2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar vurma huyu oğlumda var maalesef kızım da döne döne kendini yere atıyor başını vurup :KK12: demek ki her dönem hepsi aynı şeyleri yapıyor taktikleri bilsek rahat ederiz :hamarat:

Günaydın kızlar vurma huyu oğlumda var maalesef kızım da döne döne kendini yere atıyor başını vurup :KK12: demek ki her dönem hepsi aynı şeyleri yapıyor taktikleri bilsek rahat ederiz :hamarat:
Benim buyuk kizimda sinirlendiginde gidip kafasini duvara yere nereye denk geliyorsa vuruyordu.
Zamanla geçti çok şükür şimdi yok. Kafasını duvara vururken pek ilgilenmedim.gormezden gelmis gibi davrandim.benim ilgimi cekemedigini anlayinca unuttu o huyunu.

Y yilfasa sen mi soruyorun nasil namaza alistiralim yavrulari diye.
Esimle ikimiz evde namaz kiliyoruz.benim minik dun ben oturuyorum dikkatimi cekti biseyler yapiyor.
Boynuna benim tulbentleri dolamaya bayilir.sal gibi omzuna atar.yine omzuna atmis benim tulbenti yerde oturuyor one dogru yatiyor oturuyor bi kac defa tekrarladi bunu ayni bizim secdeye gittigimiz gibi yapmaya calisiyor.yavrucak gore gore ogreniyor kendisi.

Dun aksam oglum geldi bizi optu.buyuk kizima gel sende op dedim opmedi.bende gulsum sen gel sen op anneyi ablan opmuyor dedim.o da yere oturmus onunde oyuncak onunla oynuyordu.ben oyle diyince kalkti yerden geldi yanima yanagimdan optu.normalde yanagimi uzatinca operdi ama gel op diyince beni anlayip gelip opmesi sasirtti beni.
Yavrucaklar buyudu buyuyorlar bizde yaslaniyoruz.

Dun aksam oglum geldi bizi optu.buyuk kizima gel sende op dedim opmedi.bende gulsum sen gel sen op anneyi ablan opmuyor dedim.o da yere oturmus onunde oyuncak onunla oynuyordu.ben oyle diyince kalkti yerden geldi yanima yanagimdan optu.normalde yanagimi uzatinca operdi ama gel op diyince beni anlayip gelip opmesi sasirtti beni.
ay yerim ne tatlı defne de opuyo anneyi op babayı op diyoruz opuyo tabi isine gelince :halay:

Oy oy oyyyy bunlar varya bunlar yeni yeni huylarla bizi parmaklarında oynatiyorlar

Esimle ikimiz evde namaz kiliyoruz.benim minik dun ben oturuyorum dikkatimi cekti biseyler yapiyor.
Boynuna benim tulbentleri dolamaya bayilir.sal gibi omzuna atar.yine omzuna atmis benim tulbenti yerde oturuyor one dogru yatiyor oturuyor bi kac defa tekrarladi bunu ayni bizim secdeye gittigimiz gibi yapmaya calisiyor.yavrucak gore gore ogreniyor kendisi.
Ayyyy maşallah ya.senide tebrik ediyorum.allah hepimize böyle evlatlar nasip etsin

haftada bir de olsa uğra valla ya iyi oluyo bizim kız hala yurumuuyo valla bide sadece 2 tanecik dışı var valla:KK12: bari ikinci doğana kadar yürüse :işsiz::işsiz:
Uğruycam inşallah canım :) benim oğlanda daha 2-3 haftadır yürüyor 18 aya kadar yolu var diyor doktorlar yürür inşallah
sen ikinciyi ne zaman yapiyosun bi hareket gelsin ya benden sonra kim gelecek meral ediyorum:rapci:
aman canım mümkünse ben hiç almayım :KK12: 1 tane yetti bana valla :KK31:

Benim oğlum da bir anda gelip başka birine ah ah diye vuruyor. Kendine değil ama başkasına vurmaya çalışıyor. Nerden öğrendi bilmem

gonulll canım gonulll nasılsın :KK19: benim oğlanda yanında namaz kılarken gelip başımı açıyor kucağıma oturuyor. Benim ki örtüye namaza karşı galiba:KK70:

Bacım benimki babaya opucukleri yağdırıyor anneye gelince arkasını dönüyor.kiz çocuk babaya düşkün olur derler gerçekmiş.besle büyüt uykusuz kal o babayı opsun . adaletsiz dünya

X