2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Iyi aksamlar kızlar... Ben de hastane ile uğraşıyorum kac zamandır.bu sene cok olumsuz geçti bizim açımızdan da allahim bundan geri koymasın şükür bugunumuze... Oglan hastalandı yine ben bronşit olmuşum kızımi da alerji bolumune götürdük cimene her turlu yesillige ve polene alerjisi çıktı.odasinim duzene katilmasi lazim vs... Çıkamayan dişler cok yıprattı oglusla beni.bi de esim hastalandı o herkesten daha zor 3. Bebek resmen...
Geçmiş olsun canım. Bu sene gerçekten sızı hastalık bırakmadı. Olsun böyle ufak tefek hastalıklar gelir geçer. Gorumcemın kızıda her turlu herseye alerjısı var. Ozellıkle yazın sokağa çıkıp geldıkten sonra kıpkırmızı oluyor çocuk. Ozellıkle gozlerı kaşınıyor. Gözünü ılık çayla temızlıyorlar o hafıfletıyor. Öyle caresını buldu onlarda. Senin de aklında olsun canım.
Allah yardımcınız olsun.

Kızlar bazen benım mınıkle oyun oynarken ona öylesıne bırsey soruyorum bu ne dıye. Inanırmısınız resmen onun ne olduğunu o an çok net sekılde söylüyor.sasırıp kalıyoruz.
Bugünde gobusunu sevıyordum. Bu ne dedım oyun anında o da göbek dedı esımle ıkımızın agzı acık kaldı. Bazen böyle konuşuyor. Anne baba abı abla dan başka çok net çıkardığı kelıme yok normalde.
Sankı konusuyorda bıze konuşmama numarası yapıyor.
Kendınce bıze çok laf söylüyor cenesı hiç susmuyor.
Su aralarkucak delısı. Hemen kollarını acıyor kucağıma almamı belçklıyor. Ben alana kadarda bağıra bağıra mızlıyor. Tek elımle ıslerı halleder oldum. Sol tarafım belım agrıyor artık.

Iyi aksamlar kızlar... Ben de hastane ile uğraşıyorum kac zamandır.bu sene cok olumsuz geçti bizim açımızdan da allahim bundan geri koymasın şükür bugunumuze... Oglan hastalandı yine ben bronşit olmuşum kızımi da alerji bolumune götürdük cimene her turlu yesillige ve polene alerjisi çıktı.odasinim duzene katilmasi lazim vs... Çıkamayan dişler cok yıprattı oglusla beni.bi de esim hastalandı o herkesten daha zor 3. Bebek resmen...
oy oy com valla kurtulamazdınız bu hastalıklardan co geçmiş olsun

Kızlar bazen benım mınıkle oyun oynarken ona öylesıne bırsey soruyorum bu ne dıye. Inanırmısınız resmen onun ne olduğunu o an çok net sekılde söylüyor.sasırıp kalıyoruz.
Bugünde gobusunu sevıyordum. Bu ne dedım oyun anında o da göbek dedı esımle ıkımızın agzı acık kaldı. Bazen böyle konuşuyor. Anne baba abı abla dan başka çok net çıkardığı kelıme yok normalde.
Su aralarkucak delısı. Hemen kollarını acıyor kucağıma almamı belçklıyor. Ben alana kadarda bağıra bağıra mızlıyor. Tek elımle ıslerı halleder oldum. Sol tarafım belım agrıyor artık.
Aman dikkat etmeye çalış arkadşım gerci cok zor ama olsun.senin gibi yaparken sol omzumda lezyon oluşmuş ağrısı cok gec geçti.insallah seninki ilerlemez.doktor is yaparken olsa sag taraf olurdu dedi ben hemen araya girdim cocuk kucakta iken yemek yap is yap derken ondan olmustur dedim... Sipalar ya büyüyorlar da anneleri de yıpratıyor lar

Maşallah ya :)) sanada geçmiş olsun bel ağrısı fena oluyor voltaren hap ve kremi tavsiye edebilirim sana

X