2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım ben gece kesmeyi düşünmüyorum şu anda
Çok uyanıyor ama ben gittiği yere kadar diye düşünüyorum gece ve gündüz emmesi için.
Kendi bırakırsa bırakır diyorum şimdilik
Ben de uzun süre öyle dedim ama reflü olduğu için alerji doktoru gecede 1 defa izin verdi. O bile olmasa iyi olur demişti. Ürtiker geçene kadar bekledik biz de kademeli azalttım sonra. Hayırlısı inşallah ama bir iki gün de olsa 3 saat uyudum süpermiş )) benim uyanmamda sıkıntı yok aslında ama onun tekrar ilaç kullanmasını istemiyorum. Zantac kullandı kuzu çok ağlıyordu :KK43:

Canım emzik biberon verme. Bol bol memeye al. Sürekli emzir ten tene temas yap.
Mama vermen gerekirse bile enjektör ya da kaşıkla ver.
Biberon ve emzik ciddi meme reddi sebebi
Kesinlikle öyle benim sıpa hastanede doğar doğmaz sayemde emzikle tanıştı benim mememi asla almadı şimdi hala cuk cuk emzik emiyor :/

Öyle yapmayı planlıyorum cnm inş başarabilirim .9 ay boyunca sağdım 15 aya kadar anne sütü vermiş oldum ama tek çocukla sağmak kolaydı 2 taneyle zor olur
Canım inşallah bu sefer olur Allah gönlüne göre versin biz emzirmenin tadıni cikaramadik inşallah 2. Çocuklarımız emer bizde tatmış oluruz bu güzel duyguyu

Hoş geldin canım. Nasılsın? Yokluğumuzda neler yaptın
Hoş bulduk canım.hastalıklarla uğraştım malesef.kizin alerji durumu.oglanin alerjik yapısı.benim de oğlanı taşımaktan belim tutuldu indir kaldır yaparken belim tutuldu hiç hareket edemedim çok zordu allahım kimseye vermesin çok zordu.corabimi bile.giyemedim.4.5 yaşındaki kızım elim kolum oldu resmen... Sen nasılsın baya yorulmuşsun malesef

Hoş bulduk canım.hastalıklarla uğraştım malesef.kizin alerji durumu.oglanin alerjik yapısı.benim de oğlanı taşımaktan belim tutuldu indir kaldır yaparken belim tutuldu hiç hareket edemedim çok zordu allahım kimseye vermesin çok zordu.corabimi bile.giyemedim.4.5 yaşındaki kızım elim kolum oldu resmen... Sen nasılsın baya yorulmuşsun malesef
Geçmiş olsun canım maşallah kızına

Hoşgeldin canım. Sen çok zorlu süreçlerden geçiyorsun.rabbim sana güç kuvvet versin inşallah. Çok gecmis olsun belin düzeldi mi şimdi

Çok sağolasın canım.tamamen geçmesi malesef.emzirince gerekli ilaçları veremem dedi.sicak su torbası ve bi krem var fayda ederse
İnan yanında olup sana birazcık destek olabilmeyi isterdim.cani gönülden soyluyorum . Rabbim yardımcın olsun. Yakinlarin yokmu gelip biraz sende kalıp yardım etseler

Sağ ol canım bugün evdeydim dinlendim iyi geldi yarın iş inşallah sen nasılsın?
Oh iyi olmuş dinlemissin. Gerçi 2 yavruya nekadar dinlenilirse :)) bizde iyiyiz çok şükür rabbim bu günlerimiz aratmasin. Hepimize evlatlarımıza ümmeti Muhammed e sağlık sıhhat şifa huzur mutluluk versin bu mübarek cuma gecesinde

X