2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
erzen erzen canım okumadim sayfaları şimdi gordum başınız sağolsun Rabbim sabır versin

erzen erzen hanım başınız saolsun :KK43: Allah kalanlara sabır ve ömür versin..

Allah razı olsun Rabbim kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin hele de genç ve ani ölümle :KK43: unutmak alışmak mümkün değil bir an bir saniye bile akıldan çıkmıyor şaka gibi geliyor kardeş acısı başka bir acıymış :KK43:

Istanbuldaki bayanlar Çakmak Erdem Hastanesine gidenler var mı varsa hangi doktora gidiyorsunuz?

Benim annem de babamdan her sabah troit ilacı kullanan insanlar genetik yatkınlığım var belki bilmeden doktora uysam ilaç kullanmama gerek yok ama tesadüflere bırakmak istemedim iyi ki gitmişim dahiliyeye o zaman sağol:anneadayı:
Bu dönemde tedbirli olmakta fayda var :KK66: sağsalim bebişleri kucaklayalım inş ondan sonra tekrar ölçtürüp devam edip etmemeye bakaruz :) benim de annemde var, etkili oluyor cidden..

Ben henüz almadım ama gobegim hafif çıktı sadece bir etegim oluyor şu an Pantolonlarim olmuyor bi türlü alışveriş yapamadım. İlk gebeliklerde biraz daha geç çıkıyormuş karın ama benim bi şişkinlik oldu artik
Bende de bi siskinlik var ama anlayamadm gaz mi bebek mi patlayacak gbiyim bide gobek altnda catlaklarmda artti .tartiliorum iki kilo vermisin acayip bi durumm :)

Selam kızlar..
Sabah bulantısı kavramını gece bulantısına ceviren kadon oldum ya tebrikler bana :KK71:
Gündüz birşeyim yok akşama doğru bir başlıyor, geceye doğru tavan yapıyor Dayanamıyorum bulantıya :KK43: doktorumda ilaç kullanma diyor of ki of :KK43:
Var mi benim gibi olan? Herşeyim hep ters olur zaten :oops:

O skti bende var sabahlari çok iyim akşam migdem bulanıyor gecicek inş sabirr herşey bebisler için :)

Allah razı olsun Rabbim kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin hele de genç ve ani ölümle :KK43: unutmak alışmak mümkün değil bir an bir saniye bile akıldan çıkmıyor şaka gibi geliyor kardeş acısı başka bir acıymış :KK43:

Basiniz sağolsun Rabbim geride kalanlara sabır versin

Canım benim doktorum erkeğe benzediğini söyledi ma bi daha ki kontrolde net söyleriz dedi. O dediğin devlet hastanelerinde oluyormuş ama özelde 11-12 haftalarda tahmin yapıyor doktorlar
aynen canım devlet hastaneleri özellikle söylemiyormuş

hastanede doktor yanında çalışan arkadasımdan öğrendim bende.

devlet hast doktorların özellikle söylemediğini.

RAbbim sabır versin kardeşinizi de cennette kavuştursun inşaallah... Bu Bebek belki de rabbimin bir lütfudur size bilemeyiz..

Gecmis olsun cnm fakultede ugrasmak cok yorucu olmuyormu . bahar hastanesi aninda fakulteye yonlendiriyor iki kotu anim var o hastane ile ilgili. Saglicakla al kucagina ins
Bn 2 kere açık miyom ameliyt oldum.bi negatif tup bebek var.ve hala 3 miyom um var.bandirmadan sevk ettiler burda doktor yok doğru durust.sen kime gdiyorsun cnm

arkadaslar ben henüz kilo almadım kilo da vermedim aynı düzeyde gidiyorum.

69 ile hamile kaldım. boyumda 1,63 kiloluyum anlıcagınız. 11 kilo fazlam var.

her sbh düzenli tartılıyorum. 69,300 69,200 falan çıkardım bgn 68,900 çıktım

benım heralde max 10 kilo ile tamamlamam gerekiyor. her sbh işe giderken 15 dk kdar yürüyorum.

dogum sonrası çok kilo kalsın istemiyorum açıkcası.

X