2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar oğlumun hem burnu tıkalı ama bi yandan da sürekli akıyor cok uykusu var ama uyuyamadı elinde soğanla geziyor arada bir de dişliyor soğanı

Çok kararli bi insansın dirayetlisin tebrik ederim seni. ben biraz başlasam da dayanamıyorum gecenin ilerleyen saatlerinde pes ediyorum

Benim oğlumda kanatıyordu söylesemde farketmiyordu ama farkettim ki ben ona bakmadığım zaman yapıyor tamamen ilgi çekmek için.emzirirken hep gozlerine baktım ilgilendim onunla konuştum zamanla unuttu şimdi nadiren hafif ısırıyor

Günaydınlar kızlar nasılsınız kuzucuklar nasıl?? Tam annemler geldi diye sevinirken pat diye bi cenaze çıktı apar topar memlekete gittiler geri döndüler gerçi.. bizim balığın uyku düzeni diye bişeyi kalmadı kızlar ben feci tahammülsüz hissediyorum kendimi herkese her şeye karşı çocuk 12ye doğru uyursa seviniyoruz öyle söyliyim yani :/ yoksa 1 2... yani gündüz uykularını çok yerinde güzel uyuduğu günler de böyleyiz.. mesela eskiden saat 9dan sonra uyudu mu bi daha rahattım uyansa bile emip uyuyodu ona razıyım zaten. Ama artık öyle diil 9çeyrek gibi uyudu diyelim 10da bi uyanıyo allllaaaahhhh gazamız mübarek olsun diyoruz :))) dün gece artık içine cin kaçmış gibi oynamak istiyodu aldım ortamıza yatırdım oynar yorulur belki diye oturmuş bi eğilip beni öpüyo bi babasını:))))) eşşşeek sıpası aahh

Oyyy oyyy bizde aynı öyleyiz canım ( artık bağır çağır sinir harbiyle gece 1 de uyutuyorum sabah 7 8 uyAnıyor tabi gece 1500 kere uyanmayla dediğin gibi bende artık dayanamıyorum çok agresif oldum (

Ya gece yarısı Uyku halinde ağlayıp meme istiyorlar yA orada bile emmesi bitince ısırıyor .. nasıl oluyorda o halde ısırmak aklına geliyor o kadar alışmış ısırmaya yani

Çok kararli bi insansın dirayetlisin tebrik ederim seni. ben biraz başlasam da dayanamıyorum gecenin ilerleyen saatlerinde pes ediyorum
Evet rint bende tebrik ederim yani çözümü bile bile bende 2 saat kucakta gezdirip dayanamaz emzirirdim sonunda rahat edeceksin inş. Bulaşarak bile iyi gelmiştir sana biz uykusuz anneler olduğumuz için 2 3 saat kesintisiz uyku cennet gibi iyi geliyor acayip zinde oluyorum :))

Azılar çıksın gece emmesini keserim dedim hastalandı şimdide bu yüzden kesemiyorum hastalık düzeliyor gibi e bu seferde köpek dişleri başladı nolcak böyle hiç kesemiycem galiba (( hayır yani benim çocuk Emzirme harici başka şekilde uyumuyor ki kendime başka bir alternatif bulmam lazım

Çocuk büyütücem derken araştırmacı gazeteci olacağım hayatımda interneti açıp hiç bu kadar şey okumuşluğum yoktur osu busu şusu bitmiyor oku babam oku ... yani bu sıpa beni okadar çok zorluyor ki bir umut daha iyisi var mı bir Yol bir çıkış var mı yöntemi var mı oku oku oku... ne zaman ki birşeyi okuyup Mehmet emre de denemeye kalkışsam Yok o gün en beteri oluyor ..gece uykularımız 1 2yi bulduğu için sabah erken kaldırayım dedim 8de kalktık 12gibi öğle uykusuna geçirmeyi planlıyordum al sana plan 2dedim mi uyuyan çocuk hala öğle uykusuna geçecek düşünün artık gece 3 de mi yatarız 4 de mi neden böyle benim oğlum ...hadi artık konuştuklarımızı anlıyorlar düşündüğümüde mi anlıyor

Ayyy ben size oğlumla uçak maceramızı anlatmadım İstanbul'a gidiş ..yanımda iki kazma şansıma bayan düşmemiş koltuklar neyse ilk 2 dk iyi sonra emre mıkırdanmaya başladı dergi mergi biraz daha oyala oturalı 15dk oldu uyuz uçak uçmuyor benim oğlan daha uçak hareket etmeden çıldırdı neyse kalktık telefonu uçak moduna aldım video iZletiyorum sonra yanımda ki kaZmada Telefonuna kulaklığı takmış müzik dinliyor emre onun telini almak istiyor ağlıyor yelteniyor çekiyorum yelteniyor çekiyorum artım kollarım koptu bir yandanda ağlıyor tabi e be kazma çocuğun ağladığını görüyorsun ne diye o telefonu kıçına bir yere sokmuyorsun deli gönül bırak çocuğu alsın parçalasın. O teli dedi neyseeee indik sonra bagaj bekliyorum emre kaçıyor ben kovalıyorum bir yandan valize bakıyorum sonra bir kadın geldi 2yaşında kızım bebeğinize emzik vermek istiyormuş verebilir mi çok ağlıyor dedi iyi peki versin dedim kız verdi sonra baktım kadın geri vermemi bekliyor mecbur elinden geri aldım başladı mı benim çocuk feryat etmeye veee bu pisssss kadın ben onun kızı mıkırdanmasın diye çırpınırken ayyyy dedi çekti gitti ettiğim küfürlerin haddi hesabı Yok bir daha tövbeee ...gidiş böyle dönüş daha. İyiydi oğlum uyudu amaaaa velakinnnn uçak indi uyanmak bilmedi kucağıma aldım valizlerin oraya gittim eşimi aradım nerdesin gelde Emre'yi vereyim valizi alayım demez mi ben havalimanına girmedim otopark uzak ve dolu oluyor dışarıda Yol kenarındayım beni ateş bastı çocuğu kucağımda taşımaktan öldüm 14 kg valiz geliyor Almam mümkün değil bir adamdan rica ettim indirdi sonra ayağımla valizi süre süre götür götür Yok olmuyor eşim kişisi ben çıkışa kadar gelmişken girdim içeri teline niye bakmıyorsun diye atarlanmaz mı elim kolum dolu çocuk sırt çantası valiz tele bakacakmışım ahhh ahhh dönüş de böyle bir daha uçak benim için imkansızzzzzz

Sevgili rint ;
basarindan dolayı seni tebrik eder bu azimle devam etmeni umarım.
2 saat ağlayan mizmizlanan bir bebeği kucağında pispislayarak sakinleştirmeye çalışmanı ayakta alkisliyorum. ( Vay ne resmi bir yazı oldu ama :))

Aynı durumdayız canım bizimde köpek dişler kabarmaya başladı hiç ara vermiyor :)) dış çıkarma sıkıntılar i bitmeden hicbirsey olmuyor malesef

Canım valla okumakla olmuyor çünkü her çocuk ayni değil.bazi çocuklar gerçekten zor buyuyor.sen,ben, D dertah ve rint en zorlulari.birde okudukça insanın siniri daha çok bozuluyor.onun için okuma bosver

İşte simdi tam tam tam anlamıyla gözüme girdin . Sana 100 üstünden 100000000000000 verdim.inan gözlerim yaşardı .helal olsun sana kiz .alnunun catisunun ortasından opiyurum seni

Bir of çeksek bütün dağlar yıkılır

Ya aynen bişeyleri uygulayayım diyorum cocuk daha kötü oluyor bugün 2 saat erken uyandırdım mantıken 2saat erken öğle uykusuna geçmesi gerekmez mi 2 saat geç uyudu minik şıpa yaaa öyle olmaz böyle olur diyor 4 de uyudu (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…