2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Iste benim bebegim. Cinsiyet tahminleri alabilirim

Eklentiler

• 20160416_191838-200x200.jpg
    20160416_191838-200x200.jpg
    13,3 KB · Görüntüleme: 85
Para aliyor mu her defasinda
Benide oyle cagriyordu en son gttgimde hafta snra gel dedi ama benim bi oncekiggebeligimden dolayi
Benımde 15 de bir çağırdı birde uzak doktor zor olmazsa size gelın dedi, muaynaneye gidiyorum odediğin para ile 15 gün ücretsiz bakıyor.Yanı 1 öde 1 ödeme durumu olacak:)
Ama ben birzaman sonra ayda 1 yaparım gitmeleri.Oğlumda da oyle yapmıstım.

Ay kızlar ultrasonlardan ben birsey cıkaramıyorum,aranızda cinsyt tahmınınde olanlar var sa haftaya bana da bir el atın

Benımde 15 de bir çağırdı birde uzak doktor zor olmazsa size gelın dedi, muaynaneye gidiyorum odediğin para ile 15 gün ücretsiz bakıyor.Yanı 1 öde 1 ödeme durumu olacak:)
Ama ben birzaman sonra ayda 1 yaparım gitmeleri.Oğlumda da oyle yapmıstım.
Bnde ayda br kez odeme yapiyorum baslarda cok sik gttim haftda bi kez.. smdi dio dr um sagolsun istedigun zamn cik gel bakarz die

Canım benım kontrolüm bu ay sonu olacak. 11 + 2 de doktora gidicem.

11. haftada başlıoyor bu testler en geç 14 . haftaya kadar yapılıyor.

14 . haftadan sonra yapmıyorlar.

muhtemelen bana da 11 . haftamda sölicektir bu testleri.

ben detaylı anlatmasını isticem ama yaptırmayı düşünmüyorum açıkcası.

o testler % 100 doğru çıkmıyor yanılma payı var tabikide.

benım iki kuzenime de down sendroumu oranı çok yüksek dediler. biri ikizlere gebeydi.

hamilelik sürecinde hep üzüldüler. ama maşallah bebekler sağlıklıydı.

yani test sonucuna göre bir tedavi mümkün değil.. eee aldırmayı da düşünmezsen eğer testi yaptırmanın manası yok bnce

hamilelik sürecinde ister istemez düşünür insan , araştırır , üzülür.

yani bebek belki sağlıklı sırf anne üzgün ve stresli diye bebekte baska hastalık çıkabilir.

ben aşırı pimpirikli ve ve stresli biriyim zaten açıkcası olumsuz bişiler duymayı kaldıracak kadar güçlü biri değilim.

uykularım kaçar 7,5 ay bana zehir olur endişe üzüntüden. çok güçlü biri değilim o yüzden yaptırmak istemiyorum.
Haklısın ancak yaptırmadan da Insan riske giremez dıye dusunuyorum peki nn yani boyle onemli bır testte nssıl yanılma payı olabiliyor cok uzucu

11-14 hafta arasında oluyor ben yaptirmayacagimi söyledim doktora o da bir sorun çıkarsa sonraki tetkikler yapilmayacaksa yaptırmanın anlamı yok haklısın dedi ama muhakkak ayrintili usg önerdi o da 20. Haftada falan oluyormus
Benım dr bem daha 9.haftada yım bana su su olacak 11.haftada tarama testi yaparız fln dedı sormadım bıle bmde bısey demedım

Bende sali gunu gittiginde 2 hafta sonra 2li test icin gel dedi tamam dedim ama dedigin gibi benimde hic fikrim yok. Emin olamadigim icin yaptircam sanirim
Csnım bende onceki gebelıgım Boa gebelıktı bundan dolayı korkuyorum ancak yuzde 100 dogrulugu olmayan bısey olması cok kafa karıstırıcı

Ben yaptrcam sonra neden yaptirmadim die kendimi yerim biliorum kendimi.Allahin izniyle bisey cikmayacak insallah. Gecen pazartesi gitmistim iki hafta sonra iili taraman dedi. Ben yine de bu hafta da da gidicem kontrole sonraki haftada ikili tarama icin gidicem. Ben korkuyorum bi hafta gormesem aklima kirt tane sey gelio.

Ay valla bende daha kalp atışlarını duymamış biri olarak meraktan ölüyorum bebeğimi cok merak ediyorum.. :KK49: Salı günü randevum var geçmiyor günler:KK200::anneadayı:

Nasıl yani daha duymadın kalp atışını? Ayy ben ölürdüm herhalde :) Maşallah iyi sabirliymissin canım. Ben 2 kere duydum, 2.yi videoya çektik, her gün izliyorum, dinliyorum :) İnşallah sen de duyarsın bir an evvel :)

Fotograf beceremiyorum telden.

Evet goruntu var ama telden cekip burda paylasamjyorum cozunurluk fazla geliyor.

Canım benimde telefondan çekiyorum çözünürlük fazla diyor. Çözünürlüğü bozuyorum ben de. Fotoğraf düzenlemeyi aç, sonra fotoğrafı kes, kaydet. Bu kenarlarini kestigin fotoğrafı yükle . İşlem gören fotoğrafta cozunurluk azalıyor :KK52:

Benide eklerseniz sevinirim yaş 29 sat.7 Şubat beklenen doğum 13 Kasım fakat sezeryan li olduğum için tarih öne çekilecek büyük ihtimalle

Bu arada ben bu tahmin işlerinden hiç anlamıyorum eğlenceli oluyor tahmin etmek buda benim bebegimin 8+4 haftalik ultrason resmi sizce benim bebeğimin cinsiyeti ne ben pek bir şey anlamadım ama :)

Eklentiler

• 20160416_235239-1-1.jpg
    20160416_235239-1-1.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 74
X