2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sizin evin güzel yanı o çocuklar birbirlerini bakıp konuşuyor oynuyor tek büyüyen çocuğa göre daha aktiflerdir bizim ki mesela birine Alışması icin 1 saat onla zaman geçirmesi gerekiyor yoksa hep ağlıyor
O yapıyla alakalı canım. Oğlum da hemen hala alışamaz gırdıgı bır ortamda hemen konusamaz. Bıraz da bana cekmıs. Büyük kızımda bıraz öyle.
Ev içindeki hallerını bır görsen bıcır bıcırlar.

O yapıyla alakalı canım. Oğlum da hemen hala alışamaz gırdıgı bır ortamda hemen konusamaz. Bıraz da bana cekmıs. Büyük kızımda bıraz öyle.
Ev içindeki hallerını bır görsen bıcır bıcırlar.
Evet Emre de oyle ev le dışarıda cok farklı dışarı da öyle olsun istiyorum ama zor kimseye gülmüyor kucaktan düşmüyor insanlar onla ilgilenmezse iyi ama biri severse hemen kaçıyor güvenmiyor henüz insanlara :)bir bakıma iyi ama zorluyor iste beni

İyi canim çok sevindim diyetisyeni ne yaptın bulabildin mi kafana göre bir yer
Devlette bir diyetisyeni aradım randevu için telefona diyetisyen kendi çıktı.
bastan soyleyeyim kilo aldırmak çok zordur ben size bol kalorili bir liste veririm ama metabolizmanız hizliysa demekki sizin yapınız böyle kilo almanız çok zor dedi bana.bende sizin yardıminizla inşallah alırım dedim siz bilirsiniZ gelin ozaman dedi.daha gitmeden modumu düşürdü yani .sen nasıl diyetisyen sin daha beni görmeden karar verdin

Devlette bir diyetisyeni aradım randevu için telefona diyetisyen kendi çıktı.
bastan soyleyeyim kilo aldırmak çok zordur ben size bol kalorili bir liste veririm ama metabolizmanız hizliysa demekki sizin yapınız böyle kilo almanız çok zor dedi bana.bende sizin yardıminizla inşallah alırım dedim siz bilirsiniZ gelin ozaman dedi.daha gitmeden modumu düşürdü yani .sen nasıl diyetisyen sin daha beni görmeden karar verdin
Anaaa yuh kız dur bende arayayım banada kilo vermek zordur der belki :)) bikere senin hedefin çok uzak değil ki moralini bozma bence alırsın ay 2 3 kg bile o kadar çok fark ediyor ki

Kızlar umca solüsyon diye bir bitkisel ürünü tavsiye etti arkadaşım. Öksürük ve balgam çok çabuk iyilistiriyormus.hic kullandınız mı.kizim 2 gündür gribal enfeksiyie geciriyor doktor a gittik.ilac verdi.

Bize doktor vermişti, antibiyotik kullanmadan bir bunu deneyelim diye.. soğuk algınlığı, gribal enfeksiyon için yazıyordu içinde zaten. Dene bir, başka ilaç kullanmadan atlatmıştık biz, faydası olmazsa da zararı da olmaz sanırım, geçmiş olsun ..

Eki Görüntüle 2119672 Kızlar bu yaZılanlar doğru mu doğruysa benim oğlan baya geri kaldı konuşmada

Sohbet denilemez belki ama kendini çok rahat ifade ediyor. İki kelimeyi Yanyana getiriyor, anne kaka, baba su gibi.. hayvan sesleri, ikilemeleri güzel taklit ediyor.
Ama ben çoook konuşuyorum, fazlaca anlatıyorum herşeyi. Tabi bir de kız çocuk faktörü vardır. Bir de etkisi illa ki vardır , hala tv, telefon açılmıyor yanında.

Sohbet denilemez belki ama kendini çok rahat ifade ediyor. İki kelimeyi Yanyana getiriyor, anne kaka, baba su gibi.. hayvan sesleri, ikilemeleri güzel taklit ediyor.
Ama ben çoook konuşuyorum, fazlaca anlatıyorum herşeyi. Tabi bir de kız çocuk faktörü vardır. Bir de etkisi illa ki vardır , hala tv, telefon açılmıyor yanında.
A maşallah canim valla bizde tv acik maalesef açmayanada hayret etmiyor değilim nasıl yapıyorsunuz ? Gün içinde ben çok bunalıyorum evde başabaşa onunla oyun oynarken bir yandan bakıyorum tv ye bende ..hadi ben dursam eşim durmaz çocuk gece 12 yı görmeden uyumuyor gün bitmiyor ki tv siz .. ne yapıyorsunuz bütün gün anlatsana :))

Eki Görüntüle 2119672 Kızlar bu yaZılanlar doğru mu doğruysa benim oğlan baya geri kaldı konuşmada
Bu yazilanlardan cok cok uzagiz oglum henuz anlamli hic bi kelime kullanmiyo anne baba dahil...diger gelisim asamalari normal oldugu icin cok dusundurmuyo beni acikcasi soyledigimi anliyo alici dili iyi ama hic bi kelimesi yok...gelisim nobetlesedir baska yönden gelisyo suan demekki diyorum :) bende bol bol konuşuyorum herseyi anlatmaya çalışıyorum kelime kartlarıyla calisiyoruz televizyonun ne ise yaradigini bilmez ama konusma yok her cocugun gelismi farkli oluyo iste

G gonull gittik cnm doktora kusma esnasinda normalmis o durumlar tansiyonu düşebilir nefes darligi morarma olabilir kusma disinda olan morarmalar onemli dedi... Sadece 2 kere kustugu icinde tahlile falan gerek görmedi suanda iyi cok şükür
İyi haydi onemlı bırsey yokmuş canım sevındım. Gözünüz aydın.

Bu yazilanlardan cok cok uzagiz oglum henuz anlamli hic bi kelime kullanmiyo anne baba dahil...diger gelisim asamalari normal oldugu icin cok dusundurmuyo beni acikcasi soyledigimi anliyo alici dili iyi ama hic bi kelimesi yok...gelisim nobetlesedir baska yönden gelisyo suan demekki diyorum :) bende bol bol konuşuyorum herseyi anlatmaya çalışıyorum kelime kartlarıyla calisiyoruz televizyonun ne ise yaradigini bilmez ama konusma yok her cocugun gelismi farkli oluyo iste
Her çoçuğun konuşması bır olmuyor. Çevremde 2 yasına yakın anca anne demeye çalışan çocuklar var. Normal bır süreç bu da.

Bugün mısafırlıge gitmiştim. Kahve yanına gelen suyun ıcınde Gül vardı. Bu da yenı modaymış. Su Gül kokuyor. Görüntü güzel tadı güzel hoşuma gitti. Cok gezen mi bılır cok okuyan mı misali. Uzun bır aradan sonra misafırlıge gidince yenı trendlerı ogrenır oldum.
Siz biliyormuydunuz böyle trendlerı.
Daha başka böyle degısık sunumlar varmı bulduğunuz

Eklentiler

• 32FB0B07-3D44-43C1-9C63-B5E00184C819.jpeg
    32FB0B07-3D44-43C1-9C63-B5E00184C819.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 38
Bugün mısafırlıge gitmiştim. Kahve yanına gelen suyun ıcınde Gül vardı. Bu da yenı modaymış. Su Gül kokuyor. Görüntü güzel tadı güzel hoşuma gitti. Cok gezen mi bılır cok okuyan mı misali. Uzun bır aradan sonra misafırlıge gidince yenı trendlerı ogrenır oldum.
Siz biliyormuydunuz böyle trendlerı.
Daha başka böyle degısık sunumlar varmı bulduğunuz
Yaaaaa ne değişiklik cidden.yok canım ben bir şey bilmiyorum çünkü evden çıkmıyoruz bi yere gitmiyorum sayılır cook huysuzluk çıkarıyor.cocukla kendi psikolojimi bozuyorum malesef eşim yüzünden de

@emmiş canım benim oğlum da cook geri birçok konuda.hic bir kelime çıkmıyor. Eliyle gösteriyor yada bana getiriyor suyu falan bitince.disi de 6 tane sadece ve cookzor çıkıyor hepsi... kızım tam.tersiydi

X