2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
CANIM HAYIRLISI BUYMUŞ DEMEK Kİ EN KISA ZAMANDA RABBİM YERİNİ DOLDURSUN

Amin ne diyelim. Birşey diyemiyorum.ama defalarca düşük yapan arkadaşları şimdi anlıyorum. Sanki dünyada hiçbir çile çekmedim, bu ilk derdimmis gibi . Bütün acılar yalan oldu evlat acisının yanında hem de daha dogmamiskrn. Allahım sabir versin bana

Amin ne diyelim. Birşey diyemiyorum.ama defalarca düşük yapan arkadaşları şimdi anlıyorum. Sanki dünyada hiçbir çile çekmedim, bu ilk derdimmis gibi . Bütün acılar yalan oldu evlat acisının yanında hem de daha dogmamiskrn. Allahım sabir versin bana
Kesinlikle öyle benimde 3 kaybım var o yüzden şuan diken üstündeyim her doktora gittiğimde rahatlıyorum çıkınca yine aynı tedirginlik

Canim bende bazen hissediyorum bir kus kanat carpiyor gb ama hafif bir titreme gb bende doktora sordum dedi bagirsak hareketidir. Oysa ben emindim bebegin hareketi olduguna ☺☺
Doktorlar halimizden anlamıyor bazen erkek doktorlar teori üzerine konuşur doğurmaz ama bayan doktorlar hamile kalıp hiç hissetmiyorlar mı niye bizi anlamıyorlar.:mad: cinsiyet netleşince öğrencez artık eskilerin dediği doğrumu erkek bebek erken mi hissedilir.

Genelde öyle derler kız çok geç hissedilirmiş.. Ama ben bu göbeğe anlam veremiyorum maşallah 4 aylık gibi oldum hiç böyle şişmemiştim oğlumda kilo almadım hatta verdim ama göbek çok şiş
Canım kaçıncı hamileliğin her hamilelikte göbek biraz daha fazla olurmuş. Mesela ilk bebişimde karnım dümdüzdü zayıftım sezeryandan sonra biraz göbüş kaldı şimdi o göbüş iç karın önceden genişlediği için biraz daha belirginleşdi. Bende 3 kilo verdim şuan ama göbüş çıktı.

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..
Canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun

Canım kaçıncı hamileliğin her hamilelikte göbek biraz daha fazla olurmuş. Mesela ilk bebişimde karnım dümdüzdü zayıftım sezeryandan sonra biraz göbüş kaldı şimdi o göbüş iç karın önceden genişlediği için biraz daha belirginleşdi. Bende 3 kilo verdim şuan ama göbüş çıktı.
Benim ilk hamileliğimden oğlum var sonra iki hamileliğimi kaybettim bu 4. Oluyor ama ikinci çocuk olacak inşaallah benimde ilkinde kimse anlamadı şimdi göbek Burdayım diyor oysa bende kilo verdim ama

Kontrolden geldim şimdi. 10+0 olması gerekiyordu. Son kontrolü 8+0 da yapıldı. Ondan birkaç gün sonra kalp atışı durmuş.hafta sonuna doğru kuretaj yapılacak. Aglamaktan helak oldum. Allah bi daha bana da kimseye de yasatmasin..
Hakkimizda herzamn hayirlisini istiyoruz Allah tan.hayirlisi buymus canim.uzme canini sen.gecmis olsun canim

Rabbim sabır versin canım neden olmus anlam veremedim soktayım rabbim kimseye yaşatmasın rabbim tez vakitte tekrar nasip etsin sağlıkla insallah:KK43:

Aaaaaaaaa inan ki şok oldum canım çok üzüldüm. Hiç hissetmedin mi sancı falan allah yardımcın olsun geçmiş olsun canım.

Canım ALLAH yardımcın olsun. Demekki böylesi Hayırlıymış. Bende 2 yıl önce aynı durumu yaşadım. Sağlıklı bebek tutunur sağlıksızsa düşer dediler . Bende böyle teselli buldum. ALLAH sana sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

Doktorlar halimizden anlamıyor bazen erkek doktorlar teori üzerine konuşur doğurmaz ama bayan doktorlar hamile kalıp hiç hissetmiyorlar mı niye bizi anlamıyorlar.:mad: cinsiyet netleşince öğrencez artık eskilerin dediği doğrumu erkek bebek erken mi hissedilir.
13 gun kaldi Allah in iżniyle. Insallah tum anne adaylarinin saglikli hayirlisiyla evlatlarina kavusur bende tabii. Kiz olursa babamiz yandi. Anne kiz tatile cikcaz. Oglumuz olursa da baba ogul tatile gitcekler.

Canım detaylı usg doktorum önerdi ikili yanlış çıkabiliyor riski dedi ve anne adayı çok kötü psikolojik bunalimlara giriyor dedi sen bilirsin diyip bana bıraktı yaptırıp yaptırmamayi üçlü test daha önemli imiş o yüzden detaylı usg yaptiricaz

canımmm hayırlısı de allahımın vardır bi bildiği..cok üzme kendini..benim de bi kürtajım bi ölü doğumum var oluyo yapcak bişey yok sylicek de..sadece yıpratma kendini..

X