2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar Alanya'da club güneş garden diye bir otel ayarladık tatil için gideniniz varmı oraya . Uygun fiyatlı
Alanya genel anlamda ucuz oluyor canım ama pek aileye uygun yerler olmuyor tabii oteli bilmiyorum belki aile yada yabancı çoktur.Senin adına çok sevindim inşallah çok güzel tatiliniz olur

Alanya genel anlamda ucuz oluyor canım ama pek aileye uygun yerler olmuyor tabii oteli bilmiyorum belki aile yada yabancı çoktur.Senin adına çok sevindim inşallah çok güzel tatiliniz olur
Bizde Alanya ya ilk kez gidicez uygun fiyatta ancak orayı bulduk.insallah güzel olur cok sağol

Selam kızlar artık hic girmiyorum merak ettim sizleri uğrayayim dedim. Nasılsınız? Ben oğlumu üzülerek memeden kestim bugün 1 aydır hiçbir şey yemediği için. Iyyiz cok şükür
Canım diş ve son atak zamanları
İştahsızlık normal ki
Yemezse tek ve mucizevi gıdadan da olacak
Artık sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü De en az 2 sene diyor

Benım bu mınnak erkek Fatma derler ya aynen öyle. Dıger 2 çocuğumdan böyle seyler gormedım küçükken. Sımdı yaptıkları ıcın kucumende onları örnek alıyor. Nerde muzurluk orda Gülsüm.
Park yataktan bızım yatağa gecıs yapıyor. Arada boslukda var araya düşecek dıye korkuyorum. Sandık tepesıne çıkar. Boyu kadar olan bızım yatağa çıkar örtüyü açıp yatıyor. Anlatmakla olmuyor gormenız lazım cok yaramaz.
Parmak emmeye devam. Tüm gün kucak ıstıyor. Çığlık çığlığa ağlamaya devam.
Durup durup öper benı :)))
Annemmmm der. Neredeyse her kelıme çıkıyor artık agzından. Yarım yamalak da olsa her kelımeyı söylüyor.
Hala tek basına yemek yıyor. Ben yedırmeye çalışınca ya yemegı döktürür ya da yemez ağlar. Bu da böyle bı tıp

Sızın yavrular nasıl. Neler yapıyorsunuz.

Canım diş ve son atak zamanları
İştahsızlık normal ki
Yemezse tek ve mucizevi gıdadan da olacak
Artık sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü De en az 2 sene diyor
En az 2 demek bana pek dogru gelmiyor en fazla 2 bence zaten 1.5 yaşını geçti maşallah gece gündüz emdi.iştahsızliğin ötesinde tamamen ek gıda almayi bıraktı 2 kaşık çorba içerse şükrediyorum bizim için böylesi daha iyi

En az 2 demek bana pek dogru gelmiyor en fazla 2 bence zaten 1.5 yaşını geçti maşallah gece gündüz emdi.iştahsızliğin ötesinde tamamen ek gıda almayi bıraktı 2 kaşık çorba içerse şükrediyorum bizim için böylesi daha iyi
Herkesin kendi bileceği iş tabi ki ama artık dünyada ve Türkiye’de önerilen 2 yaşına kadar emzirilsin ve sonrasında da çocuk bırakana kadar devam edilse iyi olur önerilen budur tıp dünyasında

Emmek istemelerinin sebebinin duygusal ve fiziksel ihtiyaçtan olduğu söyleniyor. En azından dişler tamamlanınca kademeli olarak bırakılması tavsiye edilen

Bu yazıyı da buraya bırakayım. Bu site ebeveynlik olarak çok faydalı bilgi veriyor. Facebook hesabınız varsa “attachment parenting Türkiye” grubuna üye olmanızı şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.

http://www.attachmentparentingturkiye.com/ihtiyac-kalmayinca-sutten-kesilme-veya-natural-weaning/

Selam kızlar artık hic girmiyorum merak ettim sizleri uğrayayim dedim. Nasılsınız? Ben oğlumu üzülerek memeden kestim bugün 1 aydır hiçbir şey yemediği için. Iyyiz cok şükür
Benim kız da 1 aydır gece gundug meme meme diye ağlayarak bana yapışıyor cok istahsiz.alt köpekler çıkıyor . Emzirince biraz rahatlıyor.gece cok zor oluyor artık memeler sizliyir. Otobüste meme meme diye bir anlayışı var bütün otobüs onu dinliyor.gulermisin aglarmisin. Otobuste En kuytu köşeyi bulup emzirme önlüğünü taktım emzirdim :))

Evet canim butun gün ve gece meme emip hicbi şey yemiyodu kilo da almiyo artık gören zayıflamış diyo :KK43: canı saolsun
hayırlısı olsun canım yavrum için.yemeyen çocuk cok zor ben cok iyi biliyorum.anneyi cok yipratiyir. benim kizimda 1 yaşından beri 9 kilo civarında.banada artık memeden kes diyorlar .bana da kizin zayif diyirlar bende kizim zayif degil zarif diyirum geciyirum .insallah hepimizin yavruları sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar olsun

hayırlısı olsun canım yavrum için.yemeyen çocuk cok zor ben cok iyi biliyorum.anneyi cok yipratiyir. benim kizimda 1 yaşından beri 9 kilo civarında.banada artık memeden kes diyorlar .bana da kizin zayif diyirlar bende kizim zayif degil zarif diyirum geciyirum .insallah hepimizin yavruları sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar olsun
Amin canım canlari sağ olsun çok tatlılar. Göğüslerim cok kötü onla uğraşıyorum:KK43:

X