2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ama şuda var yağ süremiyorum demişsin buda bir nevi yağ onlar kadar cildin yüzeyinde kalmasada buda ilk sürüşte yağ gibi geliyor ama sonra vücut baya rahatlıyor buda gerçek :anneadayı::KK19:
Canım el kremleri.araştırıyorum bile yağlı değil nemlendirici kullanıyorum uyuz oluyorum yağlı hisse bi deneyim bunuda beğenmezsem eczane kremlerden alcam. İnşallah güzel nemlendirir.

ama şuda var yağ süremiyorum demişsin buda bir nevi yağ onlar kadar cildin yüzeyinde kalmasada buda ilk sürüşte yağ gibi geliyor ama sonra vücut baya rahatlıyor buda gerçek :anneadayı::KK19:
kızlar merhaba, konunun bayağı sonuna yetiştim. ama tamda isabet. bebe yağını çatlaklar için kullanıyorsunuz değil mi? ne zaman başladınız?

kızlar merhaba, konunun bayağı sonuna yetiştim. ama tamda isabet. bebe yağını çatlaklar için kullanıyorsunuz değil mi? ne zaman başladınız?
canım ben 8. haftadan itibarek aklıma geldikçe sürdüm şu sıralar 2 haftadır her duştan sonra düzenli sürüyorum 2 günde bir duşa giremesemde :)
Canım el kremleri.araştırıyorum bile yağlı değil nemlendirici kullanıyorum uyuz oluyorum yağlı hisse bi deneyim bunuda beğenmezsem eczane kremlerden alcam. İnşallah güzel nemlendirir.
inşallah memnun kalırsın en azından şu erken dönemde parayı kremlere yatırmazsın çünkü öyle kremlerin en ucuzu 80-90 tldn başlıyor şimdilik nemlendirsin gerilmeye başlayınca destek takvide pahalılar devreye girer :)

Aşkolsun :KK43: hadi sende söyle tahminini canım yaa çünkü çok merak ediyorum
Canım kıza benzettim ben inşallah gönlündekini söylemişimdir büyük ihtimal kız çünkü kuyruk bölümü düz erkeklerde biraz kıvrım oluyor yukarı doğru ve erkek bebekler bu haftalarda daha belirgin oluyır allah bahtından güldürsün.

canım ben 8. haftadan itibarek aklıma geldikçe sürdüm şu sıralar 2 haftadır her duştan sonra düzenli sürüyorum 2 günde bir duşa giremesemde :)

inşallah memnun kalırsın en azından şu erken dönemde parayı kremlere yatırmazsın çünkü öyle kremlerin en ucuzu 80-90 tldn başlıyor şimdilik nemlendirsin gerilmeye başlayınca destek takvide pahalılar devreye girer :)
Teşekkür ederim bende başlayım o zaman :)

Canım 8 haftada baya belirmiş erkek gibi geldi bana tabiki tahmin :KK51:rabbim gönlümüzdekini nasip etsin cümlemizi maşallah bebeğine sağlıkla al kucagina:nazar::KK200::anneadayı::emir_bebek:

Canım kıza benzettim ben inşallah gönlündekini söylemişimdir büyük ihtimal kız çünkü kuyruk bölümü düz erkeklerde biraz kıvrım oluyor yukarı doğru ve erkek bebekler bu haftalarda daha belirgin oluyır allah bahtından güldürsün.
Ayy 2 tahmin ikiside farklı :KK66: rabbim gönlümüze göre versin inşallah güzel dualarınıza amin diyorum. Teşekkür ederim:KK19:

Selam kızlar,
Dün çok kotuydum, aşırı halsiz, aşırı uykulu, kafamı hava da zor tutuyordum. Tüm gün yatmakla geçti. Bugün Sağlık ocağından aradilar, beni cagirdilar, gebe kaydı için. Çok sukur bizim binanın giriş katında, indim hemen. Kaydı aldı, tansiyonumu olctu, kadın demez mi sen buraya nasıl geldin? Diye... Büyük tansiyonum 8 e düşmüş kızlar. Bu halsizlik, bitkinlik bu yüzdenmis.. Benim gibi kafasını kaldiramayan varsa tansiyonunu bir olctursun derim. Ona göre önlem alırsınız. Şimdi tuzlu birseyler yiyip azcık kendime geldim. Ama yine yataktayim yani...Hemşire yat dinlen dedi bol bol... Bebe yağı ben de her dustan sonra kullanıyorum. Benim ki Johnson's baby.. Ama sizi de takip ediyorum :) Aklıma yatan birsey olursa ona geçeceğim.. Yüzde ki pul pul dökülmeler için bol bol yüzünüzü yıkayın diyorlar. Bir de ben Neutrigeina nin pembe renk Narlı peeling ini kullanıyorum. Hemen yüzüme sürüp onunla yikiyorum yüzümü, ama hergün yapmıyorum, useniyorum bazen :) henüz bende pullanma olmadı, onun etkisi mi yoksa gerçekten olmadı mı bilmiyorum.
Bende 3 haftadır sürekli yatıyorum.Uyku halı de var.Ama en çok bulantı etkiliyor beni.Halsiz bırakıyor ama tansiyonumu hiç ölçtürmedim, aklıma gelmedi doğrusu.

kızlar son bir soru sorcam 12. haftaya girenler için benim doktorum
demir ilacı (içinde b12 folic ve demir var) + magnezyum şasesi + folic + d vitamini'ne başladı sizde başlangıç oldu mu ilaçların ismi sırası ile yazıcam
gyno ferro sanol + dimag 365 mg + folic 1 + devit-3 (damla oral)

bence ne kadar erken başalanırsa o kadar etkili gerilmeye başlamadn sürmek yani :)

gerildikten sonra iş işten geçmiş oluyor sanki çoğu yerde onu okudum :)

çok fazla vakit bulamıyorum araştırmaya, sizlerin sayesinde bişeyler deniyorum. ama çok faydasını gördüm çok teşekkür ederim. Rabbim herkese, sağlıcakla, bebeğini kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek: :KK56::nazar::KK200::anneadayı:

kızlar son bir soru sorcam 12. haftaya girenler için benim doktorum
demir ilacı (içinde b12 folic ve demir var) + magnezyum şasesi + folic + d vitamini'ne başladı sizde başlangıç oldu mu ilaçların ismi sırası ile yazıcam
gyno ferro sanol + dimag 365 mg + folic 1 + devit-3 (damla oral)
Canım ben 9+3 te gitmiştim kontrole sadece folik asit verdi perşembe tekrar gitcem ikili test için 12+2 olcak ozaman verir belki vitamin.

X