2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kuru fasulye 1 saat 15 dakikada pişti düşün yani.

Nasılsınız güzel anneler? Uzunnnn zamandır hiç bakamıyorum buraya inşallah bebişlerde sizlerde iyisinizdir. Bizim 12 dişimiz oldu yürüyoruz artık hala 9.5 kiloyuz. Şaka maka zaman öyle hızlı geçiyor ki 14 aylık olduk daha dün gibi hamileliğimi öğrenmem. Hamileliğim boyunca sıkı takipteydim ama şimdi koptum gittim. bu sıpacık benim canıma okudu. Özledim sizleri

@emnis sonunda ankaraya taşındınız demek. Hayırlı olur İstanbul’u aratmaz inşallah. İlk zamanlar biraz zor gelir ama zamanla istanbula dönmek bile istemezsin belki

haftada bir de olsa uğra valla ya iyi oluyo bizim kız hala yurumuuyo valla bide sadece 2 tanecik dışı var valla bari ikinci doğana kadar yürüse

en tembel bizim kız çıktı ya babası kilikli

sen ikinciyi ne zaman yapiyosun bi hareket gelsin ya benden sonra kim gelecek meral ediyorum

seyda61 bizim de 3. Dişimiz yeni çıktı canım.tam yaşında yürüdü bir yürüdü pir yürüdü masallah... Ne guzel daha dun ogrenmistik sanki haberi zaman hızlı geçiyor gerçekten. Nasıl gidiyor hamilelik

iyi gidiyo cnm çok şükür ama sanki yavaştan agirlasmaya başladım bide kemik ve kaburga ağrıları yokluyo arada buna da şükür diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…