2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar TSH değerim 4.48 çıkınca geçen cuma devlette dahiliyeye gittim kadın doktor çok ilgilendi sağolsun hemen t3 t4 'e de bakalım deyip tahlil istedi o sonuç da yüksek çıkınca LEVOTİRON diye bir ilaç verdi 2 gündür açken kullanıyorum hapları ama kadın doğuma gittiğim doktora danışmadım ona değerler normal gelmişti acaba danışsam mı ? Bir de aranızda LEVOTİRON veya benzeri ilaç kullanan var mı?

Masallah yaaa ne mutlu. Amin dileklerine. Ne kadar zaman once yedin cikolatayi muayene olmadan? Normalde yemiyorum, ama enerji geciyorsa supermis. Ben de gitmeden once yemeliyim o zaman :))

Selam hanimlarr guzell ve mutlu pazarlarr.Nasilsiniz hamile kiyafetleri alan var mi ?? Ben biraz gobekli ve migdeliyim yani migde ksmimda siskin sizce benim hamilelik sismem daha mi erken olur yoksa dahami gec

Allah sabir versin canim.bence bu bebis sana iyi gelecek rabbimin bi bildigi vardir elbet...

Selam hanimlarr guzell ve mutlu pazarlarr.Nasilsiniz hamile kiyafetleri alan var mi ?? Ben biraz gobekli ve migdeliyim yani migde ksmimda siskin sizce benim hamilelik sismem daha mi erken olur yoksa dahami gec
Günaydın canım ben bu gün pantolon almayıdüşünüyorum eşortman giymekten bıktım artık bu gün bakıcaz bi kot

Benimde hafif bir gobegim vardi suan daha da cikti.kapali oldugum icin bol kiyafetler giyiyorum rahatim o acidan.kiyafetlerin sikiyosa al rahat kiyafet

Tatlım eğer T3 T4 yüksekliği varsa muhtemelen gebelik yüksekliği değil zaten sahip olup haberin olmayan bi troid hastalığın varmıştır.. 4.48 sınırların üzerinde olmadığı için kadın doğumcu hamileliğe bağlı yükseklik olarak yorumlamıştır. Bu işin uzmanı dahiliyeci, takibini ona güvenerek yaptır bence.. Ben de normalde hipertroid hastasıyım. Euthyrox 50mg kullanıyorum. Gebelikte daha sık ölçüm yaptırıyorum ama şimdilik bi sıkıntı yok çok şükür, normal aralıkta şuan..

Benim annem de babamdan her sabah troit ilacı kullanan insanlar genetik yatkınlığım var belki bilmeden doktora uysam ilaç kullanmama gerek yok ama tesadüflere bırakmak istemedim iyi ki gitmişim dahiliyeye o zaman sağol

Merhaba hanımlar herkese guzel huzurlu pazarlar olsunn.. sız doktora muayeneye gıttıgınızde kilo ve tansiyon olcumlerınız yapılıyormu acaba? Benı dun saglık ocagı ndan ebem aradı kayıdımı yapmak için..bana hamgi kg ile hamile ksldın tansiyon nasıl fln dıye sorular sordu bnde kılomu tahmini soyledım tansiyonum bilmıyrm cunku ozeldeki dr hiç oyle tetkikler fln yapmadı da

Her gidiste kilo ve tansiyon kontorlu yaoar dr. Artik devlet hastaneleri bile dikkat ediyor.tansiyon onemli cunku gebelikte

Benimde hafif bir gobegim vardi suan daha da cikti.kapali oldugum icin bol kiyafetler giyiyorum rahatim o acidan.kiyafetlerin sikiyosa al rahat kiyafet
Bagzi yerlerde baktim gobekli ve hafif kilolu bayanlarda karin gec cikar diodu. Benmde ilk hamileligm oyuzden bian once belli olsun istiorum oyuzden sordum.benim stynlerm rahtsz etmeye basladi ilk carsya gtmemde alacam insallah

Devlet hastanesinde her muayneden once yapiolar canim ama ozeli bilmiorum

Her gidiste kilo ve tansiyon kontorlu yaoar dr. Artik devlet hastaneleri bile dikkat ediyor.tansiyon onemli cunku gebelikte
Ben hiç bilmedigim için daha dun ebeden ogrendim canım gıttıgım dr da iyi bir dr ve hastane bana ndn boyle yapıldı yahu işkillendım sımdı

Bende kapalıyım canım ama pantalon giyemiyorum tuniklerin altına da eşofman olmuyor diye almak istiyorum birde sen de de oluyor mu ben kara kara düşünüyorum yazın kıyafetler Nasıl olacak göbek gözükmeden diye ilk oğlumda kış hamilesiydim çok rahattım hiç belli olmamıştı şimdi mecbur ince olunca kıyafetler göbek çıkacak

Bagzi yerlerde baktim gobekli ve hafif kilolu bayanlarda karin gec cikar diodu. Benmde ilk hamileligm oyuzden bian once belli olsun istiorum oyuzden sordum.benim stynlerm rahtsz etmeye basladi ilk carsya gtmemde alacam insallah
Üç çamaşırları beni de çok rahatsız ediyor çünkü göğüslerim çokbüyüdü haftaya giyemediklerimi kaldırayım diyorum dolap tıklım tıklım ama çocu rahatsız ediyor al bencede bir an önce rahat et

Ben hiç bilmedigim için daha dun ebeden ogrendim canım gıttıgım dr da iyi bir dr ve hastane bana ndn boyle yapıldı yahu işkillendım sımdı

Canım bana devlet hastanesinden gebe takip kartı vermişlerdi. Her muayeneden önce bir hemşire tansiyon ölçüp, kg.na bakıyor ve yazıyor. Bunu da Dr.a goturuyorsun. Ama özel de hemen Dr odasında asistanı bakıyor ve Dr pc den takibini yapıyor. Devlette yapmadım o işlemi, özel de baktilar ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…