2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Geçmiş olsun canım. Allah şifa versin.

Benim 83 gün gecikti yapmadım test :))) Doğumdan sonra 1kere hasta oldum emzirmeye bağlıyorum :)))) yani inş öyledir değilsede çocuk baya büyümüş olmalı :)))bakalım bende cumartesi gitçem doktora
Çok güldüm :)) 83 gün gecikti demek :)) hamile olsan tekmeler başlardı kız :))

Oy oy bu kistler her kadının başında dert.cok gecmis olsun canım.insallah ilaç ise yarar

Benim nerdeyse 1 ay bitmedi kanama polip varmış hiç de bitmezmiş. Küçük bir operasyon ile temizlediler sıkıntı geçti.
Hmm gecmis olsun ben bide suan bebek dusnmuyorum da acabba ilerde bebekle ilgili sorun cikarr mi saglik ocagnda ebe arayi uzatma bence dedi kiat buyur bideolmaz falan dedi napsam bilmiorum kizim 14 aylik

Senin zaten duzenli gelmemisti degilmi adetin.
Ya hamileysen oglusuna arkadas kardes gelir ne guzel iste
Aynen 2 kere oldum 1 yazmışım düZeltemedim öbürünü de 65 gün sonra olmuştum :)) oyuzden rahatım düZenli hap kullanıyorum saatini bile geçirmem hani olursa Allah'ın muciZesi olacak :))

Aynen 2 kere oldum 1 yazmışım düZeltemedim öbürünü de 65 gün sonra olmuştum :)) oyuzden rahatım düZenli hap kullanıyorum saatini bile geçirmem hani olursa Allah'ın muciZesi olacak :))
Emzirirken hap kullanımı uygun mu? Ben hiç hap kullanmadığım için soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…