2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Elhamdulillah cnm. Depresyon bizden uzak olsun inşallah. Biz adına yorgunluk diyelm. Kahve mi içeym kendime geleym. Bu aralar çay da içmyrm. Önüm arkam rezene
Yorgunluğun tek ılacı senın kesıntısız en az 2 saat uyuyabılmen çocuklara annen bakması lazım. Senı sabaha karşı falan bı ara dınlendırmesı lazım annenın. Konus annenle böyle olmaz gerçekten. En azından sen bu yoğunluğa alışana kadar. Annen tamamen kalıcı degıl çünkü.
Senın kızınında uykuları duzensız galıba.
Sendin degılmı kıvırcık saclı olan. Hemde baya kıvırcık. Kızınında öylemi

Cok gecmis olsun rabbim yar ve yardımcınız olsun.sende bunaldın tabi kolay değil yaşadıkların.allah güç versin sama

Yok cnm ben değilim kıvırck olan. Kızımda kıvırck değil :) aslında uykusu iyi gibiydi. Gece yanıma biberonla süt alıodum. Emzirmiodm bile nerdeyse belki bir kere. Kıpırdadğnda biberonu verişimden ediodu ilk günler. Son bir haftadr falan kızım gece ağlayarak uyanmalra başladı. Annem balkona çıkarıo gündüz. Balkonumzda rüzgar çok eser. Galiba ondan gaz oluo. Ağlayarak uyanıo gaz çıkarıp dvm edio. Bende emzrrek sakinleştemeye çalıştrm. Yoksa oğlan da uyanck. O dA artık 13 günlük oluo yavaş yavaş gaz başlıo onunda. Kısaca bu gecem felaketti. Artık sabah olmştr dediğmde saat 3 tü. Hayrlsı bakalm. Dün gündüz ben biraz uzanaym diye oğlanı alıp yatak odasına geçip yattım. Bundan sonra yapmaya niyetm var. Zaten yatmam da lazım dikiş yerlerm hep ödem oldu. Hayrlsı bakalm. Geçck inşallah bugünlerde

İyice toparlar çıkar inşallah eve bir an önce canım. Çektiğin sıkıntı yıpratmıştır bir de hamilelikle birleşince çok da normal baygınlık yaşaman. Allah güç kuvvet versin. Benim de şimdiden en az 5 aylık gibi göbeğim var Önceki doğumun üstünden çok geçmediği için böyle oluyor sanırım. İnşallah doğuma kadar file dönmeyiz

Geçmiş olsun kuzum hem sana hem anneciğine :/

Kızz benim o kıvırcık, baya kıvırcık :)
Unuttun mu beni, dur foto atayım albüme. Oğlanın da kafanın arkası kıvırcık, ön taraf düz :)))

Kızz benim o kıvırcık, baya kıvırcık :)
Unuttun mu beni, dur foto atayım albüme. Oğlanın da kafanın arkası kıvırcık, ön taraf düz :)))
Yooo senı bılıyorum unutmadım. Sımsıyah saçlı kıvırcık bırı daha vardı hemde baya kıvırcık ama karıştırdım demekkı.

Benımde kıvırcıktı duzlestırerek bırde ütü yaparak sacıma eskı kıvırcıklıgı gıttı hatta hafıf dalgalı oldu. Büyük kızımın saçları kıvırcık. Kucumenımde hafıf hafıf başladı sanki.

Oğlun nasıl oldu düşmüş onemlı bırseyı yok galıba.

Ordan tırmanabiliyo mu kız maaşallah ona valla
Kuzum bizimkinin yatağı yaylı yatakta biraz yuksek ti bacağı rahat kaldırir tehlike sacardi alcam alcam onu ordan dedim bı türlü almadim en sonunda çocuk düştü şimdi değiştirdim en dip yatağını koydum artık düşmez gündüzleri de fermuari açıyorum ordan girip çıkıyor:)

Çok sağol canım çıktık çok şükür ama ev daha mı yorucu ne İnan hiç gücüm kalmadı
Göbek olarak değil de genel bir genişleme var karın bölgemde şoktayım çokilginç

Haklısın evdeyiz şükür ama yoğun günler devam edecek bir süre birkaç güne geçmiş olsuna gelenlerde eklenir Türk milleti olarak çok dikkatederiz böyle ayrıntılara yoksa ayıp olur gidilmezse... annem bir an önce ayaklansın inşaallah ben toparlarım
Dediğin gibi karnın hemen çıktı geçer mi ki diyorum bir taraftan bir taraftan da hayal kurma diyorum bakalım yuvarlanarak Doğuma giderim artık

Evde daha rahat olur. Çocuklarla annende zor olurdu.
Kardesın yok mu canım. O yardımcı olsun dıycektım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…