2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gunaydin canim. Benim de yuzum pul pul oldu. Ama ben peling maske tonik ardindan nemlendirici kullaniyorum. Haftada 1 gun sadece. Onun disinda gunes korumali su baxli bir nemlendirici tercih ediyorum o biraz azaltti simdi sadece burun cevremde soyulma kaldi.

Canm senin kac tane miyom var bnm 3 tane 4 cm civarlarnda hepsi biri rahmin arkasında diğerleri dışa doğru büyüyor sanirim.şu an bebeğe bi zararları yokmuş ve uzak keseye.inşallah çok buyumezler

günaydınlar herkese!! sağlıklı mutlu huzurlu bir hafta diliyorum....!
ben de felaket yorgun ve halsizim malesef bir de 3-4 gündür kahverengi lekelenmler başladı yeniden, bitmişti ne güzel, çok kafam bozuldu bu sabah biraz da pembemsiydi sanki tam emin olamadım ama
Allahım hayırlısını versin diye dua ediyorum hep kafaya takmamaaya çalışıyorum ama çook mutsuz ve halsizim gerçekten((
bir de bu günler adet günlerim yani SAT 22 şubattı, sanki adet olacakmışım gibi karnımda bacaklarımda ağrı, hafif başağrısı, acaba adet döneminden olabilir mi? var mı böyle ağrıları olan?

Allahım İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmek kısmet olsun hepimize!!!

Benimde sat 21 şubat canım kaç gündür kahve rengi akıntı var bugün gidicem bakalım

Benimde sat 21 şubat canım kaç gündür kahve rengi akıntı var bugün gidicem bakalım

canım benim ilk 6. haftada başladı, ilk muayenemde kanama gözüktü rahimde zaten, sonra azaldı ve bitti, ikinci muayenemde kanama alanı bitmiş dedi doktorum, ben de çok sevinmiştim, yine olur mu dedim, olabilir demişti kahverengi ise sıkıntı yok demişti, kahverengi içte kalanların atılmasıdır demişti, kırmızı olursa mutlaka gel demişti, 3-4 gündür yeniden az az kahverengi var, bilmiyorum artık neden?

Rahimde kanama varken akıntı kırmızı mıydı canım

İnşallah bidaha olmaz canım bende nedenini çok merak ediyorum sırf bu yüzden gidicem bugün

Günaydın kızlar. Ben hala kilo veriyorum son randevudan sonra 1 kilo vermişim toplam 3kg oldu. Ama göbüş belirdi küçükte olsa.bazen kasıklarda batma oluyor bazende vajinada batma oluyor korkuyorum bi an ama yatınca geçiyor inşallah sadece bebiş büyüdüğü içindir.
erzen başın sağolsun inşallah bebişin acını bi nebze olsun azaltır. Belki kız olur ablanın adını koyarsın allah bebeğine uzun ömürler versin Allah kimseye genç ölüm acısı taddırmasın.

İnşallah bidaha olmaz canım bende nedenini çok merak ediyorum sırf bu yüzden gidicem bugün

yok hiç çok kırmızı olmadı çok şükür canım, koyu-açık kahve gibi az da pembemsi,
gerçi okuyorum forumları falan 9 ay devam eden de var lekenmesi çok çok kırmızı olmadıkça endişe edecek bir durum yok deniyor
inşallah canım sen bi git danış bakalım ne diyecek doktorun, hayırlısı inşallah hepimiz için, takmamaya çalışıyorum ama pek olmuyor üzülüyorum bayaa(( çalışıyorum da sabah üzüldüm baya ama geldim işe mecbur evde kendimi daha çok dinliyorum sanki bir de 4 yaşında kızım var ee o da yoruyor baya,
pozitif düşünüp hep dua etmeye çalışıyorum...

Merhaba kızlar bende bulantılar devam. Herşey burnuma kokuyor geliyor. Mutfağa girmek tam bi eziyet Şu bulantılı günler geçsin diye dua ediyorum artık. Birde kızlar bende ateş basması çok oluyor. Birden vücut ısımın yükseldiğini hissediyorum. Sizde de oluyor mu böyle?

Ya kızlar bu arada benım de cıldım cok fenaaa pul pul resmen yuzum dokuluyor napıcazzz bı de alnımın ortasında kırmızı bı leke cıkmış offf

Benim ablam da doğumda kilo vermişti ama emzirme dönemi geri aldı inşallah verirsin ca ım kiloları şu bebişleri kucağımıza alalım hiç bilemedin dukan diyeti yaparız boşver ye şimdilik

Ya kızlar bu arada benım de cıldım cok fenaaa pul pul resmen yuzum dokuluyor napıcazzz bı de alnımın ortasında kırmızı bı leke cıkmış offf

Hakkaten ya benimde yüzümde vardı Yüzümdeki geçti ama Ellerimde kollarimda var hala neyden oluyo acaba cilt kuruluğu mu sadece sebebi bilemedim

Canm senin kac tane miyom var bnm 3 tane 4 cm civarlarnda hepsi biri rahmin arkasında diğerleri dışa doğru büyüyor sanirim.şu an bebeğe bi zararları yokmuş ve uzak keseye.inşallah çok buyumezler
inşallah canım benimde rahimin arkasında 1 tane önünde 1 tane olmak üzere 2 tane miyon var biri 2mm biri 4mm benimde doktorum bebeğe zararı olmadığını söyledi içinde olması kötüymüş.. dışındakilerde pek sorun olmuyormuş sadece arada içeriden kanama oluyor dışa vurmuyor o kadar :)

Kızlar bebek ilk aylar kalça çevresi içinde oluyormuş ya acaba benim o yuzden mi kuyruk sokumu ağrım oluyor ki
Bende de aynı ağrı var.. her zaman olmuyor ama ara ara oluyor hareketlerimi kısıtlıyor. Nedenini bilmiyorum.. ayağımı burkmuştum 2 sefer ondandır diye düşünüyorum.

Bu hafta benimde aynı sorun var. Kahve rengi akıntı ve beraberinde kasık ve bel ağrısı. 2 doktora gittim sorun yok dediler. Vajinal progestan sabah akşam al dedi. Ama yinede korkuyorum 2 sene öncede aynı sorundan Bebegimin kalbi durmuştu RABBİM hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bnm 2 ameliyat var hc bitmiyor miyomlar tek tüpüm de tıkalı ama çok şükür tek tüple Allah verdi.ilk 3 ay buyur daha çok diyor doktorlar.bursa fakülteye sevkliyim ama doğumda miyom almicaz dediler 3.kesik olcak bnm zaten alınması lazm.sen aldırcak msn doğumda canim miyomlari.

Kizlar benim 2 gundur hic birseye tahammulum yok. Surekli agrasif hissediyorum. Birde herseye alinip kavga cikarabiliyorum. Cok sevimsiz bir durum ama elimde degil. Birde ben 3 kilo almisim bile. Insallah cok sismeden bitirebiliriz hamileligi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…