2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
AY çok iyiymiş benim de belirsizlik battaniyemden belli sarı bir battaniye başlamıştım öylesine öğretim diye ah dedim keşke pembe başlasaydım en azından ön yargı olurdu... 15. Haftaya girdik bakalım iki hafta sonra kontrol de belli olur artık çoğu bitti azı kaldı benim iki oğlan olunca insan merak ediyor daha çok çevre baskısı diyelim herkes hamike olduğumu duyunca inşaallah kız olur diyor kesin
Bir de şom ağızlılar var ki ağızlarına kürekle vurasım geliyor aaay sanki üç oğlun olacak gibi doğdu içime öyle hissettim sanki hiç kız annesi olmayacakmışsın gibi geliyor gibi ağzını yaya konuşanlar bezduuum açıkçası

İkinciye hamileyken ben de senin gibi düşünüyordum. Kızım olmasını çok istiyordum ama sanki benim kızım olmazmış 10 tane de doğursam erkek olurmuş gibi geliyordu :) Nasibimize kız oldu Allah gönlüme göre verdi. Tabi ki öncelikle sağlıklı olmasını diliyoruz ama insanın gönlünden geçen bir cinsiyet de oluyor. Allahım öncelikle sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. İnşallah gönlüne göre versin Rabbim :)

İkinci çocukta laf söyleyemezler herhalde diyordum ki yine moralini bozacak şeyler diyormuş pis kalpliler. Sağlıklı olsun yeter ki Allah ne nasip ettiyse o

İkinci çocukta laf söyleyemezler herhalde diyordum ki yine moralini bozacak şeyler diyormuş pis kalpliler. Sağlıklı olsun yeter ki Allah ne nasip ettiyse o

Bu kişilik meselesi malesef. Öyle iyi niyetli olarak tecrübemi aktarayım da karşımdakinin işlerini kolaylaştırayım diye düşünülerek edilen laflar değil %90’ı...

Tozlu Raflara kalkıyor yavaş yavaş sayfamız.
Ya Cidden niye öyle oldu Ramazan'da canlanır bence insan bu sıcakta gezmeye falan çıkamaz telefon elde Vakit geçirir :)) Tatiller başlayınca yine bir sessizlik olur ama bence toptan kapatmayız sayfayı yanı inş .. giriyorum aslında ama yazamıyorum oğlan hemen kendini yere atıyor her saniye gözünün içine bakıp ilgilenmeliyim dişler çok kötü hepsi kabarmış uç vermis ayni anda 4 5dis sıkıntısı var herhalde birde yine yatılı misafirim gelcek h sonu bursadan oğlan uyusun sarma ve biber dolması yapcam Cook is var çok

Ev kadını olunca yatılı mısafır gelmeye başladı. Ev işiyle uğraşmak daha yorucu degılmı.
Diş hepımızın huzurunu kaçırıyor ama sabır

Ev kadını olunca yatılı mısafır gelmeye başladı. Ev işiyle uğraşmak daha yorucu degılmı.
Diş hepımızın huzurunu kaçırıyor ama sabır
Ay cidden yA eskiden bizde çağiramazdik insanlarda çalışıyorsunuz der yatılı kalmazdı sindi kimse acımıyor :))) birde istanbuldan tasininca yatılı kalanlar arttı okadar yol geliyorlar haliyle kalıyorlar..ev hanimligi zormuş Zaten ben calisirkende basıma gelecekleri biliyordum eşim sağolsun :)isi bıraktığında temizlik yapmam tek çeşit yemeği Kabul etmem diye söyler dururdu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…