinleniyorum bakalim hayırlısı olsun sağlıkla kucağıma alırım inşallah

Selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız bakalım
Aleyküm selam canım. Benım yaramazları temızlık oncesı gezdırmekle uğraşıyorum. Dün Denız bugün avm dekı oyuncaklar vs vs. Temzılık zamanı eve kapanacağımız ıcın sımdıden onların akulerını doldurayım dedim. Sen nasılsın.

Gönül ne zaman başlıyorsun temizlige kislik hazırlıklarlA mi ugrasacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…