2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet sen devam ediyo musun emzirmeye
Canım allah kolaylık versin çocuk emmek isterken kesmek çok zor ben hamile kaldığımda bir süre daha emziririm diyordum ama evdeki hesap çarşıya Uymadı annem kaza geçirdi hastanede refakatçi kaldım eşim ilgilendi o süre ve sütüm çok azaldı birazda üzüntüden galiba günden güne daha az istemeye başladı ama çok güzel iştahı açıldı ve hamileliğimin ilk ayları öyle geçti iki üç haftadır da emmiyor sütümde gelmeyince bende çok ısrarcı olmadım sabahlara kadar uyumuyordum birde hamilelik çok şükür gece 10 da yatıyor hiç kalkmıyor önceleri eşim uyandıkça su veriyordu onu da verme dedim hiç uyanmamaya başladı gündüz de saat bir de yatıyor 2-3 saat uyuyoruz ve dün tarttık 12,5 kilo olmuş göbüş belli etti zaten inşaallah seninde olumlu olur benim ki gibi büyük oğlumu iki yaşına kadar emzirmiştim bu nasip olmadı şükür 1,5 yaşı da az değil dediğine katılıyorum en az iki yıl değil son sınır iki yıl olmalı zaten dinen de öyle çocuklarınızı iki yaşına kadar emziriniz deniyor

Aaaaaaa anne sütü dismi çürütüyo
Aynen geceleri emzirirken bebeğin uyuyakalması ve ağzında sütle uyuması dişleri çürütüyor ilk oğlumun çok erken çürüdü dişleri peygamberimiz de bahsetmiş süt içtikten sonra ağzınızı su ile çalkalayın yoksa dişler çürür diye ama bebeklere uygulayamayınca erken çürüyor aynı şey biberonla uyuyan bebekler içinde geçerli

Slm hanimlar nasilsiniz minikler nasil buyuduler artik cok sukur :) benikiler oyun oynuyorlar cok tatli oldular sevimli canavarlar yaa miniklerin boyu ve kilosu nasil gidiyor hanimlar
Ah canım nasıl sevimli olmuşlardır kim bilir birimde en iyi arkadaşımız abi o evdeyse eğer hiç sorun yok onun peşinden ayrılmıyor sarılmalarına bayılıyorum kardeşlik ne güzel boyunu bilmiyorum ama kilo 12,5 olmuş iştahı ve uykusu doğru orantılı bence kilo alımında uyku da yemek kadar önemli

Geçmiş olsun annen iyilesmistir insallah. Ne kadar kolay olmus ne güzel ınsallah oğlumda en azindan ayva göbüş çıkarır :)

Ya emdikten sonra su icmiyirki . Keşke içse .cok üzülüyorum dişleri için.

Biz de asimizi olduk bugün.2 bacak bir ağızdan.10 disimiz var toplam kilomuz 12 boy 80.ancak soyle bir sıkıntı var bizimki hoc kelime çıkartamayınca hemsiremiz kontrol amacli cocuk psikiyatriye yönlendirdi... var mi cevrenizde giden hiç.kizim zamanında konustu yapti her seyi.oglum anlıyor ama eliyle anlatıyor derdini... imsallah bi sıkıntı yoktur kızlar

Hadı gecmıs olsun bı ası daha bıttı.
Abımın kızıda bızımkılerden 1 yas büyük 2 yasında başladı kelıme çıkartmaya. Gülsüm yaklaştı abımın kızına kelıme dağarcığı olarak.

BIzde mayısın 25 'inde 18 aylik olacağız.asisi o zaman yapılacak.kizlar gece sizin bebeklerde uyku sıkıntısı varmi.gündüz iki saat uyur gece 9 dan sonra uyuturum tekrar gece hiç uyumuyor emiyor su da veriyorum acaba dişlerinden mi uyumaz gece

Su dış sikintilari bitmiyor ki düzene girseler
Süt dişlerine iyi bakmak lazım. Emıyor dıye dişi çürümez herhalde. Yanı Benım çocukların basına öyle bırsey gelmedı. Büyüdükçe diş fırçalamayı ogretmelıyız. Bebek dişileri ne kadar sağlam olursa o kadar yenı dişleride sağlam çıkar. Oğlumun dişleri çarpısık baya hemde bıraz daha buyumesını beklıyorum yenı dişleri tamamlansın o zaman Dr ye goturecegım muhtemelen tel takılacak. Bakalım kızların nasıl olcak dışlerı ılerıde gorecegız nasıpse.

Benim oğlum konuşmaları anlıyor gel deyince gelir ver deyince verir.bi şeyler söylemeye çalışır baba der hadi der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…