2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayirli gunler canlarim size bir sorum olacak adetim bitti. 1 hafta sonra lekelenmemm oldu. 5 gun oldu kesilmedi benim gibi olan varmi neden olmus olabilir

Yumurtalık kisti olabilir adetle geçen türden. Ya da rahim tam sökülmemiş de olabilir. Ama sen bi doktora git en iyi o cevap verir. Normal bi durumda olabilir

Yumurtalık kisti olabilir adetle geçen türden. Ya da rahim tam sökülmemiş de olabilir. Ama sen bi doktora git en iyi o cevap verir. Normal bi durumda olabilir
Tesekkur ederim bendekist vardi yumurtalikta onunlami alakali acba bi kac aydir lekelenme oluyor amaa kisa suruyodu ilk defa bu kdar uzn srdu

Kizlar gittim doktora bugun .1bucuk ta hastanaye gittim 4 te ciktim yoruldum.
Kizimin atesi artti idrar tahlili istedi veremedik.yarin sabah yine goturcem.

Benimde her iki yumurtalikta kist varmis.ilac verdi 1 ay sonra kanamam olmadigi zman dr ye gidicem.hem smear alcak hemde kistin durumuna bakicak.

Geçmis olsun canım

Hayirli gunler canlarim size bir sorum olacak adetim bitti. 1 hafta sonra lekelenmemm oldu. 5 gun oldu kesilmedi benim gibi olan varmi neden olmus olabilir
Ben oyleyim kizim dogdugundan beri.5 gun kanamam oluyor 3 4 gun ara sonra yine devam 15 gun boyle .sonrada akintim geliyor akintim sefaf ama yinede o akintiyla beraber kanamam devam ediyor bugun 20. Gun ve hala devam ediyor. Birde benim kasigimda arada agri olurdu.bicak saplanir tarzi agri giriyordu.durup kaliyordum o an.bazen de hafif hafif bi agrim oluyordu kasigimda.suanda da var agrim
Kendimi hazirlamistim bugun o catala yatmayi ama 1 ay sonraya kaldi.

Kötü olmuş ya benimde adetim 10 gün gecikti yarın sağlık ocağına gidicem gebelik testi yaptircam sonra duruma göre hastaneye gidicem

Geçmiş olsun miniğe de sana da

Neden 1 ay sonraya kaldi ben randevu aldimda kan varken yada yokken die bi sart varmi acaba

Benim 83 gün gecikti yapmadım test :))) Doğumdan sonra 1kere hasta oldum emzirmeye bağlıyorum :)))) yani inş öyledir değilsede çocuk baya büyümüş olmalı :)))bakalım bende cumartesi gitçem doktora
Senin zaten duzenli gelmemisti degilmi adetin.
Ya hamileysen oglusuna arkadas kardes gelir ne guzel iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…