2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar selamlar hepinize biz daha iyi emzirmeye uğraşıyorum fakat biraz sarılık olduğu için pek uyanmiyo bazen de meme de sut var sinirleniyo ağzını kapatmiyo bazen hep bol gelsin diye ağlıyo kendi de karar veremedi neye agliyacagina valla.Benim bacak ağrılarım hala geçmedi.Kızlar çok korkuyorum kalıcı bisey mi.oldu diye topalliyorum hala o yüzden de rahat dolaşamıyorum defne de kaynanamda kaliyo çoğunlukla ben düzelene kadar gündüzleri gelip gidiyo.

Defneyi dun çağırıyorum hadi gel kızım bebeğe bakalım öpelim flan no diyo bana odanın kapısında bekledi gelmedi sonra gitti girdi kendi yatağına sadece evde üçümüz olunca tepki gösteriyo gibi

Canım hayırlı olsun tekrar kuzucugun . Nazlı yavrun annesi kuzu o kuzu.insallah sende oda çabucak toparlarsiniz

Ben kızıma 2 yaşında öğrettim butun belirtileri vardi ama ogluma ancak seneye düşünürüm tuvalet egitimini... gelisimleri farklı tabi her çocugun
Kizlarda 30 ay erkeklerde 36 ay diyor dr tabi bizler acele ediyoruz buyuk oglum 23 aylikti ogrettim nisan dogumlu oldugu icin bahar ayi ogrendi kucuk oglum kasim dogumlu onuda 30 aylikti ogrettim kizlarda yaza haziranda 20 aylik olucaklar duzeltilmis 19 aylik oluyorlar altina yapinca hemen eee ee diyor ikra meyra daha soylemiyor bakalim 20 aylik olunca ogrenirse iyi olur kasima kadar bakalim gorelim

Ben yine oglanla uğraşıyorum canim.cocuk tam bi rahatlamadi.bir hafta hava ve surup kullandi yok düzelen aksine artti oksuruk burun akıntısı.tekrar gittim ciger temiz her sey normal cocuk alerjik yapili diyor.tamam biliyoruz onu da sonuc... yok.

Nasıl yaptın canım?nasıl öğrendiler?çok uzun sürdü mü?şimdi benimkiler de yapınca altını tutup çişş diyorlsr

Rabbim sana güç kuvvet versin cok yiprsndiniz sende oğlunda. İnşallah tamamen geçer kısa zamanda

Daha çok minik annesi alışacak inşallah sarılığı bir atlatsın da:) Bacak ağrıların için de lohusalık bitene kadar bekle bakalım geçer inşallah. Vücudun daha toparlanmamıştır ondan devam ediyordur bence.

Geçmiş olsun canım benim çocukların ikisi de alerjik yapılı ciğerleri temizse endişe edecek bir şey yoktur ama öksürüğünün inatla geçmiyor olması evde sürekli alerjiyi tetikleyen bir durumun varlığını gösterir. Farklı bir doktora mı götürsen ki belki alerji testi yaparlar hiç değilse nelere alerjisi olduğunu bilirsen ona göre hareket edersin.

Kızlar bir şey danışmak istiyorum size. Oto koltuğu kullananınız vardır illaki. Biz oğlana bolenn hug marka almıştık gayet de memnunduk. Ama bugün araba değişikliği dolayısıyla koltuğu çıkartmaya çalışırken isofix bağlantısı açılmamış mecburen orayı kırıp öyle çıkartmışlar. Şimdi 2 tane birden almamız gerekiyor Önerebileceğiniz hem güvenli hem ekonomik bir marka model var mı? Bolenn huga baktım yine ama şuan satışı yok nedense. Halbuki 1-2 hafta önce ufaklığa almak için baktığımda vardı...

Sirtini donuk burada canim

Ama durusu kiz bence prenses geliyorrr saglikla gelsin insallah :)
İnşaallah canım doktorda kıza benzettim sesi bende benzetmeyin lütfen kesinse öyle söyleyin dedim yarın kontrol var bakalım bu sefer ne diyecek inşaallah hayırlı sağlıklı kız evlat istet tabi gönlümüz
Sen maşallah iki kız iki oğlan ideal bir aile oldunuz ilerde hiç akraba eksiği olmayacak teyze amca dayı hala hepsi var rabbim nazardan saklasın eminim çok zorlanıyorsundur ama geçecek inşaallah
Bende bu gün arkadaşlara diyorum çocuk olmuyor derken derken üçüncü geliyor annem babama söylemiş oda aynısını söylemiş ikinciyi baya aradık ama...

Allah gönlüne göre verir inşallah canım. Bizimkini de erkeğe benzetti doktor ama tahminlere pek güvenmiyorum zira ufaklığı da aynı dönemde erkeğe benzetmişti sonraki kontrolde kesin kız demişti :) Benim büyük oğlan, küçük kız o yüzden cinsiyet beklentim yok ama içimden geçen erkek. Çünkü annem daha ikinciye hamile bile değilken 2 kez rüyasında oğlum olduğunu adının da selim olduğunu görmüştü. Bir de ben mavi bir bebek battaniyesi ördüm satılırsa diye. Onun üstüne de epey espri yaptım satılmazsa bir oğlan doğururum artık napim falan diye Şimdi bu da sürpriz bir hamilelik olunca diyorum o esprilerim saatine denk geldi heralde :)

Canım daha başka drlerımı gotursenız. Bı ıyılesemedı yavru. Bu havalarda hastalığı tetıklıyor helekı allerjik bünyelerde. Sık sık serum fıZyolojık uygula.
Allah şifa versın canım.

Defneyi dun çağırıyorum hadi gel kızım bebeğe bakalım öpelim flan no diyo bana odanın kapısında bekledi gelmedi sonra gitti girdi kendi yatağına sadece evde üçümüz olunca tepki gösteriyo gibi
Alışırlar zamanla bırbırlerıne. Daha çok küçükten abla oldu kuzucuk.

Ben oglumdan kalanı kullaniyorum kızıma onun için yeni modelleri bilmiyorum @ribt ve jean almıştı diye hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…