2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Biz neredeyse dişleri tamamladık yanlış saymadıysam 16 dişimiz var tabi daha yeni çıkan minnaklarda var kaldı 4 değil mi 20 diş mi olacaktı toplamda ?bitsede kurtulsak yaa çok etkiliyor uykusunu

Evet sen devam ediyo musun emzirmeye
Evet Allah izin verirse 2 yaşına kadar emzirmek istiyorum . Oğlumda 6 aylıkken sütüm kesilmişti cok cok üzülmüş tüm.kizimda cokdua ettim İnşallah hayırlısıyla sütüm olayında emzireyim diye.cok şükür rabbim nasip etti. Anne sütü cok buyuk bir nimet

Biz neredeyse dişleri tamamladık yanlış saymadıysam 16 dişimiz var tabi daha yeni çıkan minnaklarda var kaldı 4 değil mi 20 diş mi olacaktı toplamda ?bitsede kurtulsak yaa çok etkiliyor uykusunu
Aynı durumdayız . Kızımın dişleri çıkıyor oğlumun dişleri dökülüyor. Ama kızımın dişlerinin on tarafları siyah lekeler oldu.cok üzülüyorum. dış fırçası aldık biraz biraz fırçalamayı deniyorum ama gecmiyorlar

Benim yiyenimin de öyle oldu galiba kan ilacından canım bide ona babaannesi çok şeker yediriyormuş çürümüş sanırım

Yaaaa erken diş çıkarmanın kötü yanı işte erken çürüyecekler bizim de diş fırçamız var ama anca ısırıyor banada fırçalatmıyor birde biziMkiler gece de çok emiyor o da dişleri çürütüyor süt şekerli olduğu için

Benim yiyenimin de öyle oldu galiba kan ilacından canım bide ona babaannesi çok şeker yediriyormuş çürümüş sanırım
Canım biz kanilaci kullanmıyoruz.daha hiç şekerin çikolatanın tadını bile bilmez vermiyirum.cok üzülüyoruz bu dişlerine . Ne yapicam bilmiyorum

Aaaaaaa anne sütü dismi çürütüyo

Ayni meyrayi anlatmissin :) masallah minik yaramaza

Slm hanimlar nasilsiniz minikler nasil buyuduler artik cok sukur :) benikiler oyun oynuyorlar cok tatli oldular sevimli canavarlar yaa miniklerin boyu ve kilosu nasil gidiyor hanimlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…