2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aha bizimkiler ilk defa benzemedi benim oğlan bir düzenli ki sorma ne güzel dicen ama İnan çok abartı olduruyor beni diyelim yere bir kıyafeti düştü direk çamaşır sepetine atıyor .elinde bir çöp mü var koşuyor çöpe .. kalktığımızda hemen gözlüğmu takmalıyım çorabımı giymeliyim bunları yapmazsam sinirleniyor :)))
Maşallah maşallah masallah

Maşallah kuzuya benim büyük de öyleydi çok mutlu olurdum bende çok güzel oyuncak toplardı şimdi kolidora bıraktığı eşyaların kıyafetlerin üzerinden çok güzel sekerek ve takılmadan geçebiliyor diye alkışlıyorum odası savaş alanına dönüyor iki günde ama ben sebebini biliyorum 1. Sınıfta öğretmeni tam olarak öyleydi sınıf hep darmadağınık dururdu dağınık seviyor demek ki derdim gel gör ki oğlumun odasında aynı durumu yaşayınca anladım anneler dağınık sevmiyor
Maşallah cnm çok güzel günlük işleri oyun halinde yaptırıosn sende işini hallediosm. Bende biraz öyle yapıodm. Mutfağa gittğmde onun dolabı var orayı açmasına izin veryrm o dA orayı açıp yemek yapıo oyun oynuodu. Ama tek yön çalışıo bizimki sadece dağıtıo:) dediğin gibi evde benm peşimde hangi odaya gitsem peşimde ordaki işlerde biraz taklit biraz oyun yapıodu ama bunu kendi kendine yapıodu açıkçası. İnstgrmda özlem diye biri var bilmyrm bilio msnz. Bizim çocuk kendisi montessori diodu. O hesap olmştk. Hamilelkte başedemedğmdn yavrum kendi kendini keşfediodu. Ben sadece izin verdm diyelm. Dağıtmasına vs. Ama şimdi eve dönünce farklı bi hayat bizi beklio gibime gelio. Bi ablamız daha olcak. Kızım onu yönlendrsn değilde biz onu yönlendrlm istedm. İnşallah bakalm becereblrz inşallah herşey güzel olur.
Yok kız hiç bir işi halledebildigim yok inan. Ev almış başını gidiyor kızım en cok dışarda zaman geçirmeyi seviyor. Birde eşim ve oğlum bizim binanın bahçesine hayvanlar için şu koydu.20 kiloluk su damacanasini su kabi olacak şekilde kestiler bahçede toprağın içine koydular içine su doldurdular .bütün kış kedi kopek gelip ordan su içiyor.sabahlari okula giderken içine tekrar su koyuyirlar . Hem oğlum hemde diğer çevredeki çocuklara hayvan sevgisini ve merhameti bu şekilde göstermiş olduk.tavsiye ederim sizde çocuklarınızla yapabilirsiniz.evfeki ekmek parçalarını kızımla bahçeye götürüp dokiyiruz hayvanlar gelip ekmek yiyip sonra o sudan içiyor kızım bayiliyor.

Yok kız hiç bir işi halledebildigim yok inan. Ev almış başını gidiyor kızım en cok dışarda zaman geçirmeyi seviyor. Birde eşim ve oğlum bizim binanın bahçesine hayvanlar için şu koydu.20 kiloluk su damacanasini su kabi olacak şekilde kestiler bahçede toprağın içine koydular içine su doldurdular .bütün kış kedi kopek gelip ordan su içiyor.sabahlari okula giderken içine tekrar su koyuyirlar . Hem oğlum hemde diğer çevredeki çocuklara hayvan sevgisini ve merhameti bu şekilde göstermiş olduk.tavsiye ederim sizde çocuklarınızla yapabilirsiniz.evfeki ekmek parçalarını kızımla bahçeye götürüp dokiyiruz hayvanlar gelip ekmek yiyip sonra o sudan içiyor kızım bayiliyor.
Çok güzel fikir tebrik ediyorum canım en önemlisi yaparak yaşayarak öğrenme yoksa sen istediğin kadar hayvanları sevmeliyiz de kar etmez

Gunaydin kızlar.ben de bir suredir yoktum.kayinvalidemgil ramazan umresine gidecek de kahvaltıdan sonra gidip aksam yatmaya döndüm. Sonra cocuklari yatir evin isini yap derken koltukta uyuyakalmisim hep:KK48: evet sakinlesmis gibi burasi ama insallah canli kalır

Gunaydin kızlar.ben de bir suredir yoktum.kayinvalidemgil ramazan umresine gidecek de kahvaltıdan sonra gidip aksam yatmaya döndüm. Sonra cocuklari yatir evin isini yap derken koltukta uyuyakalmisim hep:KK48: evet sakinlesmis gibi burasi ama insallah canli kalır
Allah kabul etsin şimdiden güle güle gidip gelsinler inşallah

Selam kızlar nasılsınız?
Fazla giremiyorum ders çalışmaya çalışıyorum
Daha bir tekrar bile yapamadım
Yetişmeyecek dersler :KK43:

Kızlar Alanya'da club güneş garden diye bir otel ayarladık tatil için gideniniz varmı oraya . Uygun fiyatlı

X