2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar doktor bana bağırsak hareketleridir diyor ama ben bebişimi hissediyorum. Tekme şeklinde değil lip lip atıyo gibi ve bazende kayıyor hızlıca. Sizden böyle hisseden var mı? Çevremdekiler erkek bebiş erkenden seyrime yapar diyorlar kız ve erkek doğuran tecrübeli anneler cvblarınızı bekliyorum.:KK52:

Kızlar doktor bana bağırsak hareketleridir diyor ama ben bebişimi hissediyorum. Tekme şeklinde değil lip lip atıyo gibi ve bazende kayıyor hızlıca. Sizden böyle hisseden var mı? Çevremdekiler erkek bebiş erkenden seyrime yapar diyorlar kız ve erkek doğuran tecrübeli anneler cvblarınızı bekliyorum.:KK52:
Can'ım inana çok net hatırlıyorum oğluma hamileyken 10. Haftada doktor cinsiyetini söyledi ama söylemeden önce ben emindim erkek olduğuna sol kadığım seyriyordu ve annemin herşeyi bilen bir arkadaşı vardı senin kesin erkek dedi... Şimdi hiç birşey hissetmiyorum belkide erkendir bilemiyorum

Bende hatırlamıyorum oğlum 7 yaşına girdi gebelikte 8 yıl oldu unuttum ben canım hayırlısı olsun canım rabbim gönlümüzdekini nasip etsin insallah

Can'ım inana çok net hatırlıyorum oğluma hamileyken 10. Haftada doktor cinsiyetini söyledi ama söylemeden önce ben emindim erkek olduğuna sol kadığım seyriyordu ve annemin herşeyi bilen bir arkadaşı vardı senin kesin erkek dedi... Şimdi hiç birşey hissetmiyorum belkide erkendir bilemiyorum
Bende hatırlamıyorum oğlum 7 yaşına girdi gebelikte 8 yıl oldu unuttum ben canım hayırlısı olsun canım rabbim gönlümüzdekini nasip etsin insallah
Aslında benimde kızım var onu 4.5. Aylar gibi ancak hissettim hayırlısı artık.yorumlar için sağolun kızlar.

Canim bende bazen hissediyorum bir kus kanat carpiyor gb ama hafif bir titreme gb bende doktora sordum dedi bagirsak hareketidir. Oysa ben emindim bebegin hareketi olduguna ☺☺

Aslında benimde kızım var onu 4.5. Aylar gibi ancak hissettim hayırlısı artık.yorumlar için sağolun kızlar.
Genelde öyle derler kız çok geç hissedilirmiş.. Ama ben bu göbeğe anlam veremiyorum maşallah 4 aylık gibi oldum hiç böyle şişmemiştim oğlumda kilo almadım hatta verdim ama göbek çok şiş

slm kızlar bende doktora gittim bebiş , 3 cm olmuş boyu 4-5 gr dedi 3 hafta sonraya ikili teste gel dedi . em ultrason hem kan tahlili oluyormuş yaptıran varmı acaba yada randevu alan?

Kızlar Nasılsıniz :)

Yarın bizimde k9ntrolunuz var küçük Abisiyle tanistiricaz findigimizi :)

Ben daha hareket hissetmiyorum gobiste şişlik yok şuanlik

Bu gece rüyamda bebek keskin yazan pembe doğum dosyası gördüm nasıl sevindim anlatamam onun hissiyle uyandım hayırlısı bakalım

Yuzum pul pul agız ve burun bolgem ozellikle :KK43: bı de kendımı cok cırkın hıasedıyorum

Benimde aynen öyle çok kötü soyuluyor kupkuru nemlendirici falan kullanıyorum ama çok fayda etmiyor :KK43:

KİZLAR SABAH YAVRUMUZU GORDUM
BUYUYO MASALLAH SUPHANALLAH CİNSİYET TAHMİNİ YAPABİLİR MİSİNİZ?

Banada kız gibi geldi sanki ama anlamam aslında :) Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah..

bu arada ben 3,5 kilo aldım nerdeyse şuana kadar doktorum uyardı karnm şişiyor cokta yemiyorm ama cok kilo almaktan korkuyorm doktorumda bu konuda uyardı 3,5 kilo 1 buçuk ayda fazla olduğunu söyledi:KK43:

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..
CANIM HAYIRLISI BUYMUŞ DEMEK Kİ EN KISA ZAMANDA RABBİM YERİNİ DOLDURSUN

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..

Ahh canım benim :KK43: :KK43: Cok üzüldüm... Okurken dedim işte en korktuğum şey. Rabbim bir an önce sağlıklı bir Bebisle doldurun kucagini inşallah. Ne diyelim canım, veren de Allah, alan da... Rabbim yardimcin olsun, bir daha böyle bir acı yaşatmasın ınsallah...

X