2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
gonulll canım gonulll nasılsın :KK19: benim oğlanda yanında namaz kılarken gelip başımı açıyor kucağıma oturuyor. Benim ki örtüye namaza karşı galiba:KK70:
Iyiyim canim buyuk bi kosusturmaca icindeyim cocuklarla.sen nasilsin.uzun zamandir yoktun gel artik hep.Karsiliktan degil gun icinde alisik degildir benimkide yapiyor yapmazmi.ben tam oturuyorken yanima geliyor arkasini donup totisini atiyor kucagima.komik de oluyor cok.

Bacım benimki babaya opucukleri yağdırıyor anneye gelince arkasını dönüyor.kiz çocuk babaya düşkün olur derler gerçekmiş.besle büyüt uykusuz kal o babayı opsun . adaletsiz dünya
Biraz oyle oluyor canim.kizlar babalara duskun azcik.
Bizimki babasinin geldigini anlayinca babbaaaaa diye diye kapiya gidiyor birde kollarini acip al beni kucagina demek istiyor.

Ayyyy kıyamam sana rabbim bu mübarek günde senin ve tüm bebek bekleyenlere,isteyip ye sahip olamayanların ,sahip olupta bunalımda olanların yardımcısı olsun
amiiin cnm valla magnezyum fln hic kullanmadım ayin 5 inde rev var doktora dicem belki bisey verir

Günaydın kızlar bez değiştirirken zorlanmam yetmiyormuş gibi bide şimdi üstünü giydirilen zorlanıyorum. Üstünü çıkarırken rahat giydşrirken kaçıyor :emir_bebek:

O zaman değişiklikleri yazıp burdan mutlu olalım :-)
Yere yatıp buzdolabının ayağını kemirmeye çalışan ? Kitaplığa tırmanan ? Perdeyi çekip Kornisleri çıkaran ? Siz giyinirken bacaklariniZi görüp çığlık atarak ısırmak icin size koşan ? Yatak odasında o halde çılgınca koşuyorum :)) doğalgaz borularının baglanti yeri olan yerdeki taşları eliyle kazıp ağzına atan .. kapı Menteşe aralarina parmak sokmak ..çekmecelere parmak sıkıştırmak ..yapma hayır dediğine suratına bakıp bakıp inadına gülerek yapmak .. yaniiii kısaca günlük rutinlerimiz boyle altını eline tel verip reklam acıyorum anca oyle değiştirebiliyorum :skandal:geceleri. 15 20 kez uyanmalar devam.. gece 3 4gibi uyanıp 6ya kadar uyumamalar ..bizde durumlar boyle

Yere yatıp buzdolabının ayağını kemirmeye çalışan ? Kitaplığa tırmanan ? Perdeyi çekip Kornisleri çıkaran ? Siz giyinirken bacaklariniZi görüp çığlık atarak ısırmak icin size koşan ? Yatak odasında o halde çılgınca koşuyorum :)) doğalgaz borularının baglanti yeri olan yerdeki taşları eliyle kazıp ağzına atan .. kapı Menteşe aralarina parmak sokmak ..çekmecelere parmak sıkıştırmak ..yapma hayır dediğine suratına bakıp bakıp inadına gülerek yapmak .. yaniiii kısaca günlük rutinlerimiz boyle altını eline tel verip reklam acıyorum anca oyle değiştirebiliyorum :skandal:geceleri. 15 20 kez uyanmalar devam.. gece 3 4gibi uyanıp 6ya kadar uyumamalar ..bizde durumlar boyle
siz de yok yok com benim kız öyle çok karistirmiyo öyle çok hırçın değil ama tabi benimki kız fark var :KK66::KK66:

X