2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayyy kızlar ya bu dizimi incitmem çok kötü oldu tam kilo veririm artık derken azimle başlamıştım şimdi sporda Yok diyip bir güzel yiyorum işi bıraktığımdan beri 3 kg almışım ( ev hanımlığı hiç yaramadı eşim de artık laf sokmalara başladı dizin şiş mi yoksa normal hali bu muydu dedi banaaa

Kızlar kilo almak için diyetisyen e gitmeden rutin tahliller yaptırayım dedim aile hekimine gittim.tsh en yuksek 4.3 olmalıyım benimki 4.66 çıktı.endokrine git dedi bana.yuksek olduğu için kilo cok yapar bu dedi.sen nasıl zayifsin dedi.mutlaka endokrin görsün dedi biraz moralimi bozdu.3.5 ay önceki kadın doğum kontrollerinde yapılan tahlilleri baktım TSH 2.15 gorunuyor. Kilo almak derken inşallah başka bir sorunla karsilasmam

Bana bak kız benim canımı sıkma .ben 3 kilo almak için aylardır yırtıyorum kendimi zaten canım burnumda (

Allah Allah çok ilginç sağlık ocağındaki yorum getirememiştir canım sen uzmanına git bakalım panik olma

7yas olmasndan memnnmusun
Aslında çok rahat canım kıskançlık hiç olmadı çok benimsedi benim elim ayağım oldu okullu olunca onu bekliyorum öyle gelsede dinlensem diye öyle güzel vakit geçiriyorlar ki uyku saatinde büyükmödevlerini yapıyor keyifli yani ama tabi herşeye sil baştan başlamak biraz zor oluyor büyüğün dersleri ağırlaşacak küçük otun isteyecek bizde o yüzden üçüncüyü yaptık dermişim şaka bi yana üçüncü iyi oldu ikinciyle araları az olacak ama tabi bu kadar rahat olamam

Bana bak kız benim canımı sıkma .ben 3 kilo almak için aylardır yırtıyorum kendimi zaten canım burnumda (
Ayy tesadüf oldu kuzum üst üste yazdık herkesin derdi farklı işte ben zayıflık nedir bilmem sadece bir kere deli gibi spor ve diyetle 55 kg olmuşluğum var :)) tahmin ediyorum yorgun olursun halsiz olursun birde görüntü durumu var tabi boyunda uzun mu yoksa kız :) bana şuan sağlık açısında sıkıntı vermiyor ama giydiğim hiç bir şey yakışmıyor mağaza mağaza geziyoruz yok arkadaş tek çöp alamıyorum

Vallahi özendim çanım maşallah ama uzaktan davulun sesi hoş gelir :)) keşke bende erken yaşta Doğum yapsaydım daaa 2 3 düşünebilseydim 32 yaşındayım mevcut psikolojim 2 3 yılda anca kendine gelir o yüzden kapattım bu defteri herhalde :)) insan birazda hayatını yaşamak istiyor zor valla eve kapanıp çocuk büyütmek

Hemen hazırlar zaten laf sokmalara.
Senın boy da uzun duruyor gıbı. Cok fazla bı kılon yoktur bence.

Of offfffff

Zor doğru söylüyorsun ama iki çocuklu ve 40 ı geçmiş kimi gördüysem çok pişmanım diyor keşke üçüncüyü yapsaydık diyorlar benim yaşım da küçük değil bende geç başladım çocuk işine ilk çocuk 26 ikinci 33 yaşında oldu şimdi yaş 35 ve üçüncü geliyor ama diyorum ki iyi ki geliyor yoksa bunu da büyütüp yaş iyice geçince ve tam rahat ettim artık dedikten sonra düşünseydim bir de yok oluyordu olacaktı derken geçecek en iyisi böyle sürpriz oldu. Biri için zaten kapanmışım eve iki si için kapanırım hoş ben pek evde olmayı sevmem bir yıllık ömründe ufaklığın gezmediği yer kalmadı Ankara İzmir aydın Muğla Fethiye Bodrum Antalya zaten yakın bize sık sık gezmeye gideriz dört kere Afyon yaptık kaplıca tatili iyi geçti şükür inşaallah üçüncü de gelsin daha güzel gezeriz çocuk iyidir iyi

Y yilfasa cnm moralini bozma hemen ust sinirin biraz ustunde deger bencede aile hekimi dogru yorum yapamamistir sen uzmanina görün belki laboratuvar farki da olabilir bazen degerler olduğundan farkli cikiyo benim hamilelikte olmustu bi kere farkli bi hastanede progesteron degerine baktirmistim düşük cikmisti hemen ilaca baslamistik cok korkmustm dusuk olacak diye...2 gun sonra tekrar baktirdigimda gayet normaldi sonuc...bide bazen doktorlar farkli yorumlayabiliyolar ayni degerleri sen sikma canini.bisey yoktur insallah hadi bakalim insallah saglikla kilo alirsin ben aldim kiz homini girtlak yiye yiye 50yi gectim ben :)

Herşeye maydanoz olan insanlara sinir oluyorum hayır yani sanki sen yapmışsın birde bilip bilmeden konuşmaları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…