2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar oglum kusarken morarip nefessiz kaliyo basina boyle bisey gelen var mi niye olur ki boyle....1bucuk ay once kusmustu acile goturmustuk onemsemediler 2 kere kusmustu yogun kusma baska bi sikayet olmadigi icin kan tahlililnde de bise cikmayinca eve gelmistik o seferde aynisi olmustu nefes alamiyo vucudunu birakiyo doktor kusmaya calisirken vucudu halsiz kalabilir demişti ama bu sefer baya baya morardi kusamadi elimizde baygin gibi kaldi ben parmagimi soktum kusturdum azicik kustu duzeldi simdi iyi biseyo yok gibi acile gitsek yine eve gonderecekler ne yapsam bilemedim

sen sanslısın oxaman .benım bı tandgmda oyle ama buyuk çok kıskanıyomus yemek yemıomuş sen yedr dıomus emzrrken falan arasına grmeye calısıyomus
Hadi ya çok zor o zaman benim büyük oğlum çok olgundur yüz ifademden anlar ne demek istediğimi maşaallah diyeyim çok ilgili küçükle hiç kıskanmaz sabah eeşimle dışarıya çıktılar ufaklık düşmüş eve geldiler üzerini değiştirdim dizi kanamış içine dert oldu Of anne çok kötü olmuş hiç ağlamadı ama ben anlamadım niye böyle oldu yüzü düştü kuzumun olsun dedim önemli değil daha yaz gelecek senin peşinden koşarken düşecek dizleri hep yara olacak çok normal sende düşerdin dedim rahatladı biraz çok hassas birçocuk iyimi kötümü bilmiyorum

Ala alahhh geçmiş olsun canım. BiZde hiç olmadı öyle birşey üşüttü mü desem bilemedim

Ben de ben de ben de istiyorummm

D dertah mıdesını mı üşüttü o yuzdenmı kusmak ıstıyor. Yoksa sebepsız bı kusma eylemcimi gosterıyor.
Kusarken tamam o tarz bırsey olabılır ama anlık olur. Morarma vs olmaması lazım.

gonulll @emnis bilmiyorum kizlar neden oldu kusmadan 1 saat once falan koltugin ustunden düştü ama dusmeden oncede kahvalti sofrasindayken midesi bulandi bi sure nefessiz kaldi ama kusmadi toparladi kendini o yuzden dusmeden kaynakli degildir diyorum...1bucuk ay oncede boyle 2 kere kusmustu onemsemediler..olabilir dediler.. Bu sefer biraz daha uzun nefessiz kaldi. Ve morardi kustuktan sonra toparladi internetten baktim bi iki yerde kusmuk soluk borusunu kapatirsa tikanma morarma olabilir diyo ama net bisey bulamadim suan keyfi yerinde oynuyo bilemedim ne oldugunu yarin doktorunu ariycam bugun ulasamam kustuktan hemen sonra uyudu hergun uyusun diye gozunun icine baktigim cocugu bugun ben uyandirdim...düşme kaynakli olsa belli olurmuydu kizlar gozlerinde kayma falan yok keyfi yerinde

Bence bı detaylı ıncelensın. Unıv de bı Dr ye götür. Sofrada mıdesı bulanmış ve nefessız kalmış bu normal degıl sankı bılemedım yınede. Endıselendırmek istemem ama varıp geldı. Boylesı basıma gelmedı hıc. Bu yasta hıc gelmedı.
Bebekken yaşadık evet tükürüğüyle bıle tıkanıyorlardı hele kusarken morarıyordu Gülsüm’de 2 defa basıma geldı ama bu yastakınde böyle olmaması lazım.

Sagol cnm.benim de icim icimi kemiriyo suan yarin ilk is doktorunu ariycam komsunun cocugu da oyle oluyomus kusarken morariyodu elimizde kaliyodu alerjik astimi cikti dedi...bizimkinde de alerjik rinit var ayni etkiyk yaparmi bilmiyorum doktorla konusuncaya kadar rahat yok bana normaldir insallah

cnm bence de detaylı bir inceleme yaptır ne olur ne olmaz benim de içim rahat etmezdi ne bilim soluk borusunu tıkayan bi et parçası bisey olur yada yemek borusunu ya da baska bisey her ihtimali düşünen lazim inş normaldir

Gecmis olsun kusarken boğazına kaçıyor olabilir mi reflü olabilir mi bence pediatriden randevu al detaylı baktır

Gecmis olsun kusarken boğazına kaçıyor olabilir mi reflü olabilir mi bence pediatriden randevu al detaylı baktır
Acile goturduk kizlar tahmin ettigim gibi bise demediler idrar aldi sadece sonuc normal saturasyonu da normal dedi 2 kere kusma disinda bi sikayeti de yok beni endiselendiren kusarken baygın gibi olmasi morarmasi dedim olabilir falan kem kum etti...yarin doktorunu ariycam ona gore hareket edicem...komsumuzun esi att o endiselenme cok normal kusma esnasinda soluk borusunu kapatiyo vucut oraya kacmasin diye kusamadigi icin biraz uzun zaman gectiyse nefessiz kalip morarma olabilir dedi ama tabiki onemli olan doktorun ne diyeceği...Allah kimseye yasatmasin rabbim kimseyi evladiyla sinamasin elimizde gözü acik ama baygin gibi kaliyo nefes almadan bos bos bakiyo kusunca rahatliyo elim ayagim titredi o an

Saol canım benim, bebeğini en iyi sen bilirsin elbette ama inebileceği yer varken uyku sersemi oralardan inmeye çalışmaz ama oynarken tırmanır seviyorsa o ayrı ama ondan da bişey olmaz, alçak çünkü.. gri konseptli odalar güzel erkek çocuklar için de..

Ben att lere güvenemiyorum. En ıyı bılgıyı yarın doktorundan alırsın.

Çok gecmis olsun canım rabbim esirgesin.sen tedbirli kadınsın zaten doktora götürüp baktirim ama inşallah normal birşey derler.bizide haberdar et.

Erkekler icinde artik guzel şeyler var pinterestten fikir alabilirsin @emnis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…