2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Saat 2de uyandı üstü ıslaktı idrak edemedim çiş falandır dedim, değiştirip emzirdim.
Sonra birden ağız dolusu kusmaya başladı. Baktım zaten kusup uyanmış. 2 den beri de sürekli kusuyor. Hiçbir şey kalmadı midede. Çarşaf yorgan üst baş kaç defa değiştirdim. Hiçbir şeyi yoktu yatarken ne oldu sıpaya
Devam edıyormu kusması.

Saat 2de uyandı üstü ıslaktı idrak edemedim çiş falandır dedim, değiştirip emzirdim.
Sonra birden ağız dolusu kusmaya başladı. Baktım zaten kusup uyanmış. 2 den beri de sürekli kusuyor. Hiçbir şey kalmadı midede. Çarşaf yorgan üst baş kaç defa değiştirdim. Hiçbir şeyi yoktu yatarken ne oldu sıpaya
Kuzum ya kıyamam ona kusmasu nasıl şimdi düzeldi mi

başınız sağ olsun eniştrn için. M3hmet Emre için de geçmiş olsun. Şimdi nasıl
Sağol canım çocuğumun derdini anlayamadım :KK43:ama havuza soktuğum icin bin pişmanım kusma ve ishal bitti ama bu seferde öksürük ve gözünün pınarında sarımsı bir şey fark ettim galiba gözden de mikrop kaptı :KK43:(( gece uyku neredeyse sifir İstanbul'a geldik ama cenaze sebebiyle annemler devamli teyzemlerde gece 12 de geliyorlar onlarida göremiyoruz :KK43:

Akşam ya fazla yedı yada yedıgı bırsey dokundu. Gecmıs olsun canım.
Sağ ol canım çok şükür iyi geçirdi bugünü. Dediğin gibi oldu muhtemelen. Ya da camdan bakmayı seviyor, orada zemin çok soğuk. Ben minder koymuştum ama ben odadan çıkınca minderi atmış, oradakiler de fark etmemiş olayı. Ayakları üşütmüş de olabilir.

Sağol canım çocuğumun derdini anlayamadım :KK43:ama havuza soktuğum icin bin pişmanım kusma ve ishal bitti ama bu seferde öksürük ve gözünün pınarında sarımsı bir şey fark ettim galiba gözden de mikrop kaptı :KK43:(( gece uyku neredeyse sifir İstanbul'a geldik ama cenaze sebebiyle annemler devamli teyzemlerde gece 12 de geliyorlar onlarida göremiyoruz :KK43:
Offf kıyamam kuzum ya çok geçmiş olsun. Allah kolaylık versin. Geçecek bunlar da canım sen sıkma canını. Ne kadar kalacaksınız İstanbılfa

Sağ ol canım çok şükür iyi geçirdi bugünü. Dediğin gibi oldu muhtemelen. Ya da camdan bakmayı seviyor, orada zemin çok soğuk. Ben minder koymuştum ama ben odadan çıkınca minderi atmış, oradakiler de fark etmemiş olayı. Ayakları üşütmüş de olabilir.

Offf kıyamam kuzum ya çok geçmiş olsun. Allah kolaylık versin. Geçecek bunlar da canım sen sıkma canını. Ne kadar kalacaksınız İstanbılfa
İnş canim bir hafta daha buradayız size de geçmiş olsun bu arada

Allah rahmet eylesin geride kalanların yardımcısı olsun inşallah

Bizim tatil cehennem oldu dostlar teyzemin eşine sabah namazı için camiye giderken araba çarpmış oracıkta vefat etmiş eniştem nur içinde yatsın cami yolunda göçtü gitti ama gençti otistik ona muhtaç yavrusu vardı ailecek perişanız güzel eniştemin ruhuna bir Fatiha okursanız sevindirirsiniz beni arkadaşlarım.

Herkese tatlı tatlı, bol uykulu bir gece diliyorum öncelikle ..
Ufaklıklara yaptığınız, cici bebe kıvamında, en azından 2-3 gün kavanozda da muhafaza edilebilecek bomba kurabiye tarifiniz var mı? Ara ara hep paylaştık, benim de denemelerim oldu ama tamam budur diyebileceğim bir tane bulamadım maalesef. Normalde haftada birkaç cici bebe yerdi Deniz ama şu azı dişler bizi de bozdu, neredeyse tek severek yediği 5-6 cicibebeyi geçmiyor bir öğünde . Geçecek bu dönemde ama zorlanıyorum artık yemek konusunda :KK43:
@emnis başınız sağolsun, çok üzüldüm :KK43: evladı görsün babasının kalan güzel günlerini inşallah..

X