2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Tatlım 6. Haftamda bebek karnimdan gorunmedi alttan baktı doktor gordu ama bi türlü kalp atışına denk getiremedi sonra bi hafta sonra cagirdi gitmedim iyi bi doktor buldm ondan da anca salı gününe randevu alabildim bekliyorum

Hayirlisi olsun.ayni bende senin gibiyim.6bucuk yasinda oglum 1 bucuk yasinda kizim var ve 3.de supriz oldu.

Aynen benimde 6.5 yaşında oğlum var 1.sinifa gidiyor 2 yaş 2 aylık ta kızım var ve ben çok zor günler geçirdim hâlâ da kötüyüm aslında 5.5 ay önce 31 yaşındaki canimin içi ablami trafik kazasında kaybettik hâlâ şaka gibi geliyor hâlâ çok kötüyüm psikolojikmende ruhsal durumum pek iyi sayılmaz gece uykularim falan yok ve bu durumdayken hiç beklenmedik bir anda hiç düşünmedigim bir şeydi Haftalarca etkisinden kurtulamadim testin pozitif olmasının valla bu tahammülsuzlugumde kaldiramam diye düşünüyorum ama Rabbimin bir bildiği varmış demek ki

Basiniz sagolsun Allah affetsin.. Evlimiydi cocuk felan varmydi
Allahim szlere saglikli imanli uzun omurler versin insallah cumlemize
Bebis de bir teselli olur inanin eviniz senlenir

Canim basin sagolsun. Bende 3 yil once trafik kazasinda 27 yasinda ki abicigimi kaybettim inanin acinizi anliyorum. Ama Allah inancimiz var cok sukur ki bize yasayamacagimiz kaldiramayacagimiz aciyi vermiyor. Allah im o guzel annenizin yasadiklarini kendi annemden pay bicebiliyorum lutfen destek olmaktan asla vazgecmeyin. Benim abicigimin 1 yasinda kizi vardi simdi 4 yasinda bizi ayakta tutan once rabbim sonra o. Annemle babamla beraberler cok sukur . Bir abim vefat etti ancak Allah im bir guzel kiz kardes verdi bana yengemi. Simdi benim de bir kuzum olacak yegenime kardes. Sizin de bebeginiz tum aileye huZur getiricek insallah. Allah im oyle buyuk ki size sabrini yolladi.

Mrb cnm hayırlı olsun bebislerimiz insllah.bn de bahar hastanede hilal hanima gttm çok memnunum.güzel ilgileniyor.riskli gebelik b fakülteye de devam ediyrm ama hilal Hanima da gdyrm

Basiniz sagolsun Allah affetsin.. Evlimiydi cocuk felan varmydi
Allahim szlere saglikli imanli uzun omurler versin insallah cumlemize
Bebis de bir teselli olur inanin eviniz senlenir

Evet canım evliydi ve bir oğlu birde kızı iki evladı var iyiki onlar var ablamin emanetleri

kızlar mrb hepinize hayırlı bebekler, hayırlı doğumlar diliyorum. ben de haziran annesiyim insallah, ancak birmevzuda fikrinize ihtiyacım var. bebek arabası model olarak ne seçtiniz? geçenlerde chicco trio love baktım. bunun hakkında yorumunuz var mı? birde cybex callisto+ cybex aton oto koltuğu gördüm internette ama canlısını görmediğim için fikir sahibi olmadım. alan yada kullanan varsa fikirlerinizipaylaşırsanız sevinirim.

Basin sagolsun canim.Allah dilemedikce hic birsey olmaz.sizin icin hayirlisi buymus demekki.size bu cocuk ilac gibi gelir ins ablanizin uzuntusunden sonra hem annenlere hem size.kendinide toparlaki karnindakinin sana ihtiyaci var sen iyi olursan o da iyi olcak.

Bende daha once babymax mi varmi tam hatrliyamadim cok hafifti surusu mukemmeldi tek kotu yani baston gibi kapanmiyo olmasi.suan chicco trio love var baston gibi kapaniyor ama agir surusude biraz oyle kaldirmasida.3lu olmasi mukemmel chicconun.hafif ve baston gibi kapanmasi onemli

Allah rahmet eylesin gerçekten çok zor bir dönemde hamile kalmışsın ama Rabbimin vardır bir bildiği ,bebiş seni tekrar hayata bağlayacaktır.Elbette Unutamazsın ama acılarını hacifletecek ,kendini toparlamana vesile olacak Allahım gönlüne bir ferahlık versin bebişini sağlıcakla al kucağına inşallah.

Anladım canımcım, Ayy hadi Salı olsun hemen, güzel annemizin bebisiyle randevusu var :) Dr.dan gelince beni etiketle mutlaka, merak ederim çook :) Rabbim hayırlısıyla görmeyi ve saglikla kucagina almayi nasip etsin miniğini...

Saol tatlım benim amiin inşaallah. Güzel haberler alıyımda seve seve etiketlerim

Başın sağolsun canım Rabbim sana çocuklarına uzun ömürler versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…