2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
sen sanslısın oxaman .benım bı tandgmda oyle ama buyuk çok kıskanıyomus yemek yemıomuş sen yedr dıomus emzrrken falan arasına grmeye calısıyomus

Y yilfasa camım başka yere de baktır aynı fikirdeyim inşallah bişey yoktur benim de baktırmam gerek bizim ailede tiroit çok her türlüsü var valla

L Larendee senin kg verme durdu mu artık devam ediyor musun hadi burda grup kurup diyete başlayalım :))
Aralık ayında ara verdim canım da başlayacağım insallah. Çünkü o vakitten beri 3kere bronşit oldum iyileşmek haftalar sürdü.bir kere omzunu geçenlerde de belimden rahatsızlandım ve spora ara verdim mecbur.sporsuz gitmiyor benimkiler

Şimdi grubun en şişmanı olarak zayıflara kilolarımı 3er 5er dağıtıyorum. 3 5 kilo fazlalığı olanlar da birazcık uğraşsın verirler yaa bizden kim kaçabilir bu ufakliklarla bas etmiş kişileriz biz şaka bir yana da her şeyden önce sağlık için vermek lazim

Bizde de annem babam ablam halamda hepsinde var
Sıkma canını hemen. Endokrin görsün bakalım hele .Hem de öyle aman aman bir fazlalık da yok. Benim hamilelik ve sonrasında yüksek çıktı tsh ve ts4 böyle sınırda gibi. Şimdi normal ama.
Bak daha önce de 2 küsürmüş dönemseldir belki. Canını sıkma görün doktora

Yaaa çok iyi düşünmüşsünüz biraz büyüyünce orasi baya oyalar küçük hanımı

Bana bak kız benim canımı sıkma .ben 3 kilo almak için aylardır yırtıyorum kendimi zaten canım burnumda (
Geçmiş olsun canım düşük mg lık bi ilaçla sorun çözülür bildiğim kadarıyla. Bende hamileyken troid sorunu yaşamıştım ama doğumdan sonra geçti şükür. Hem normale dönünce kiloda alabilirsin

Testin tekrar yapılmasını istiyorum zaten başka doktora gidicez insallah ilaca gerek kalmaz

Hahahaha ondan önce diyet yapmaya çalıştım da veremedim ya :)) 65e kadar inebilmiştim. Lapa yiye yiye 54e indim. Şimdi 58im hunharca yiyorum ve alıyorum. :))
Mesela gün içinde yediğin şeyleri bana bı yaz ne olursun banada örnek olsun

Yaaa çok iyi düşünmüşsünüz biraz büyüyünce orasi baya oyalar küçük hanımı

Ben de Zaman geçirir diye düşünüyorum, geçirmez de çok canımız sıkılırsa da söker çıkarırız üst katı diye düşündük alırken. İçimiZde kalacağına.. eve kurmaya geldiklerinde adamlar da şaşırdı koca yatakta bu küçük kız mı yatacak diye :)

Ikeadaki buyuyebilen yatağı almayi dusunuyordum ama montessori yatagida düşünücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…