2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Babalar bızım kadar fedakar olamıyor. Daha rahatına düşkün insan onlar. Yakında bu sıkıntıları unutcaksınız halıyle. Saglıkları yerınde olsun hersey unutulur gıder.
Aynen öyle canım çok şükür sağlıkları yerinde olsun da. İşte arada zorla da olsa oturup konuşuyorum. Yoksa bizimki anlatmaz. O da büyüüüür de büyür. İçinde iyice içinden çıkılmaz hale geleceğine arada konuşmak gerek. Mesela gördüm ki tahminimden çok bunalmış. İkimiz de daha dikkatli olacağız. Geçecek hepsi neredeyse 14 aylık olacak bizim sıpa da. Zaman su gibi akıyor. Tek ki sevdiklerimiz yanımızda olsun...

Anladım kadarıyla esın bıraz ıcıne kapanıkmı.
Zaten esler karsılıklı oturup konussa sorun falan kalmaz ortada konusulmadıgından problemler buyuyor.

Bugün kavga ettik bizi de çok etkiledi çocuk maalesef
Etkilenmeyen çift yoktur çünkü dünyaya bir can geliyor ve bütün sorumluluğu anne babada. Çok zor bir süreç ama ben yaz gelsin bebeklerimizin durumu düzene girmeye başlayacak ve bizim hayatımızda. Böylece eşler birbirine de tekrar zaman ayırmaya baslayabilecek. Az kaldı Ocak bitti sayılır 4 ay sonra toparlamaya baslayacagiz herbirlikte Allah'ın izniyle.

Bende Ankara'yı sevmiyorum mmmmmmmmmm.

Niye kimse sevmiyor burayı gerçi sen Rize'den buraya geldin demi canım ?sevmemen normal ama ben istanbuldan geldiğim için çok fark olmamaklA birlikte burada komşuluk ölmemiş o güzel İstanbul'da iki sene karşı komşunun adını sanını selamını görmeden taşındım burada ilk hafta elinde yiyeceklerle komşular geldi :)) apartmanda sürekli muhabbet falan ben öbür tarafta kimseyi tanıyamadığımdan her gördüğümü hırsız zannediyordum :))) şimdi bide burada ana Yok baba yok kolu komşu önemli Benim için ..

Zaten bi yeri sevdıren komşulardır cnım adına sevndm

Deli gibi çucuk isteniyor çocuk oluyor sürekli bu gerginlik tartışma ilk çocuğu becermişiz gibi bide ikinciyi istıolar

İkinci çocuk ıstenıyorlafım sana değil bu msjlarını yeni okuyorum ben eşim ve kaynanamı kasdettım yanlış anlaşılma olmasın bıan okuyunca sana demişim gibi olmuş

Aynen canım tek çocuk olmamalı senide dediğin gibi ben iki kardeşim o bile az geliyor kız kardeşim olsaydı diyorum esımde iki kardeş kaynanam deli gibi pişman fazla yapmadığına o yüzden benim pesşimsıra dolanıyor ikinci ne zaman dıe bence daha erken dıorumama yok sizde bugünleri atlatıp hazır olacaksınız illaki

Evet ben rizeden geldim.oraya gitmek istiyorum.buyuk şehir bana göre değil.sevmiyorum büyük şehirleri

Kız havalar düzelse azıcık dışarı atarız kendimizi o iyi gelir. Mesela dün canımız sıkıldı yürüyüş yapalım hadi, e çocuk? Hasta olmasa yine çıkarım da yeni toparladı ki tekrar hasta oluyor. Dediğin gibi 3 4 aya bile epey fark edecek.
Benim bey de sevmiyor. Samsun Trabzon eskişehir ve antalyada yaşamış. 15 sene Ankara ama hadi dememi bekliyor. Ben doğma büyüme Ankaralıyım bir sene ayrıldım, o da ilk tayin için. 180 km uzaktı o da her hafta sonu geliyordum. Kışın gezecek yer yok, o da olsa... E müzeler falan da 50 kere gidilmez ki..
severim ya ben buraları. İşte denize alışık olunca insan onu özlüyor demek ki... Ben de İstanbul'un Anadolu yakasını daha çok Sevmiştim mesela :)

Anladım kadarıyla esın bıraz ıcıne kapanıkmı.
Zaten esler karsılıklı oturup konussa sorun falan kalmaz ortada konusulmadıgından problemler buyuyor.
Sorma ya ketumdur eşim. Çok incedir. gördüğü şeyi görmezden gelir. Kırmak istemez, söylemez. Ama birikir onlar ister istemez. İyi insandır da işte söylemeyince bire bir anlayamıyor insan

Candysisters aman yok canım niye üstüme alınayım. Ama doğru diyorsun, birinciyi beceremedim ben de. Sıpa dü gece 12 defa kalktı. Hepsinde ağlar huysuzlanır Belim koptu. Dedim ya ben de hazır değilim kesinlikle.
Ama bebek istenecekse de anne istemesi, belki baba. Kaynananın gelip ikinci ne zaman demesi hoş değil. Senin lafın da ona çok belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…