2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım çıktığında bi neutrogine susam yağı (body oil) bi kokla istersen, kokusu hoş hatta çok az :) nemlendirmesi de çok iyi bende yeni başladım gerçi ama
ee bide ondan olsun ne çıkar sanki hemen araştırıyorum bakıyorum fazla olsun bi ondan bi ondan olsun senin ki daha iyise senin kini daha eskisi bittiğinde 4. aydan sonra devam ederim... :)

Canım rabbim bilir tabi biz tahmin ediyoruz rabbim gönlümüze göre nasip etsin.inssallah ben kıza benzettim hayırlısı olsun canım sağlıkla al.kucagina insallah
Amin canım RABBİM gönlümdek ini biliyor inşallah sağlıklı bir şekilde nasip olur. Daha önceki vajinal USG 6 haftalık buna erkek demişlerdi umutlanmıştım:) bakalım hayırlısı inşallah

Eklentiler

• 20160412_170608.jpg
    20160412_170608.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 63
Bende aynı canım iki gebelik yaşadım böyle hiç. Olmadı küçük. Oğlumda. Şubat ayında hamile kaldım biseyim yoktu şikayetim yoktu denizsuyu var eczanede onu kullan.derim birde sürekli çabuk. Hasta oluyorsunuz kızınız olacak demektir bakalım. Doğrumu ben doğru olmasından yanayim:anneadayı::KK49::oops::KK73:
Aa ben de hemen hasta oluyorum hamileligmdn beri, belki kız olur benim de ☺☺

Selam kızlar,
Dün çok kotuydum, aşırı halsiz, aşırı uykulu, kafamı hava da zor tutuyordum. Tüm gün yatmakla geçti. Bugün Sağlık ocağından aradilar, beni cagirdilar, gebe kaydı için. Çok sukur bizim binanın giriş katında, indim hemen. Kaydı aldı, tansiyonumu olctu, kadın demez mi sen buraya nasıl geldin? Diye... Büyük tansiyonum 8 e düşmüş kızlar. Bu halsizlik, bitkinlik bu yüzdenmis.. Benim gibi kafasını kaldiramayan varsa tansiyonunu bir olctursun derim. Ona göre önlem alırsınız. Şimdi tuzlu birseyler yiyip azcık kendime geldim. Ama yine yataktayim yani...Hemşire yat dinlen dedi bol bol... Bebe yağı ben de her dustan sonra kullanıyorum. Benim ki Johnson's baby.. Ama sizi de takip ediyorum :) Aklıma yatan birsey olursa ona geçeceğim.. Yüzde ki pul pul dökülmeler için bol bol yüzünüzü yıkayın diyorlar. Bir de ben Neutrigeina nin pembe renk Narlı peeling ini kullanıyorum. Hemen yüzüme sürüp onunla yikiyorum yüzümü, ama hergün yapmıyorum, useniyorum bazen :) henüz bende pullanma olmadı, onun etkisi mi yoksa gerçekten olmadı mı bilmiyorum.

ya işte onlarda kokuyor zeytin yağı badem yağı vs. çok çalışan insanım yazın yine hem terleyeceksin hem badem yağı zeytin yağı ne biliyim bebe yağını o yüzden sürüyorum kokusu güzel çünkü :KK43: tabi ki zeytin yağı daha iyidir saf sonuçta ama kokusu...
Kokusu etkiliosa kullanamzsn tabi
bilmem bende hic kokmuyor ilk surdugunde haff bi koku oluyor geciyor sonra
Tenin emdigini vucut atmazmis disari iceriklere cok dikkat edin bari

Kızlar zeytin yağı badem yağı kullanamam ben yağdan huylanıyorum yağsı doku bırakmayan kremleri.araştırıyorum bayaaaaa pahalı. duştan sonra bebe yağı demişsiniz duştan sonra ıslakkenmi sürüyoruz yoksa kurulandıktan sonra mı? Bide yağlı gibi mi duruyor vücutta yoksa nemli gibimi?

Kokusu etkiliosa kullanamzsn tabi
bilmem bende hic kokmuyor ilk surdugunde haff bi koku oluyor geciyor sonra
Tenin emdigini vucut atmazmis disari iceriklere cok dikkat edin bari

canım olabilir belkide az kokuyor bunca kişi kullanıyor şikayet etmiyorsa sorun bende olabilir :KK70: ben biraz fazla hassasım çünkü bi bebe yağı aldım ersağdan çok güzel nemlendiriyor yumuşatıyor ama gel gör ki ilk bir sürüyorum sanki 1 haftadır duş almamışım gibi kötü kokuyor... :KK43:

Kızlar zeytin yağı badem yağı kullanamam ben yağdan huylanıyorum yağsı doku bırakmayan kremleri.araştırıyorum bayaaaaa pahalı. duştan sonra bebe yağı demişsiniz duştan sonra ıslakkenmi sürüyoruz yoksa kurulandıktan sonra mı? Bide yağlı gibi mi duruyor vücutta yoksa nemli gibimi?
canım ilk sürdüğünde beklemeden giyinirsen yağlı gibi duruyor ama az sürersen ben baya fazla abartıyorum çünkü sürerken az sürersen nemlendirici gibi duruyor... ama şuda var ıslakken daha yoğun yağlı gibi duruyor kuru ciltte daha iyi ıslak olunca kurumak için bekliyorsun birde...

canım ilk sürdüğünde beklemeden giyinirsen yağlı gibi duruyor ama az sürersen ben baya fazla abartıyorum çünkü sürerken az sürersen nemlendirici gibi duruyor... ama şuda var ıslakken daha yoğun yağlı gibi duruyor kuru ciltte daha iyi ıslak olunca kurumak için bekliyorsun birde...
Anladım canım kuruyken az sürcem:KK45: teşekkürler.bi deneyim bakalım.

kızlar merhaba, konunun bayağı sonuna yetiştim. ama tamda isabet. bebe yağını çatlaklar için kullanıyorsunuz değil mi? ne zaman başladınız?

X