2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
alt katımızda 14aylik bir bebek var arkadaş geceleri bi çocuk hiç mi uyanmaz ağlamaz o oyle uyuyip ben gece 4 5lerde oğlumla cebelleşiyorken bu durum valla çok koyuyor maşallah yavruya akşam 7 den sabah 8 9a kadar çıtı çıkmıyor bazen isyan etmiyor değilim ne yaptım diyorum ne insanlıktan çıktım oturtamazsın yemek cay vs mümkün degıl Oturup oyunda Oynamiyor devamlı evde gezip muZur bırsey arıyor ütü masasına çıkıyor süpürgenin üstüne çıkıyor normal birşey dikkatini cekmiyor doktora gitmeli mi acaba

Günaydın kızlar bez değiştirirken zorlanmam yetmiyormuş gibi bide şimdi üstünü giydirilen zorlanıyorum. Üstünü çıkarırken rahat giydşrirken kaçıyor
Aynı durumdayız. Giymek istemiyor çıldırıyor. Yemek konusu da bu ara parmak gıda yemiyor ısırmıyor minik minik olursa yiyor.

Bir Angara Bebesi :))

@emnis yazdıklarını kopyala yapıştır yapmak istiyorum. Sonrada ekliyorum.
Bulaşık makinesi çamaşır makinesi fırın hepsinin düğmeleri bozulacaktır sürekli onlarla oynuyor.ic camasirlarina bayılıyor bütün iç çamaşırı cekmeceleri yerlerde.kasoga elini vurup yemekleri saçıyor sonrada attiiiiiiiii diyip gülüyor . Çaydanlıklarin ikisininde lüle kısımlarını kırdı.ama en zoru da gece kısmı diyorum ve boynumu büküyorum

Arkadaşlar bana gelen bir iletiyi sizinle paylaşmak istedim.
Artık %90 bu şekilde kök hücre islemi oluyormuş.%10 Luk kısmında da doktor ihtiyaç görürse ve verici isterse belden siringayla kök hücre aliniyormus.
Kök Hücre Verme İşlemi Budur; Öyle Omuriliginizden Şırıngayla İlik Filan Alınmıyor.Nakile karar verilince 5 gün aşı oluyorsunuz .Bu aşı size zarar vermiyor.Bir Kolunuzdan Alınan Kan,Makineye Giriyor,Makine Kaninizdan Çok Az Miktarda Kök Hücreyi Alıyor,Geri Kalan Kan Ve Kök Hücre Diğer Kolunuzdan Size İade Ediliyor.Sizden Alınan Kök Hücre Sizde Hiçbir Eksikliğe Sebep Olmuyor Ve Vücudunuz 24 Saat İçinde Sizden Alınan Kök Hücreyi Yeniden Üretiyor.Ve Sizden Alınan Kök Hücre Kanserli Bir Hastaya Verildiğinde,Kök Hücreler Kanserli Hücreleri Yok Ederek Geri Kalan Hücreleri Güçlendirerek Çoğaltıyor.Böylelikle Hasta Kanserden Kurtulmuş Oluyor.Bir İnsanın Hayatını Kurtarmak Bu Kadar Kolay Işte.Sizlerde Yarın Sadece 5 Dakikanizi Ayırarak Herhangi Bir Kızılay Noktasına Giderek Kök Hücre Örneği Verin ve Kendinize Bir Hayat Kurtarma Şansı Tanıyın.

Her türlü şey var valla demek ki onun merak duygusu çok fazla bence sorun yok

Aynı durumdayız. Giymek istemiyor çıldırıyor. Yemek konusu da bu ara parmak gıda yemiyor ısırmıyor minik minik olursa yiyor.
Aa bugün ben paylaştım bunu kızım kaşar peyniri çok seviyordu ama artık yemiyor parmak yerine küp küp kestim yedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…