2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın canım ben bu gün pantolon almayıdüşünüyorum eşortman giymekten bıktım artık bu gün bakıcaz bi kot
Aynen çok hızlı kilo alıyorum hemencecik 5 kilo almışım ama çoğu göbekte toplandı pantolonlarımın 1 tanesi oluyor oda yüksek bel streç olduğundan kısa süre sonra o da olmayacak

Selam hanimlarr guzell ve mutlu pazarlarr.Nasilsiniz hamile kiyafetleri alan var mi ?? Ben biraz gobekli ve migdeliyim yani migde ksmimda siskin sizce benim hamilelik sismem daha mi erken olur yoksa dahami gec
Ben henüz almadım ama gobegim hafif çıktı sadece bir etegim oluyor şu an Pantolonlarim olmuyor bi türlü alışveriş yapamadım. İlk gebeliklerde biraz daha geç çıkıyormuş karın ama benim bi şişkinlik oldu artik

Özelde takibimi yapıyor doktorum ama iki kere devlete gittim ne tansiyon ölçtü ne kiloma baktı.

Benim annem de babamdan her sabah troit ilacı kullanan insanlar genetik yatkınlığım var belki bilmeden doktora uysam ilaç kullanmama gerek yok ama tesadüflere bırakmak istemedim iyi ki gitmişim dahiliyeye o zaman sağol

Canım benim de tsh yüksek çıktı. 5.24... Devlette ki Dr T3 ve T4 e bakti, onlar nirmal degerler icinde cikti ve normal dedi. Ama özele gittiğim Dr dahiliyeye yönlendirdi. Ben de Euthyrox 50 mg başladım. İlk 3 gün 1 tane sonrasında 2 tane sbah aç karnina içiyorum. Dahiliye de 3 hafta sonra tekrar gel, bakalım ne durumda dedi. Ona göre tedavi devam edecek... Sen de kullan evet arkadaşımızın da dediği gibi bu işi en iyi dahiliye bilir. Gebelikte olması gereken değer 2 - 2,5 mus. Ona indirmeye çalışıyorlar şu anda değerlerimizi.

Aynen çok hızlı kilo alıyorum hemencecik 5 kilo almışım ama çoğu göbekte toplandı pantolonlarımın 1 tanesi oluyor oda yüksek bel streç olduğundan kısa süre sonra o da olmayacak
5 kilo daha şimdiden çok değil mi canim? İlk 3 ay kilo alımı en fazla 1-2 kilo olmali

Ben genelde evde tayt giyiyorum, cok rahat oluyor. Ama dışarı çıkarken artık pqntolonlarim sıkmaya başladı. Benim de bir an önce alışverişe çıkmam lazım, yakında hiç dışarı cikamayacagim bu gidişle :)

Kızlar beni çok tembellestirdi hamilelik hep uykum var. Evim darma dağın yemek yapılacak ders çalışmam lazım ama gözlerimi acamiyorum uykudan. Dışarıya da çıkmak istemiyorum az yol yürüten ayakta kalsam benim ağrıyor halsiz düşüyorum bu halden kurtulmak için yapılacak bir şey var mi?

Göğüs konusu bende de dert oldu. Gece yatakta sağa sola dönerken resmen onlari elimle taşıyorum... Çok ta acıyor, acayip hassaslastilar. Evde sporcu sütyeni takıyorum. Gayet rahatlar ama Bunlarin da büyüğünü almam gerekecek herhalde..

Bende evde pijama tayt giyiyorum lastik kısmı sikmayan ama dışarı kiyaftlerim alarm vermeye başladı :) hatta hamile olduğumu kimseye soylemedigim için her gören ay sen kilo almışsın göbek yapmışsın sanki diyor ama hiç kilo almadım daha

Kuzum valla ben şimdi yatağa girdim. Kafamı kaldırmaya dermanım yok, çaresini bilen varsa bana da desin. :)

Gözlerime kurdan takacam sonunda açık dursunlar diye hele yemek yediğim gibi nasıl uyku bastırıyor imkanı yok uyanik kalamiyorum
Aynıyız suan. Zor duruyorum uyanık ama uyuyacağım şimdi. Benim troid ilacından sonra daha fena oldu durum. Zaten bi de progestan kullanıyorum. O da uyku yapıyor...

Aynıyız suan. Zor duruyorum uyanık ama uyuyacağım şimdi. Benim troid ilacından sonra daha fena oldu durum. Zaten bi de progestan kullanıyorum. O da uyku yapıyor...
Ben folik asit dışında ilaç kullanmıyorum ama uyku halim fena. Acaba bu uyku hali ne zaman gecer?

Baya bol ve uzun tunik iyi oluyor canim
Benim 2 hamileligimde yine hep bu donemlerdi.bol ferace bol elbise bol yelek baya kurtarici oluyorlar.pantolonlarin gobek kismi olmadigi zaman iligine paket lastigi takip dugmeye geciriyorum hic hamile pantolonu almama gerek kalmiyor.ileriki donemlerde kasigima indiriyorum gayette rahat bi kac ay icin pantolon almiyorum ve onlarda ileride gobegimi hep sikiyo ben yine kasigima indiriyorum.gerek yok yani

5 kilo daha şimdiden çok değil mi canim? İlk 3 ay kilo alımı en fazla 1-2 kilo olmali
Benim ilk hamileliğimde de öyle oldu 22 kilo aldım 50 kilo ile hamile kaldım 72 kilodadıydım doğum yaptığımda ama aynı hızda verdim emzirme döneminde çok hızlı verdim 2 yıl emzirdim 2 yılın sonunda eski kiloma ulaştım hiç mide bukantım yok şükür aşırı iştahlıyım 2 saate bir acıkıyorum bide ben normalde hamile değilken iştahsız biriyim bir tabak yemeği bitirmek bana eziyet gibi gelir hamilelikte tersi oluyor aman iyi boşver midem bulansa daha kötü kilo nasıl olsa verilir hem şu kritik dönem geçsin spora da başlayacağım

Iligine paket lastiği takmak çok iyi fikir canım. Zaten üzerine dediğin gibi uzun bol tuniklerim giyiyorum en azından bir süre daha pantolon almam. Hamile pantolonu şu an göbek kısmı dolmadigi için pek iyi olmadı ben geçen denedim

Gözlerime kurdan takacam sonunda açık dursunlar diye hele yemek yediğim gibi nasıl uyku bastırıyor imkanı yok uyanik kalamiyorum

Ay bende çok halsizim ya hiç birşey yapasim gelmiyor.. Yemek vs şeyleri napiyorsunuz kzlar

Zayıf hamile kaldigin için sorun olmuyordur tabi ki canım. Ben 54 kilo ile evlendim ama hamile kalmadan önce 65tim yani fazlaliklarimla Hamile kaldım şu an kilo almadım ama bende doktordan.izin aldım artık yürüyüşe başlayacağım ınş.

Ay cok haklisin migde bulantisindan yiyememektense iştahlı olup yemek daha güzel. İki lokma yesem tikaniyorum dün annelere davetliydik babam bi kızdı bana sakn doydum deme diyor millet kilo alır sen veriyorsun diye kızıyor normal de zayfta değilim normalim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…